хартия за печене - начин на употреба

  • 25 544
  • 9
не съм ползвала никога и имам няколко въпроса  Embarassed
трябва ли да се намаслява тавата преди да се сложи хартията?
може ли една хартия да се ползва за 2-3 тави сладки?
има ли значение марката и има ли различни видове хартия или все си е хартия за печене?
мерси предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз ползвам тая хартия отдавна и съм много доволна най-вече защото спестява неприятното миене на загорели тави. Тавата не се намазнява. Аз по принцип сменям листа за всяка партида сладки, но ми се е случвало и да повторя на един и същ лист. Няма значение марката, взимала съм различни - вършат една и съща работа.
Много вкусни курабийки да изпечеш на хартията.
Виж целия пост
# 2
Не, нме се намаслява тавата. Аз също съм ползвала най-различни марки, еднаква работа вършат, но незнам защо на мен ми допада повече бялата , щото има една полска кафява. Аз съм я ползвала няколко пъти една и съща, в зависимост от замърсяването и. Когато потъмнее или има следи от мазнина- я сменям, но ако си е беличка я ползвам пак.
Виж целия пост
# 3
Ползвам я често.
Не се намазнява тавата - идеята на тази хартия е да замести намазняването и набрашняването на съда за печене.
Понякога я ползвам направо върху скарата на фурната за печене на сандвичи - бързо, лесно и удобно.
Марките на пазара не са най - много. Всички вършат работа. Съвета ми е да си купиш най - изгодната, която можеш да намериш:)
Ползвам я по веднъж за сладки. В случай, че приготвям сандвичи обаче, я използвам за две или три последователни партиди. Те се пекат бързо, но са най - вкусни топли и за това ги правя на няколко малки партиди:)
Виж целия пост
# 4
това за сандвичите  е страхотна идея! нямам скара и по принцип ги пека в тава в печката.
Виж целия пост
# 5
Сандвичите наистина стават чудни върху хартията. Аз да добавя, че я ползвам не само за сладки и сандвичи, но също печа напр. гъби, чушки, картофи, тиква, ...
Виж целия пост
# 6
За да не отварям специално нова тема, ще попитам тук: откъде купувате хартия за печене? Нещо не мога да открия Sad. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 7
За да не отварям специално нова тема, ще попитам тук: откъде купувате хартия за печене? Нещо не мога да открия Sad. Предварително благодаря!
Метро, Билла, Фантастико, абе във всеки по-голям магазин я има. Някъде при алуминиевото фоли, торбичките за фризер и пликчетата за лед.
Виж целия пост
# 8
Благодаря! Аз пазарувам в Европа и там няма, но днес ще проверя в Билла Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Има я и в магазините за домашни потреби  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия