За яйцата

  • 838
  • 10
здравейте,
Искам да ви питам от кога се дава цяло яйце на бебето? Аз досега давам само жълтък и се чудех дали не ни е време вече?
Виж целия пост
# 1
На мен ми казаха, че след 1 годинка може и белтък да се дава. Но ако няма някакви алергии само Laughing
Виж целия пост
# 2
А дали в детската кухня слагат цяло яйце? Стори ми се, че май застройват супите.
Виж целия пост
# 3
В нашата млечна кухня има рендосано сварено  яйце в супата...,т.е и белтък и жълтък!
Аз за сега не съм му давала и белтък, но той супите от кухнята си ги хапва, така че яде вече цяло яйце!  Grinning
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Шани
В нашата млечна кухня има рендосано сварено  яйце в супата...,т.е и белтък и жълтък!

Ами и на мен ми се виждат едни бели работи в супата и се зачудих затова - вие в коя кухня сте?
Виж целия пост
# 5
Здравеите, малко извън темата за жълтъка, доволни сте от храната в детската кухня и от кога сте записани в нея?
Благодаря! Laughing
Виж целия пост
# 6
Цитат на: dani
Здравеите, малко извън темата за жълтъка, доволни сте от храната в детската кухня и от кога сте записани в нея?
Благодаря! Laughing

Аз съм много доволна - готвят вкусно. Ние сме в кухнята на ул. Одрин - тя мисля, че е към кухня-майка Красна поляна. По принцип трябва да има 9 навършени месеца детенце и тогава може да почне, а ние чак на 11 и нещо месеца започнахме, защото кухнята целия август беше почивка.
Виж целия пост
# 7
Цитат на: jutoo
Цитат на: Шани
В нашата млечна кухня има рендосано сварено  яйце в супата...,т.е и белтък и жълтък!

Ами и на мен ми се виждат едни бели работи в супата и се зачудих затова - вие в коя кухня сте?


настъргани белтък и жълтък са - 100% - и аз се чудих ама...
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Julie
Цитат на: jutoo
Цитат на: Шани
В нашата млечна кухня има рендосано сварено  яйце в супата...,т.е и белтък и жълтък!

Ами и на мен ми се виждат едни бели работи в супата и се зачудих затова - вие в коя кухня сте?


настъргани белтък и жълтък са - 100% - и аз се чудих ама...

Ясно, значи вече Таня яде и белтък  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Цитат на: jutoo
Цитат на: Шани
В нашата млечна кухня има рендосано сварено  яйце в супата...,т.е и белтък и жълтък!

Ами и на мен ми се виждат едни бели работи в супата и се зачудих затова - вие в коя кухня сте?


В ДМК - клон Младост  Grinning !
Виж целия пост
# 10
Цитат на: jutoo
Цитат на: Julie
Цитат на: jutoo
Цитат на: Шани
В нашата млечна кухня има рендосано сварено  яйце в супата...,т.е и белтък и жълтък!

Ами и на мен ми се виждат едни бели работи в супата и се зачудих затова - вие в коя кухня сте?


настъргани белтък и жълтък са - 100% - и аз се чудих ама...

Ясно, значи вече Таня яде и белтък  Simple Smile


може и да яде и други неща, които не знаеш, ама да не ти пука:))))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия