С топло яке и обувки,ФЕВРУАРСКИТЕ деца ще преборят есента!- Тема 20

  • 36 827
  • 716
# 90
Добро утрооо!Рано пиле,рано пее  Mr. Green За съжаление не мога да слагам кафенце,но пък съм подготвила доооста дълъг пост,докато си пийвате кафе да имате четиво    Laughing
Искам да честитя на всички,които са имали поводи за празнуване- lena1 ,много щастие и любов   bouquet .Поздравления и за Fantazy girl !   bouquet и за всички сладки месечинковци  Heart Eyes
И такамм.Ние със Славето сме добре.Той просто е като гъбка.Всеки ден все повече захитрява и заумнява и научава нови неща  Simple Smile Толкова е хубаво да гледаш детето си всеки ден как открива света  Heart Eyes Вече сам си сяда,изправя се(много обича прав да стои)пълзи и любимото му е да върви с татко си  Heart Eyes Е няма такъв кеф и такива викове от радост Simple Smile По цял ден си приказва неговите си дядятядя,ба,бу....И вече няколко пъти съвсем ясно-мама  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Гледам обсъждахте режими на хранене и спане.Нашият с храненето е много еднообразен още  Simple Smile
Само на обяд яде пюре-зеленчуково,а от 5 дни въведох и месото.Вчера за пръв път изяде цяло голямо бурканче и не го кърмих.Издържа си 3 часа и половина.Дано да продължи така и да махна едно кърмене,но ще видим неговото мнение какво е  Laughing Иначе си се храним 5 пъти дневно,вечер спи от 20.30 до 6,става хапва и пак сън до 8.След това през деня различно....Но обикновено около 2-3 часа дневен сън има,ама той си решава кога и дали наведнъж или на два пъти  Mr. Green
Както казах Слав много се кефи да върви и ние с татко му решихме че вече е готов за проходилка.Обиколихме града(не че имаме голямо разнообразие тук)гледахме,спорихме и накрая му взехме една.С такова желание я взехме,нямахме търпение да се приберем и едва ли не очаквахме да литне с нея(тя е самолет  Laughing ) Прибрахме се,сглобихме я,сложихме Славето вътре и той не помръдва  Crossing Arms Ни напред,ни настрани...И така вече десетина дни  Rolling Eyes  Simple Smile Като чета вашите деца как се кефят и обикалят от стая в стая,а моето само седи и диджейства на мелодийките и светлинките.Какво ли не му слагах пред него да направи крачка(любимите телефони на мама и тати,дистанционното..... Mr. Green ) не ще  Crossing Arms Само се хили и продължава да си пуска мелодийки  Crazy Сега ще трябва да я продаваме проходилката,поне да му вземем нещо друго,което ще му е от полза.Тези дни ще я пускам в продавалника,а ако някоя от вас си търси....Нашата си е направо нова Cangaroo Plane...
Еее уж щях мноого дълъг пост да пиша ама то станало 8ч и познайте...моето часовниче ми се усмихва съненко  Heart Eyes
Пак ще пиша да знаете  Naughty Хубав и слънчев ден ви желая  Hug
Виж целия пост
# 91
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 92
Добро утро!
Хайде на кафето!


Снежи, Ади, проблемът е ендокринен и хормонален и за съжаление поддържащите ме хапченца не са съвместими ни с бременност, ни с кърмене, съответно  не съм ги пила от края на май месец миналата година и това вече си казва думата.

Джуджинка, нашата проходилка е същата, много е сладка. Не бързай да я продаваш, трябва им известно време преди да схванат за какво иде реч и че могат да крачат и се придвижват. И Красуна в началото само диджействаше, след седмица -10-тина дни започна и да се движи. В началото даже я слагах само на функция люлка преди да и сложа колелцата.

Упс, тя Ади сложила кафето, ама кой да се усети. Извинете. Ще пием две тъкмо за който много му се спи.  Joy
Виж целия пост
# 93
Добро утро!
Вчера съм пропуснала, но.... Лена, желая ти много семейно щастие! Всички бъдете здрави, засмени и се обичайте!!!
Снежи, той Явор си е "бебето беглец", само да го видиш как лази, точно като във филма. smile3521
Тази сутрин не поиска да заспи след млякото в 7ч. и си е бодър мъника, та сега отивам да правя попарата, да я хапваме и навън, да поспи поне в количката.
И днес си имаме месечинки, да са ни живи и здрави! Ех, тия деца, наистина растат като гъбки!

Да питам нещо - има ли още някой като нас да си смуче палеца и да не признава биба?!
Виж целия пост
# 94
Здравейте мацки  Hug
не съм се разписвала тези дни, но и ние се лекуваме.Т няма, но сополите станаха едни лепкавииии, не мога да ги издърпам с помпата, то се точи и разпъва.... Сори за обстойното обяснение рано сутрин  Embarassed Пък зъб не виждам  Sad
Честито на месечинковците и благодаря за пожеланията за нашата  Hug
Честито бракуване на Лена! Да се обичате винаги и да преминавате през всичко с усмивка и лекота   bouquet
Честито дипломиране на Фентъзи   bouquet
Сигурно забравих някой, за което моля да бъда извинена  Heart Eyes
Иначе за режима за спане :
събуждане към 7.30-8.00
хапва попора към 9.00 и заспива за около час
13.00 хапва пюре и пак заспива за около час
17.00 след кашата заспива за около 30 мин
21.00 - нощен сън
И в доказателство, че след 9.00 заспива за около час я чувам в момента че се събуди, та до скоро.После ако има време пак . Цун и гуш  Hug
Виж целия пост
# 95
Добър ден!
Честити месечинки на всички от последните няколко дни!
Фентъзи, браво отличничката ни! Успешна реализация на местна, а защо не и чуждестранна почва!
Лена, горчивооо! Дълги години любов и разбирателство с милото! И още толкова деца да имате, за колкото си мечтаете!
Снощи какъв ужас изживях в банята. Към 2:30 сутринта отивам да пиш  Embarassed и както си стоя и правя каквото правя, поглеждам надясно и долу на пода на 10 см от мен един огромен паяк. Като малка тарантула си беше. Направо примрях, мен много ме е страх от паяци. Събрах кураж и мернах една кофичка от боя и викам сега ще го затисна с нея. И като го смачках и като наизлязоха стотина малки паячета (явно е имал пашкул под корема) - половин час съм ги трепала. Добре че не го убих с чехъла щот сигурно щяха да ме налазят всичките тея гадини. После милото ме пита какво толкова съм правила в банята и какви са тея странните шумове (от борбата) дето са се чували.

Варненки, кой ден ще се срещаме? Хайде несериозните.... че да не пускам анкета  Laughing
Виж целия пост
# 96
Сто пъти почвах този пост, но все не намирам подходящите думи... в каква малоумна страна живеем! Силно ще се моля това малко бебче да намери благодетели, които ще могат да помогнат. Утре всички ще получим майчинства, надявам се дори с нищожната сума, която можем да дарим, да допринесем поне малко за събирането на средствата.
Виж целия пост
# 97
Здравейте сладки  Hug
Имам няколко минутки за дишане с пълни гърди и се залепих за компа Mr. Green,пийнах едно вкусно кафенце и вече съм така да се каже будна Crazy,сутрин се будя в 6 да накърмя дребчото и после водя батето на училище,като преди това съм изгладила ризата и панталона на мъжа ми,направила съм закуска за детето и съм измила чиниите...та после демек сега като заспи детето да мога да сготвя и да имам 5 минутки за мене си Tired...не е лесно да си майка ХИЧ ...
Та почетах ви малко отгоре отгоре...ама да честитя на бебоците 8месечни сладури,на Фентъзи разбира се за успехите й и на момичетата с поводи напоследък  bouquet

Бебока е много активен изправя се в кошарата вече като пич,яде му се нон стоп няма 2 няма 3 часа може и на всеки час.... Mr. Green,кърмя по 3 пъти на денонощие,но вчера дадах и в 3 следобяд че щеше да ме изяде жива Laughing....пълзи супер бързо и се опитва да ходи вече,абе не мога да го оставя и за 1 минутка Rolling Eyes без надзор.

Срещата-казвайте ВИЕ къде -аз ще се нагодя според времето(предиобяд,следобяд) Hug

Чакам си паричките утре и живо здраво ще купим и ние проходилка ,че белким мога да имам малко време на спокойствие Mr. Green

Хайде чаоооо
Виж целия пост
# 98
Здравейте. Много рядко се включвам но малкия още не е оздравял напълно. Хремата не спира, а от вчера започна и да кашля и като стане отиваме на преглед. Отказва пюрета, каши, сокчета и е само на кърма. Дано започне пак да си похапва от всичко като оздравее. Приятен ден на всички и всички да оздравяват бързо.
Виж целия пост
# 99
Добро утро!
За срещата на варненки, аз съм там, само да кажете кога и къде то май и от времето ще си зависи).
Относно детенцето и аз ще отида утре от майчинството да пратя някакви парички... Sad
Виж целия пост
# 100
И мен не ме бърка засрещата. Някой да каже час и дата и сме там.

Моля се на Господ за това бебенце да съберат парички и да се оправи Praynig
Виж целия пост
# 101
И аз ще отида утре да преведа някакви парички за Силвия.
Вчера гледах репортаж по телевизията за нея, мисля, че беше или по Бтв или по Нова, не помня точно, в новинарската емисия. Много мъчно ми стана за горкото детенце, на 8 месеца е и тежи едва 4 кг. Sad
Дано в най-скоро време се съберат всички необходими средства, които не достигат и детето да замине за лечение и трансплантация.  Praynig

За срещата- и мен не ме бърка, кажете къде и в колко часа.
Виж целия пост
# 102
Ох, и аз гледах снощи детенцето по новините, беше много много тъжно, даже поплаках как таткото а го уволнили, защото все са по болници и не може да ходи на работа  Cry
Виж целия пост
# 103
Утре искате ли или сряда за срещата? Някой ако може да пусне една тема да се разбрем Peace

Абе ай сега сменям памперса на Мони и гледам бледо жълто аки с някакви тъмно кафяви нички, по приличащи на червейчета  Shocked ама не мърдаха. И мирише много лошо. А той освен кърма нищо др не е ял от 2 дена. Много съм притеснена, някой да е имал подобен проблем?
Виж целия пост
# 104
Варненки http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=597050.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия