За конкурса за журналистически материал в подкрепа на кърменето

  • 406
  • 12
Да ви се похвалим !!! bowuu bowuu bowuu
Вчера бяха обявени наградите на конкурса на МНЗ и ЮНЕСКО за  журналистически материал в подкрепа на кърменето.
Предаването "Всички хора са различни"и в частност понеденишкия вариант "Училище за родители" което правим от форума за Деца с увреждания и хронични заболявания съвместно с радио "НЕТ" и подкрепата на холандското правителство, участвахме в конкурса а МНЗ и ЮНЕСКО за  журналистически материал в подкрепа на кърменето.  Нашето предаване спечели трето място. За съжаление не са публикувани никъде още резултатите и не мога да ви кажа кои бяха на първо и второ място и с кого поделихме третото.

"Сайта на всички хора са различни"

предаването "Едни гърди напред" - снимков материал.
 Самото предаване ще бъде качено по- късно на сайта - така че който иска ще може да си го изтегли и да го чуе.


Награждаването

Една виртуална почерпка от "Нашето Ваше предаване за родители".
 Popcorn beer2 beer3 cheers Wine Glass
Слушайте и последно предаване на 26 декември от 19 часа на 106,8 мегахерца. В студиото ще бъдат господари най- щастливите хора по Коледа- децата.
Виж целия пост
# 1
Поздравления колеги!
Аз съм журналист и разбирам много добре колко важна и за вас тази награда!За съжаление не съм ви слушала ,но скоро ще то направя,обещавам Grinning
Виж целия пост
# 2
Поздравления за наградата! cheers
Виж целия пост
# 3
Честито!

А снощи по късните новини на БТВ чух с половин ухо, че екип на БТВ спечелил някаква награда за предаване за насърчаване на кърменето. Може би да става въпрос за същия конкурс и сигурно е онова предаване по времето на ССК лятото. Ама като не слушах внимателно... Някой дали е чул по-добре?
Виж целия пост
# 4
Аз пък се хваля с почетна грамота и чинийка от УНИЦЕФ Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Поздравления!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Искам да поздравя Бу!!
Тя е не просто с грамота и чинийка:) За нея се чуха много положителни оценки за всичко което прави във Форума, дейността в Пловдив и В ЛаЛече. И ако конкурса беше за принос в популяризирането - тя щеше да спечели наградата:)
Аз и там казах, но ще се повторя. Този конкурс е важен не само защото се привлякоха журналистите за каузата, а защото този конкурс е един вид оторизация на журналистите да пишат по темата. И журанлистическите материали вече имат тежест, а не нещо написано или излъчено в медиите на което обикновената реакция е "не вярвам - педиатъра ми мисли по друг начин". Надявам се да стане ежегоден, а инициативите на МНЗ да са по- чести и съвместни- със съдействието на журналистите и Неправителствените организации, които са обвързани със идеята за популяризирането на кърменето.
Виж целия пост
# 7
Браво на нашите момичета, въпреки че аз съм много изненадана, защо се налага да бъде популяризирано точно кърменето, но явно не всики като мен смятат този процес за естествено продължение на едно раждане и при гледането на детето. Явно греша!
Виж целия пост
# 8
  bouquet, честито и много се радвам
Виж целия пост
# 9
Браво на вас ! Давайте все така и не се предавайте !
Весели празници !
Виж целия пост
# 10
Поздравления, момичета! Много се радвам за вас. Ще очаквам с нетърпение да чуя предаването по някакъв начин,а ко иам възможност.

Признавам си обаче, че ми стана малко тъпо, като научих, че резултатите вече са обявени, защото аз също имах желание да участвам, но се улисах и не се обадих да подам заявка за участие.  И ме хвана много яд, че изпуснах срока, а толкова се старах за статията! Е, можете да я видите тук - на сайта на бг-мамма: http://www.bg-mamma.com/site/content/view/970/.

По Бтв също съобщиха, че са спечелили награда в конкурса. Заслужават си - репортажът им беше много хубав.

Изобщо, да се поздравим всички с настъпващите промени по отношение на културата на кърменето у нас. Сигурна съм, че и всяка една от нас е допринесла поне по мъничко това да се случва.
Виж целия пост
# 11
Честито и весели празници!
Много добра новина!
Виж целия пост
# 12
Браво момичета! Hug
Стопляте ми душата!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия