За зеленчуковите супи на Нестле

  • 374
  • 5
Момичета, сега разглеждах сайта на Нестле и видях зеленчуковите им супи. Прочетох, че са без глутен. Това значи ли, че могат да се дават на бебета по-малки от 7 месеца? В смисъл аз от януари започвам захранването и ще почна с оризова каша и се чудя от кога мога да давам и такива супички примерно? Ей така за разнообразие в храната та бебка. Ако някоя от вас е пробвала тези супи ще съм благодарна да чуя отзиви.
Виж целия пост
# 1
Ако са едни такива в кутийки /като от натурален сок/ - знам ги Simple Smile.

Дариа ги ядеше с огромен апетит, въпреки че според мен не са супи, ами зеленчукови пюрета, но както и да е   chef

Мисля като захраниш бебето с всички зеленчуци включени в тези супи - може да ги яде. при нас това стана към 7-8 месец.
Виж целия пост
# 2
Виж тази тема за отзиви:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=59676.0
Виж целия пост
# 3
Малката ги ядеше с доволство,само доматената нещо не я кефеше.А иначе са гъстички,не са като супа.По-редки са от зеленчуковите и малко по-гъсти от плодовите пюрета.
Виж целия пост
# 4
И аз мислех да купя от тях, но ми се сторих амного скъпи, а и мисля, че са за след 6-я месец newsm78
Виж целия пост
# 5
по-добре му направи ти - хем по-вкусно, по-евтино,знаеш какво има вътре и за вас ще остане Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия