Добри вести за гърнето вкъщи

  • 1 103
  • 16

Имам две новини и ги споделям накуп, че напоследък хич нямам време за форумчето  Sad

Първо - добрата новина - от няколко дни сме без памперс през деня Grinning

Още от лятото се изпишквахме на гърне и тоалетна чиния, че даже от време навреме пускахме и рибки Laughing, но по чиста случайност, ако го питам има ли *АА* в точния момент и той е на кеф да го пусне другаде, а не в памперса.
Счетох първата битка за изгубена и отложих мъдро (а и от мързел да го питам и подканям) решаващото сражение чак за лятото.
В началото на тази седмица на това дете му стана нещо и започна само да тича при мен и да ме уведомява без да го питам кога и какво има.
Махнахме пампата и сложихме гащички....и О, чудо, на чудесата имахме само две произшествия - едно малко и едно голямо  Laughing
Като явно изпита неудобство, защото за малкото се опита да ми обяснява, че не било пиш, а разсипал фокче (сокче) Mr. Green

И така, много съм горда, и вече от личен опит, мога да посъветвам всички вълнуващи се от темата - ДА не тормозят нито себе си, нито детенце със специална дресура и упражнения.

Карайте го на игра и като дойде момента, дори насред зима, човечетата сами ще ви зарадват приятно Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Честито! Laughing
Виж целия пост
# 2
Айдееееееее и Вие ли?  Rolling Eyes

Браво, честито!!!  Grinning

Моят си остана с пампа до 1-ви клас  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Честито и от мен!През новата година да минавате без произшествия  smile3534
Виж целия пост
# 4
Честито и от мен!
Ние също сме без през деня,но вечер като го гледам няма да е скоро без... Confused
Виж целия пост
# 5
Браво, браво на момчето!
И аз а-ха и скоро ще пусна подобна тема..... Наистина моментът със свалянето на памперса идва когато детето е готово. Моят мъж ми каза на няколко пъти: "Видя ли колко е лесно? А ти толкова време го държа с памперс!". Лесно-ама сега-когато вече може да си каже и е наясно кога какво му се случва. (Не че не се бях поотчаяла и не се обвинявах, че не го метнах на гърнето когато още беше бебе Crazy).

И аз искам да окуража майките с деца над 2г., които още са с памперсите. Спокойствие и само спокойствие!  Wink За всяко нещо си има време.

Шани, няма да е до първи клас-хайде на бас! Просто в един прекрасен ден реши и свали памперса в къщи. Аз така направих. Резултатът ще дойде-може би не първия ден, може би даже не и първата седмица Wink-но така ще види човечкото за какво става въпрос. Иво вече реве от памперса, но още му го слагам когато спи и когато излизаме.
Виж целия пост
# 6
...Шани, няма да е до първи клас-хайде на бас!...

 Praynig Чул те Господ  Praynig

  bouquet
Виж целия пост
# 7
Поздрвления!

Вие сте светъл лъч на надежда в моя дом...  Peace По Коледа стават чудеса.  Mr. Green

знаех си аз, че не е виновна моята разсеяност, има и нещо друго...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Счетох първата битка за изгубена и отложих мъдро (а и от мързел да го питам и подканям) решаващото сражение чак за лятото.
Хе-хе и аз Mr. Green
Вчера беше без памперс и сам си поиска гърнето и се изпика newsm53
По-късно беше на леглото, пак без памперс, и тревожно викна на тако си ..Татиии пишкам! и много се притесни милия. От утре съм отпуска до 4 януари и съм решила да го пробвам. Стискайте палци newsm10
Виж целия пост
# 9
 :shock:4естито  Hugелси Hugа колко е голямо детенце
Виж целия пост
# 10
Бери, синчето е точно на 2,5 месеца, но пак съм доволна първо, защото момчетата зацепват по-късно, второ си мислех, че ще имаме пробив час около 3-та годинка.

Веси1, желая ви успех, мисля, че ще стане и ние сме от седмица вкъщи, защото е болничък.

Белята, това с чудесата по Коледа ме изкефи тотално Laughing

Шани, душо, няма да е до първи клас  Mr. Green, споко, тая работа се оказа, като много други - като спреш да мислиш само за него и да му обръщаш внимание и вземе, че стане Sunglasses

Виви е много права, трябва да им узрее идеята в тиквичките и сами да поискат да контролират ситуацията, а не да им се налага дресура отвън.

А и още нещо - ние всъщност много повече се кефим да ходим на истинската тоалетна с една оранжева детска дъска, да се бършем, да си пускаме водата и прочее ритуали, отколкото на гърнето, в този смисъл, заглавието на темата е малко подвеждащо.

Благодаря за поздравленията, да ви се връща  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Браво на големият човек!

 Моят малчуган от лятото е без памперс. Бях се хвалила в някоя тема, че действително много лесно се научи на гърне- с махането на памперса и започна да си казва, но този маймун от известно време на сам(1-2 седмици) започна да се нааква. Омръзна ми вече от такива разни периоди.Сигурно го прави нарочно.
Вчера отиваме да купим мокри кърпички и Креми казва те са за  "серко-посерко"  Sad
 
Виж целия пост
# 12
Браво на Ники! Елси, ходите ли на ясла? Не съм те виждала от много време там, нито Ники. Видях само, че си купила килима за съблекалнята - на мен много ми харесва! Пък аз съм супер виновна, че не дойдох с теб! Надявам се да не ми се сърдиш... много! Ще събираме ли още пари за играчки или каквото там трябва да се купи още? Ако искаш, пиши на лични! Поздрави!
Виж целия пост
# 13
Честито, Елси, браво на детето! Grinning

Аз почвам да се срамувам вече. Embarassed
Дъщеря ми (2.8г) все още е с памперс и денем и нощем. Rolling Eyes
Явно, като на Шани дечкото и ние до първи клас ще ги влачим. Crazy

Виж целия пост
# 14
Явно, като на Шани дечкото и ние до първи клас ще ги влачим. Crazy


ма няма да перем насрани гащи  newsm47
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия