Оракулските карти на Мадам Ленорман - тема 8

  • 49 915
  • 732
# 225
азади картите са много отговорни ... като се почне с мъж, единствено планина е трудна,но не непреодолима спънка...вероятно ще се  договаря цената... newsm78
 можеби ще стане сделката , май вътрешен човек  ще  се замисли за нея (близки на фирмата)...картите май  дават отговор на първта половина на въпроса  Peace
Виж целия пост
# 226
Азади много се радвам да те видя:)
Аз с имотните въпроси не съм много опитна, но ще пробвам да дам мнение
Според мен картите са ясни - или решението зависи от мъж, който ще умува, но накрая изхода ще е благоприятен, или сделката се опитва да я прокара мъж в тази фирма. Това според мен е по вероятно и той се бори тя да се случи. Среща някакви спънки, но както каза и Меги те не са непреодолими. Освен това рибите винаги ги тълкувам като успешни финансови дела. Гората е пречки, но пък около добри карти означава, че скоро нещата ще тръгнат на горе към върха Wink Ще получите пари от тази сделка - трудно, но стабилни Simple Smile Рибите са добър улов, успешна инвестиция . Според мен всичко ще се развие благоприятно Simple Smile
Виж целия пост
# 227
 newsm03 Здравейте момичета , дали ще може да ми помогнете ? Имам мое талкуване за ситуацията , но не мисля , че е особенно правилно тъй като съм начинаеща , бих искала и вие да кажете мнение .
Въпросът е : Ще ме покани ли М. да отида с него на събирането на което той ще ходи ?
СЪРЦЕ , ЗМИЯ , ЛИЛИИ , МЕЧКА И ЗВЕЗДИ !

П.П мисля, че ще е с друга жена ? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !  bouquet
Виж целия пост
# 228
Ей, Азади, липсваш ни бе момиче Simple Smile! Картите са окуражителни, съгласна съм с Меги и Санитка, и се надявам хубавото им значение да се отнася и за двата въпроса, които си задала с тези пет карти!!!!!! И разбира се, с любимото събиране, то вече за кой ли път се повтарям Simple Smile, тази коса, която излиза, не го приемам като отрицателен отговор, а като карта, която показва твоето вълнение и тревожно очакване, твоите опасения, веригата от събития....
Виж целия пост
# 229
Тенкю мили момичета..
Ще дам подробности ,ако се развият нещата .
Сега ще чакам ... Макар чакалото да ми се е изчакало тотално
Виж целия пост
# 230
Днес си изтеглих дневни карти.

книга-дете-щъркел и допълнителна карта куче

Направо ме разбиха картите, защото снощи научих нещо свързано с бременност и много ме разтърси новината и днес точно тези карти.
Аз си ги разтълкувах буквално, че ще науча нещо от близък човек, на който имам доверие, нещо с бременност свързано. И наистина целия ден не мога да мисля за друго, просто ме разтърси тази новина или по скоро мнение.

Така че някой път картите дори и за мен, която не съм все още добра в разгадаването ми дават буквални, очевадни отговори.

Сега се връщам да ви чета  Hug
Виж целия пост
# 231
така се започва -те са много силнопророкуващи в началото...
Виж целия пост
# 232
Дневните ми карти за днес

25 пръстен-34 риби-26 книга и две допълнителни 35 котва-1 конник

Като пръстена някакси сама се обърна докато разбърквах тестето.

Пръстена много ме обърква като карта, незнам защо. Някакси не мога да я разгадавам  newsm78.

Малко помощ  Hug

Като че ли ще имам някакво разрешение/ зелен светофар от някакъв човек с пари  newsm78, ще науча нещо, може би за някакво пътуване до моя любим.
Ехх ама как си gи наgласям нещата  Laughing
Виж целия пост
# 233


гледането е за жена и какво става с нея,около нея...поскоро взаимоотношения с мъж.

сани , понеже вече няколко пъти се опитвам да ти пиша, пощата е пълна ще споделя мнение тук. да-картите наистина може да се  ''манипулират'', отразяват нащо питане,щелание как да се развие случката(примерно). то понякога трябва да се усеща  дали са така излезли,като проекция... Thinking
 на мен ми прави впечатление че твоите карти са буквално оракулски,както при новаците Peace
но трябва да  забележиш,ако искаш и сподели  след време, дали картите  са буквални за краткия период на развитие,тогава са  точни,но ако  тълкуваното се разпадне ,а ти си търсела далечен период,дълготраен- занчи освен  буквалността може да се долови и твоя намеса на желаното...
 приемр с дневните карти на  писанка и бременноста,за дневни са си буквални,тя просто не ги ангажира с нейни планове за деня...когато питаме по-сложни неща вече няма начин да не се намесим с наше желание,то за това не са желателни и въпроси от типа''кога ще се оженя,кога ще започна работа,но да е подходяща...''-знам ли,и аз много неща не знам,всъщност нищо не знам...

Виж целия пост
# 234
Меги - благодаря ти. Кутията ми има място за още едно писмо, знам ли да не би пък вече да се пълни по-бързо ? Сега ще поразчистя.
Ами аз забелязвам, че картите ми са за по-кратък период от време. Дали гледам на себе си или на друг, струва ми се, че на конркетен въпрос отговарят за седмици, месец максимум 2 на пред. Да, понякога се случва ако гледам на друг, да има срок към 3-4 месеца, при някои приятелки съм наблюдавала, но не повече.
При мен например, за човекът на когото отдавам внимание в момента през последните няколко месеца, когато гледах винаги излизаха рибите и дома - т.е. много работа и домашни задължения и така и беше и все още е. А сега излизат други карти, които според мен отразяват нещата за напред от няколко седмици и месец.
Днес например ( малко често взех да ги употребявам тези карти, но съм в настроение. Но смятам, да ги оставя за малко. Седмица, две да си починат и те и аз) та ги хванах няколко пъти и все нещо ... бе не ми беше много добре. Сега последния път ги хванах и се опитах мислено да изчистя всяка емоция, страх и надежди. Хванах ги, казах трите имена моите и неговите. Зададох конркетен въпрос и наредих първо в редичка 21,16,13,10,24,31, и след това казах, окончателния отговор е и наредих над тези карти от долу на горе в колонка 32,26,20,3 . Това е окончателно и за днес и за близките няколко дни. Усещам, че може би злоупотребявам Simple Smile
Та според мен долното изважда на показ моите страхове и пречки вътрешни  а горната колонка е надявам се отговор на въпроса ми, но понеже е ситуиран много близко във времет т.е. днес и утре, лесно ще разбера кое какво е и ще дам обратна връзка Simple Smile

Много искам да помогна за тази жена, за която си подредила, но тази голямата подредба не я умея много, че да не кажа никак.
Виж целия пост
# 235
Когато преди 4 години започнах да се занимавам с картите имах много близка приятелка, която ме запали. От нея научих някои основни комбинации и много ми помагаше, когато тя ми казваше, как точно ги е видяла тези неща. За това и аз ще напиша как тълкувам комбинациите от карти и какво виждам. На мен ми беше много полезно и за това бих искала да помогна, но ако някой смята, че прекалявам и твърде много разводнявам темата, да каже и веднага спирам. Не бих искала да досаждам Simple Smile И няма да се обидя, наистина Simple Smile все пак темата е за взаимопомощ и споделяне, не бих желала да я правя досадна  Embarassed

Та по моята подредба и защо мисля, че долният ред е емоции и страхове :
Гората символизира в духовен аспект желание за промяна, вътрешни спънки и все пак силно емоционални желания да се разрешат определени проблеми, да се разрушат бариери и пречки. Звездите също са духовна карта (поне аз така ги приемам) в съчетание двете за мен говори за високи цели и високо поставени перспективи, към които личността има желание да се придвижи и да отстрани пречките по пътя си. Като самостоятелна карта Звездите би могла да означава в емоционален план, страх от "главозамайване" т.е. вътрешни бариери човекът да се отпусне напълно в определени взаимоотношения, да се отдаде на другия, заради собствени емоционални бариери. В комбинация с детето, би могло да се гледа като страх от лъжи, инфантилности, страхове от театралничене и фалш. Детето като сама карта тълкувам като идеята за детска наивност и чистота, а косата до нея тревоги, че тези детски и чисти емоции биха могли да се използват като инструмент за "нараняване" и фалшиво отношение. Косата и сърцето говори за силен страх от емоционална травма, множество опасения, въпроси без отговори и страхове (това е за мен де, щото наистина си е така ) едно желание да се повярва в хубавото бъдеще - сърце и слънце помрачено от косата и сърцето. И не говоря за "по принцип", а за точния въпрос за утре - с една дума силно желание и още по-силни страхове.

Защо мисля, че колнката от долу на горе е отговор на въпроса ми. Първо защото така го нарекох и второ защото там липсват картите на емоциите, а са някак по-земни карти, като изключим луната.
Луната - характерно за нея е, че сменява формите си, т.е. тя е символ на трансформация и женственост. В древните култури луната е богиня - следователно за мен тя е натоварена с дълбоко значение и има много символика в нея. Луната може да се възприема и като "тежестта на миналото" т.е. при една евентуална среща някой от двамата ще сподели за неизвестен на другия факт от миналото, за което говори и книгата символ на скрито и не познато до момента знание. Освен това книгата може да се тълкува и като човек, личност, както змията например. В подобна среда тя означава отношения с много сложен и вглъбен в себе си човек - мъж обикновено. Картата е една от няколкото, които отправя съвети към питащия "да се вгледа в скритите и непознати качества на личността, а не само онова, което е на повърхността" т.е. за мен това говори за споделяне от страна на мъжа, което може да промени отношението на жената и тя трябва да разбере, че някои неща са в миналото (луната) и че човек не може да бъде какъвто го виждаме и искаме, а какъвто е и да го приеме така. Книгата и парка (20) могат да означават две неща - разговорът ще се състои сред много хора т.е. обществено място - заведение или просто не интимна атмосфера. И другото е външни обстоятелства, които влияят на събитията. А с кораба може да означава, че няма да се видят, заради някакво пътуване, извън властта на питащите. Парка е символ на забавление в добра компания сред много хора. Корабът освен движение е символ и на мъжкото активно начало, т.е. явно мъжът ще определи развоя на събитията Може да означава и флирт и приятни забавления.
Та така, аз нямам отговор за себе си, картите може да се тълкуват и като приятна среща и като не възможност за среща заради евентуално пътуване

Много се надявам да съм била полезна, но ако някой го дразни подобно нещо - сериозно да си каже няма проблем
Виж целия пост
# 236
Как сте Ленорманки Hug HugОт сутринта се каня да ви питам - как определяте отрязъка от време,в което ще се случи,това което виждате в дадена подредба
Виж целия пост
# 237
Сани,наистина си страшно полезна Hugи не спирай PeaceНещо повече да ми кажете за подредбата със 7карти - за какво е най-добра?
Виж целия пост
# 238
сани -  Peace- колкото повече,толкова повече... Wink супер е...
Виж целия пост
# 239
Здравейте,

На въпрос какво ми предстои до края на годината, получих следните карти:



Виждам някакъв шанс, с помощта на приятели. Успокояване нещата в работен план.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия