Може ли бялото течение по време на бременност да предизвика усложнения?

  • 12 288
  • 27
Здравейте, бременна съм в 6 месец и съм с бяло течение. Ходих да ми вземат секрет, направиха ми микробиологични изследвания и ми казаха, че няма нищо, но течението ми продължава. Не знам какво да правя, страшно съм се притеснила  Cry
Това ми е втора бременност, първата беше с неуспешен край и то в доста напреднал месец. Това допълнително ме смущава.
Моля ви дайте ми някакъв съвет? Благодаря ви!



Пожелавам на всички весели коледни празници. Бъдете много щастливи и усмихнати!  newsm51
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам - не. Нормално е да се увеличи секрецията по време на бременността. Щом няма гъбички, значи не е проблем. Всъщност, дори гъбичките не са проблем за самата бременност.
Спокойно! И само положетлни емоции Laughing Ще видиш, че всичко ще бъде наред. Приятно бременеене!
Виж целия пост
# 2
Това най-добре ще ти каже доктора, който те наблюдава, но според мен по-добре го лекувай. Не искам да те плаша, но детето на момичето, с което бяхме в една стая след раждането беше със запушено слъзно каналче Cry и педиатрите и обясняваха, че това се получава от нелекувано бяло течение. Но все пак, предполагам има различни причини за бяло течение, така че посъветвай се с лекар. Желая ти всичко добро Praynig
Виж целия пост
# 3
Не искам да те плаша, но детето на момичето, с което бяхме в една стая след раждането беше със запушено слъзно каналче Cry и педиатрите и обясняваха, че това се получава от нелекувано бяло течение.
Това се получава по време на раждането от гъбичките, ако има такива. А и дори да има гъбички, не е задължително да се случи. Ако се притесняваш, може да повториш изследването на секрет
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай нормално е да имаш бяло течение
по време на бременността.Ако много те притеснява
направи още изследвания.
Иначе бяло течение може наистина да доведе до
доста проблеми не само на бебето но и на майката.
Това става обаче само ако имаш гъбички или някаква
инфекция или венерическа болест която не е лекувана.
Пази се повече,успех и леко бременеене!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Съжалявам за случилото се.

Добре дошла във форума.

Да споделя моя опит - аз имах течение и дори гъбички в 8  месец. Докторката каза, че е съвсем нормално, и няма какво да се притеснявам, изписа ми лечение.

Каза, че дори някой раждат така.  Rolling Eyes

Щом имааш добри резултати от изследванията, значи всичко е наред. За твое успокоение ходи по-често на лекар.

Успех, лека бременност докрая и много скокоиствие ти желая.   bouquet
Виж целия пост
# 6
Щом изследванията ти са добри, значи няма място за притеснение.А повечето бременни имат обилен секрет.Лека бременност ти пожелавам и весели коледни и новогодишни празници!!  bouquet
Виж целия пост
# 7
Аз имах засилено бял течение и гъбички в скоро време доктора каза че не е страшно и ми изписа лекарство и другата посявка беше идялна нямаше нищо тревожно
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявай, нормално е през бременността бялото течение да е по-силно. Ако са гъбички към края на бременността се лекуват, за да не се зарази бебето по време на нормалното раждане. Но гъбичките са много упорити и не винаги е възможно да се излекуват напълно. Ако раждаш секцио пък въобще не е проблем. Спокойна бременност!  bouquet
Виж целия пост
# 9
не се притеснявай аз преди да забременея и през цялата бременност си влачих течението и гъбичките,а сега се радвам на един почти три годишен юнак.така,че смело напред,а и да ти кажа продължавам да го влача след като родих вече трета година,не е много приятно но пък и не е болка за умиралка Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Няма проблем.
По време на бременност е нормално да има по- обилна секреция.
Щом микробиологичните изследвания са добри няма нищо тревожно. Peace
Виж целия пост
# 11
Съжалявам за случилото се.

Добре дошла във форума.

Да споделя моя опит - аз имах течение и дори гъбички в 8  месец. Докторката каза, че е съвсем нормално, и няма какво да се притеснявам, изписа ми лечение.

Каза, че дори някой раждат така.  Rolling Eyes

Щом имааш добри резултати от изследванията, значи всичко е наред. За твое успокоение ходи по-често на лекар.

Успех, лека бременност докрая и много скокоиствие ти желая.   bouquet

И аз бях с гъбички от 6 месец,лекарката ми каза,че всяка 2 бременна жена ги има,защото лигавицата там нещо си Embarassed и да не се притеснявам.Успех
Виж целия пост
# 12
Няма смисъл да се притесняваш щом изследванията са ти наред.Аз също имам бяло течение по някога е по обилно, но според гинеколожката при която ходя това е нормално при бременност. Леко бременеене  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Щом изследванията ти са добри, значи няма място за притеснение.А повечето бременни имат обилен секрет.Лека бременност ти пожелавам и весели коледни и новогодишни празници!!  bouquet
Точно така. Аз имах силно течение по време на бременността, пък всичко си беше наред Peace
Виж целия пост
# 14
Може, ако течението е причинено от бактерии, но щом изследванията ти са добри, няма защо да се притесняваш. Все пак гинеколога ти да те следи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия