Подарък за 2 годишно момиченце

  • 8 567
  • 23
Здравейте! Simple Smile
Наближава Коледа и се чудя какъв подарък да взема на племенницата ми. Thinking Тя скоро навърши 2 годинки. Значи дрехите ги изключвам като вариант, защото майка и държи детски магазин и постоянно я зарежда с хубави дрехи. Играчки също има много, рождения и ден беше на 10 ноември и и подариха много. Нямам идея какво друго може да се подари, пък нямам и много време за обикаляне по магазините покрай бебето. За рожения ден бях дала пари на снаха ми да и вземе нещо, но сега ми се ще нещо да и подаря. Събирам всякакви идеи.
Благодаря предварително! Hug
Виж целия пост
# 1
Хм, трудно - какво да подариш на дете, на което майка му държи детски магазин...значи отпада всичко, което се продава там.  Rolling Eyes

Единственото, за което се сетих веднага, е някаква пухкава шапка и шал - от тези косматите, модерните, виждала съм ги в детски вариант.

Но казваш, че нямаш време за разходки...

ДВД с детски филм4ета, има хибави колекции - но тя пък е малка.

Една пижамка - дебела, памучна - никога няма да е излишна, дори да има няколко. В магазин за бельо ги има.

Сложно, ще помисля още и ще се включа пак.
Виж целия пост
# 2
Шейна... newsm78
Виж целия пост
# 3
Някакво бижу.Обички,гривничка,медальонче или нещо от сорта.Вики имаше преди 3 дни РД и получи първите си бижута.Аз много им се зарадвах,надявам се и тя като почне да разбира
Виж целия пост
# 4

Да, това е супер подарък, обаче и подариха шейна за рождения ден. Tired
Виж целия пост
# 5
Да, нещо златно е идеален вариант.

Но има и вероятност да не им хареса.

Виж целия пост
# 6
Ми за бижу не знам, някои майки не одобряват децата им да носят бижута, ама знам ли.
На племенницата ми още не са и пробили ушите, може би някакви обици са вариант Thinking, да си има, като решат да и ги пробиват тогава да ги ползва.
А какви трябва да са обиците по принцип за малко момиченце?  newsm78 Сигурно не трябва да са висящи?
Виж целия пост
# 7
Лейди, аз мислих за обеци за моята племенница, тя е малка, но и аз се чудих какво да е, защото има всичко.

Отказах се. Нож с две остриета е този подарък - ако не ги харесат си губят стоиността.
Дори за материал за нещо да си ги обменят неможе, защото са миниатюрни.

Но все пак проверих - детските се правят малки модел4ета, специални.
Тип хапки4ки с камъ4ета. Около грам са.

А защо не се консултираш с майка и?
Може тя да има предпочитания - например изчистени халкички, или гравирани с камъчета...
Не е лесен порадък.

Или държиш на изненадата?
Виж целия пост
# 8
Ми да, права си, ако остане вариант за бижу ще се консултирам с майка и за всеки случай.
Виж целия пост
# 9
Да. Обичките са добър вариант. Дъщеря ми е с миниатюрни халкички с камъчета. Много лесно, но стабилно се закопчават. Струват около 18-20 лв. Сестра ми е купила на дъщеря ми за коледа играчка във формата на ботуш, на който има цип, вързанки, лепенки тип "котешко езиче" и копчета. Целта му е да се научи детето да закопчава и откопчава, да завързва и развързва и т. н. Мисля, че Деси ще му се зарадва.
Виж целия пост
# 10
Ми да, права си, ако остане вариант за бижу ще се консултирам с майка и за всеки случай.

Консултирай се с мен Simple Smile
В безистена за сребро на 'Отец Паисий' горната част (към х.България) има хубави детски гривни сребърни по 22 лв - хубава изработка и изобщо добри модели. Аз мисля дали да не взема такава на моята кипричка, понеже й свалих златната.
Виж целия пост
# 11
В ПИБа продават кюлчета и медальончета от сребро и злато, проба 999 (т.е. го водят почти чисто злато или сребро) от 15 до 190 лв (това като вариант ако избереш Бижу). Миналата година за Нова година на долуописаното дете подарих едно сребърно синджирче в комплект с бисерна мида в консерва, в която има перличка в различен цвят със съответното послание), когато я отвориш-интересно беше, около 25 лв.
Иначе на детето на кръстницата ми подарих за 2 годинки надуваеми фотьойли, а тази година- 3 годинки-подарихме палатка- къщичка, която се сглобява -между 10 и 25 лв
Виж целия пост
# 12
Виж тази тема:Какво ще подарите на децата?
Свят да ти се завие от идеи и предложения! Joy
Виж целия пост
# 13
Има едни много хубави книжки на Дисни с приказки с принцеси. Към тях има и музика. Много са красиви и определено се харесват на момиченцата. На Калина преди време й подариха такава и остана много впечатлена.
ДВД с детски филмчета също е страхотно.
Виж целия пост
# 14
Виж тази тема:Какво ще подарите на децата?
Свят да ти се завие от идеи и предложения! Joy

Мерси. Sunglasses

Има едни много хубави книжки на Дисни с приказки с принцеси. Към тях има и музика. Много са красиви и определено се харесват на момиченцата. На Калина преди време й подариха такава и остана много впечатлена.
ДВД с детски филмчета също е страхотно.

А къде продават детски ДВД- та? Я кажете някое хубаво филмче като за по- малки. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия