Плетене на козунак - video

  • 23 467
  • 5
Момичета, намерих в един от чешките сайтове ето тези две видеа, за красиво плетене на козунак (тук е едно от задължителните неща на коледната трапеза) с 4 или 6 плитки.
http://www.fiserasynove.cz/ Натиснете видео!

Само да кажа, че аз го плета с 4 плитки, както е показано, отгоре слагам 3 плитки и най-отгоре завивам две, за да стане багат козунака.

Надявам се, че съм била полезна!
Виж целия пост
# 1
Мерси, четворката я плета,обаче щестицатами се виждаше сложна по картинките,сега е нагледно и ще се прибвам задължително, но по Великден чак. Laughing
Виж целия пост
# 2
Страхотно! Аз досега само на тройка го пелта, но и аз като djema, ще се пробвам по Великден, да направя нещо по-засукано. Макар, че на вас двете само ви дишам прахта!  bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз като ученичка бях на стаж в сладкарски цех и там се научих на четворка да плета козунака. Но щестица съм виждала само в учебника.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти много!
Сега вече може да се престрашим да пробваме да приготвим домашни козунаци Simple Smile
  chef Hug
Виж целия пост
# 5
Благодарско и от мен   bouquet
тъкмо навреме спести ми пускане на нова тема, аз ще се пробвам с кръглия козунак досега не успявах да достигна тази форма.....безценна помощ са тези филмчета
 newsm20
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия