Обучение срещу ваучери по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 7

  • 41 415
  • 754
# 615
Инфо за тези, които са си взели уведомленията и си търсят ДО за чужд език в София.
Намерих новина в сайта на ИЧС от вчера - може да заинтересува някого, който сега си избира къде да се запише.

2011-10-25
Ново! Ново!
Курсове по английски език по програмата „Аз мога повече”
само с ваучери
    съботно-неделен от 19.11.2011 г. до 30.06.2012 г.
    вечерен от 21.11.2011 г. до 30.06.2012 г.


До скоро там май искаха сериозно доплащане - сега може би са сменили политиката...

На мен, за съжаление, това не ми върши работа, макар че обучението в ИЧС било на ниво - но аз пък търся дневен курс, и то присъствен, някъде по центъра на София.
Намерих варианти в три школи - "Омега", "Академия" и "Айли", утре отивам да ги обиколя и да проуча на място.
Успех на всички! thumbsup
Виж целия пост
# 616
Момичета да попитам - може ли друг да ми вземе ваучера, т.к. аз нямам възможност? Ако някой е имал същата ситуация да сподели какво се изисква?. newsm78
Виж целия пост
# 617
Получих си писмото - пълните обяснения бяха... - не сте одобрена.
Виж целия пост
# 618
Получих си писмото - пълните обяснения бяха... - не сте одобрена.

 hahaha извинявай, но просто...може би броят бюлетини...
Виж целия пост
# 619
Момичета да попитам - може ли друг да ми вземе ваучера, т.к. аз нямам възможност? Ако някой е имал същата ситуация да сподели какво се изисква?. newsm78
Ваучера се получава с лична карта и лично  Peace
Виж целия пост
# 620
Получих си писмото - пълните обяснения бяха... - не сте одобрена.
hahaha извинявай, но просто...може би броят бюлетини...

Възможно е Laughing Докато бях там мъжът набързо ми изрицитира сума членове, аленеи и писма, които не се опитах да запомня, защото два пъти ми каза, че всичко ще ми бъде обяснено в отговора от тях. Реших, че на спокойствие ще прочета всичко, обаче 0 Laughing
Виж целия пост
# 621
Момичета, може ли да си в болнични при евентуално получаване на уведомление и ваучер?
Виж целия пост
# 622
Мен ме накараха при получаване на уведомлението да преподпиша декларацията, с която кандидатствах, с написан на ръка текст отдолу "Декларирам, че няма промяна в обстоятелствата" и да сложа датата, така че няма как да не е лично получаването - поне според мен. Става въпрос за потвърждаване факта, че съм още на работа.
Не виждам проблем, ако си в болнични в този ден - това не променя нещата.
Виж целия пост
# 623
Привет,
Решил съм утре да кандидатствам по програма „Насърчаване стартирането на проекти за развиване на самостоятелна стопанска дейност” - обучение за част от професия. Има два варианта: "Сътрудник в малък бизнес" (код СППОО 3450501) или "Сътрудник в бизнес услуги"?!

Образованието ми е инженер-химик, мисля първия вариант да избера, за второто не ми стана ясно за какво иде реч, в сайта им не открих какво представляват обученията, нито доставчиците...

Знаете ли за доставчик в София, който организира такива обучения-там да попитам за повече информация?

Този документ "вярно с оригинала" (за диплома) на място ли се взима?

Като изключим програма "Аз мога", понеже не работя - има ли варианти за безплатно обучение по други програми (в София). Знам, че има центрове за обучения, предимно в сферата на стоителството, но са в Плевен, Стара Загора...  а пък и не ме касаят такъв тип.

Благодаря

ПП: Правят ли се все още обучения в сферата на изкуството (музикални инструменти, изящни, приложни изкуства), занаятите? Попаднах на списък с професии (ІІІ, IV степен), но май са ги спрели, понеже хората не са знаели какво искат и само си карали курсове... без практическа реализация  Crossing Arms
Виж целия пост
# 624
Вчера бях в БТ Сердика. Стигнали са до към номер 600... Така казаха...
Ужас, много бавно деистват  Rolling Eyes

Жестоко   #Cussing out
Моя позната в младост подаде след мен ( аз подадох в сердика ) а тя вече си взе ваучера
Аз като гледам тамъъъъъъъъън към нова година  Joy  ще ми се обадят
Виж целия пост
# 625
Вчера бях в БТ Сердика. Стигнали са до към номер 600... Така казаха...
Ужас, много бавно деистват  Rolling Eyes

Жестоко   #Cussing out
Моя позната в младост подаде след мен ( аз подадох в сердика ) а тя вече си взе ваучера
Аз като гледам тамъъъъъъъъън към нова година  Joy  ще ми се обадят
Това е, защото в Младост дават на всички, които отидат да си ги поискат на място (и те не звънят), а на други места се правят на две и половина.
Виж целия пост
# 626
 Има ли някой да е взел ваучер от БТ-Люлин или да са му се обадили, че е одобрен и кой номер е приблизително?
Виж целия пост
# 627
Здравейте,момичета! Интересувам се има ли някоя от вас,която е подала документи на ул.Тимок-20? Аз съм 1425 номер и се чудя те ли ще ми звъннат или аз да им звъня? До кой ли номер са стигнали Sad Ако някоя от вас е взела вече ваучер нека каже кой номер е била,за да се ориентирам Simple Smile Благодаря и успех Simple Smile
Виж целия пост
# 628
Здравейте,момичета! Интересувам се има ли някоя от вас,която е подала документи на ул.Тимок-20? Аз съм 1425 номер и се чудя те ли ще ми звъннат или аз да им звъня? До кой ли номер са стигнали Sad Ако някоя от вас е взела вече ваучер нека каже кой номер е била,за да се ориентирам Simple Smile Благодаря и успех Simple Smile

Тъй де
това на Тимок е БТ Сердика
Вчера happymamma беше написала че са стигнали до номер 600

Виж целия пост
# 629
Има ли някой да е взел ваучер от БТ-Люлин или да са му се обадили, че е одобрен и кой номер е приблизително?
Аз ходих в петък да питам. Номер 566 съм, казаха ми че тази седмица ще има отговор, да чакам обаждане или имейл или писмо... ама досега нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия