Ясновидци(врачки)-пета тема

  • 254 627
  • 737
# 420
Аз бях при Величка 2 пъти и двата пъти ми каза едно и също , каза ми , че до една седмица 6те се случи нооо минаха три и още нищо не се е сбъднало също заведох приятел на него му каза до седмица ще те викнат за работа нооооо мина месец и той още е безработен. Тя май казва това което хората очакват да чуят ,  а не това което има да става. Незнам за вас но това е моето виждане за нея от опит.
Виж целия пост
# 421
Аз бях при Величка 2 пъти и двата пъти ми каза едно и също , каза ми , че до една седмица 6те се случи нооо минаха три и още нищо не се е сбъднало също заведох приятел на него му каза до седмица ще те викнат за работа нооооо мина месец и той още е безработен. Тя май казва това което хората очакват да чуят ,  а не това което има да става. Незнам за вас но това е моето виждане за нея от опит.

На мен не ми каза каквото исках да чуя, но пак не позна. В моя случай - за добро.
Виж целия пост
# 422
все пак отчитаме това,което е познато,а не дали е за добро или зло..
та по темата:
на теменуга-вече 2 неща ми се случиха-за решението на здрав.проблем-насоката,в която ще се развие и тенденцията за работа.
мурад-видя едни пари,но е сбъркал цифрата.
веселина здравчева-1 не е случило още.
тъй като повечето "неща"трябва да се случат около нг и са по съществените,тогава ще съм наясно и за 3-мата.
Виж целия пост
# 423
все пак отчитаме това,което е познато,а не дали е за добро или зло..
та по темата:
на теменуга-вече 2 неща ми се случиха-за решението на здрав.проблем-насоката,в която ще се развие и тенденцията за работа.
мурад-видя едни пари,но е сбъркал цифрата.
веселина здравчева-1 не е случило още.
тъй като повечето "неща"трябва да се случат около нг и са по съществените,тогава ще съм наясно и за 3-мата.


ina15, отчитаме впечатления по начина, по който преценим; добронамерен съвет, който можеш да пренебрегнеш - не бъди злобна и дребнава, вредиш си на здравето Simple Smile 
Виж целия пост
# 424
Момичета- прясни впечатления от АЛЕФ.

Много уклончив отговор на СМС, препращане към телефони, като му звъннах взе да ми увърта и да ми ги разтегля без НИЩО да ми каже....Печалбарска история, какво да ви говоря ooooh!

Не казвам, че човека няма дарба! Naughty

Но за смс-а и няколко минутният разговор от който НИЩО не разбрах отиде една сума пари, която можех да използвам за друго....

Единствената, която не е печалбарка е Карла. Това е моето мнение. За едно от нещата, вярно- не ми позна, но то е дребно и несъществено. Свързано с една цифра.
Ще видя дали ще станат кардиналните работи, които е казала.
Мисля, че тя не е много силна в числа и определяне на периоди и там може да има разминаване при нея, но за събития познава. Така мисля.

А по- горе сте разнищили темата за 100% познаваемостта:)
Виж целия пост
# 425
Впечатления от баба Минка,Осетеново?

Посещавала съм я веднъж - баба ми настоя, като ходих до Таня от Дунавци. Познава някои неща, но аз не съм особена впечатлена. Но също така ми каза, че след месец започва светъл период в живота ми и ще бъда щастлива - е, оттогава мина 3 години и 3 месеца, а през тези 3 години съм имала толкова проблеми и депресии, колкото никога през целия си живот, докато Таня от Дунавци ми каза, че след тази Нова година излизам от лошия период и започва разцвет в живота ми. Този срок потвърди и Карла. Не знам, може би не я хванах тогава в кондиция, защото съм чувала, че хората са много доволни от нея, усещах тогава, че бърза и и иска да ме претупа, а ме заведе нейна приятелка от селото, която е приятелка и на баба ми и се очакваше, че ще ми обърне внимание. Имаха някакъв строеж в двора и явно имаше работа. Човекът, за когото гледа, трябва да е спал предната нощ на захар под възглавницата и тя гадае по нея. Това мога да дам като информация за нея.
Виж целия пост
# 426
Ако някой е посещавал Силвана Христова от София, моля да сподели впечатления.

http://silvanasens.hit.bg/
Виж целия пост
# 427
И аз се интересувах за Елка Стефанова...
Моля за мнение ако някой я е посвщавал.
Виж целия пост
# 428
ALEF-получаваш отговор на смс-а след няколко дни, препраща към телефоните си , за да ти продава амулети....
Виж целия пост
# 429
Може ли на лични телефоните  на леля Искра и на Карла?
Виж целия пост
# 430
относно постът на алекс- аз го намирам за полезен, нали за това е форума, да се осведомяваме за различни ясновидки и начини за гадаене.
Ако този пост се тълкува като бизнес, то всички останали постове, в които се споменава името на някоя врачка и това дали си доволен + координати пак може да се тълкува така.

А не мисля, че това е случая.

Относно смс-ите- абсолютно споделям виждането и опита на ryann.
С разликата,че на мен Ивелина често ми е познавала.
Позна ми в какви времеви рамки ще си намеря гадже (преди време), как ще се равият отношенията ни, за една друга моя тръпка-излизах за кратко с един, тя каза че вижда съвместно съжителство с него- и наистина- момчето доста си беше хлътнало и ако аз имах мерака, можеше и до съжителство да се стигне. за едно друго момче ми е познавала ситуацията каква е.

Последно й писах смс преди месец-два- ей така. Попитах я дали ще пътувам в чужбина, нямаше никави игледи за такова пътуване. Но тя каза- да, скоро ще пътуваш, ала бала и след 2 седмици бях в самолета на път за....някъде:)
Виж целия пост
# 431
A!

И друго. Една приятелка преди време излизаше с един женен мъж. Писа смс на Ивелина да я пита- как ще се развият отношенията им. И помня Ивелина отговори: Щяха да се развият, ако нямаше намесен трети човек!..или нещо от сорта.

Ние и двете гледахме като гръмнати!
...Отношенията им наистина не се развиха
Whistling
Виж целия пост
# 432
Като стана въпрос за смс-ите,някой да е наясно от чужбина как мога да изпратя такъв?!В смисъл,че тукашния оператор,не е обвързан с българските такива..Благодарна ще съм на всеки,който може да ми даде малко инфо,как мога да се свържа с някоя/й от гледачките.Имам няколко въпроса,които искам да задам и ме интересуват,а няма как да осъществя жив контакт с тях,понеже не живея в БГ
Виж целия пост
# 433
Здравейте! Нова съм тук и скоро се регистрирах, но искам да попитам за една жена от Пловдив, доколкото разбрах се занимава с астрология и Таро. Мисля, че се казва Ани. Моя позната доста ми я похвали и ми каза, че в определени дни и часове от седмицата отговаря напълно безплатно по телефона на въпроси - е, разбира се на един -два, защото няма как по един час да я държат на телефона. Иска ми се първо да пробвам по телефона ( казаха ми, че със сигурност не е импулсен , а съвсем обикновен). Проблема е, че не знам в кои дни и часове. Имам и телефона и ще пробвам днес да и звънна, за да я попитам, кога са тези дни и часове.
Виж целия пост
# 434
Ще предложа нещо по-различно за тези, които имат конкретен въпрос и знаят английски. Могат да зададат въпрос към тази гадателка тук: http://www.energytherapies.co Доста е популярна и има много добри отзиви за нея. Отговаря на един въпрос безплатно, оттам на сетне се заплаща. В менюто вляво има бутон Free reading, след  като се зареди тази страница отново още един такъв. Трябва да имате поща в gmail или yahoo доколкото си спомням. Писах й и ми отговори с доста подробности по интересуващ ме въпрос, но още не мога да кажа дали ми е познала, тъй като предстои да се случат нещата.

А след колко време се получи отговор?

Здравейте , момичета!  Simple Smile
Имам един въпрос за Дороти и за другите, дето сте ги открили- освен ясно зададен въпрос, името ти и други имена /ако трябват/, трябва ли друго да се пише? newsm78 Имам предвид рождени дати? Вие писахте ли си рождените дати?
Благодаря!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия