Зъби ???

  • 462
  • 10
Здравейте мами, извинявайте ако темата се повтаря, но не можах да намеря конкретен отговор на въпроса : По какво се познава, че избиват зъбки ? Знам, че сме малки още, но от около 2 седмици постоянно отделя слюнка, а и като реве или се смее забелязвам на долната челюст от вътрешната страна на венеца 2 подутинки на мястото където трябва да са резците , също да отбележа, че започна енергично да си дъвчи ръцете и всичко което му попадне. А сега за капак нещо започна да се кисели доста вечер преди лягане, дори докато се къпем реве  #Crazy !!! Температура май няма, т.е. не съм я мерила, защото челцето му е по-топло, но бузките са с нормална Т и това ме кара да си мисля че няма !!!

Благодаря предварително !!!
Весела Коледа !!!  newsm51
Виж целия пост
# 1
На тази възраст всички бебета започват да си дъвчат ръцете и да се лигавят. Но е възможно и зъби да са - не е чак толкова рано. Има и такива случаи. Вики ена 8 м. и пол но още няма нито един зъб Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Да нямате колики,за зъби ви е рано  newsm78
Виж целия пост
# 3
Смятам,че признаците си ги изброила сама,ние сме така от 4 мес.
Виж целия пост
# 4
Може и зъби да са , те като са тръгнали може и след 1-2 месеца да избият , не е казано ,че веднага ще излязат . Иначе случаи много такива има  Wink
Виж целия пост
# 5
..... По какво се познава, че избиват зъбки ? ...

Може и зъби да са, може и да не са. По принцип е рано за зъби, но има и бебета, които се раждат със зъбче, изключения колкото искаш  Wink
По какво се познава? При всяко дете е различно, може и да мине без никакви външни прояви  Wink
Виж целия пост
# 6
При нас например имаше Т, и разтроиство.

Неразположение и рев.

Загуба на апетит.
Виж целия пост
# 7
И аз си мисля, че сме малки за зъби, а да реве от колики не мисля, защото да чукна на дърво от 2 седмици нямаме  Praynig !!!
Виж целия пост
# 8
на нас първото зъбче ни изби на 10 месеца, но на моята приятелка юнака се сдоби с първото си зъбче на 3 месеца! така, че напълно е възможно и при вас да се появи зъбче скоро, след като е набъбнал венеца.  Wink
Виж целия пост
# 9
на нас първото зъбче ни изби на 10 месеца, но на моята приятелка юнака се сдоби с първото си зъбче на 3 месеца! така, че напълно е възможно и при вас да се появи зъбче скоро, след като е набъбнал венеца.  Wink
Виж целия пост
# 10
моят мъник е точно като твоя от както се е родил ,все се плюнчи-устата му е нон стоп отворена- реве, дъвче и лапа всичко....
никога не е имал Т , даже като изби първия зъб - на 8.5м Simple Smile ,а сега и втория идва .
Така че.....времето ще покаже Wink
май от 4м може да се чакат зъби Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия