Да се оплача и ние обявихме капитулация с колежа

  • 623
  • 5

В темата с гърнето щях и да се оплаквам, но се развълнувах и забравих..
та лошата новина е, че и ние като Синеочка абдикираме тотално откариера в яслата  Sad
за краткия период от октомври там реализирахме две гнойни ангини и два бронхита, оформихме си уголемена и хронично възпалена трета сливица, по повод на която, тази сутрин, д-р Василев от Транспорта б-ца, ни каза да забравим за нови опити с яслата.
Сега се мъчим отново с дрезгавата кашлица, причинена от секрети от третата сливица, която се обсъди обстойно в темата на Синеочка.

Много ме е яд, защото човека се чувстваше добре в групата. Дори нямаше период на адаптация. Търси децата, знае си приятелчетата по име и иска на ГАДИНА.
Това вече го писах в една тема за болните деца в яслите преди време.
Много жалко, че като физиология и имунна система не се оказахме достатъчно устойчиви за адаптация в колектив на тази възраст, защото като психика и темперамент е напълно готов и има нужда.

Сега отново тръгвам по мъките с търсене и избор на бавачка.
Едната ни баба работи, а другата не ще. Но, Господ всичко вижда.

Като оздравеем ще ви търсим за София ленд, Патиланци и Куклено театро, за да си имаме приятелчета и зимата.
 
Уф, олеква като се оплачеш хубаво Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Лошо е нали?
Когато децата са си комуникативни и им се играе,те трябва да си седят в къщи.Такава ни е съдбата,но здравето им е по важно от всичко друго.
Като оздравеете свиркайте ще ги запознаем младежите!
Виж целия пост
# 2
елси - пак да кажа:" Знам за какво говориш!".
Но хич да не ти дреме  Whistling. Дечко и без ясла ще си порасне и пак ще има контакти с дечица. Важното е той да е добре здравословно  Peace.

Как искам да ми се върнат онези години, когато си гледах щерката плътно до мен и не се терзаех както в момента, къде е, защото баща й я е взел от Занималня, а още ги няма... Sad
Еееееех, какъв живот беше... Party
Виж целия пост
# 3
elsi , не се притеснявай щом детенцето ти се разболява толкова често е най-разумно да си остане в къщи,  докато закрепне.Успешно търсене на бавачка,дано случиш на грижовна.  bouquet
Виж целия пост
# 4
И ние като вас имаме  проблем с трета сливица и ще спрем градината, въпреки че му харесваше и искаше да ходи сам, така че те разбирам за какво говориш и много ти съчуствам.
Виж целия пост
# 5
Elsi, пожелавам ти да случите на добра бавачка!
Моето момиченце не е ходило на ясла, сигурно няма да ходи и на градина /не и на държавната/.
Има вероятност да я запишем на частна детска градина /т.е. вече съм я записала, но не знам кога ще я пусна/ на половин ден - до 11.30часа. Мисля си, тогава да я взема бавачката и да се прибират у дома, за да обядва и за следобедния сън.
Причините при нас са също здравословни - алергии; когато се е разболявала Валентина изкарва доста тежко и кошмарно болестите, налага се винаги да включвам антихистаминов препарат и треперя, за да не направи ларингичен пристъп Confused.
От цялото многословие искам да кажа, че у дома детето се занимава чудесно, което можеш ти, респ. бавачката да постига /книжки за четене, ама много приказки; книжки за оцветяване, пастели, водни боички, пластелин, плюшени животни за куклен театър, видео или двд анимация, аудио приказки /на моето момиченце са й любими/, но направени от професионални актьори, детски песни за слушане и танцуване. Успех в избора на забавления Sunglasses!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия