До мами,раждали скоро във Втора градска

  • 542
  • 8
Мили мами,преди близо 5 години родих сина си във Втора градска болница и съм наистина доволна от там.Мисля пак там да раждам.Има ли мами наскоро родили там-да споделят впечатленията си от всичко-отношение,условия,абсолютно всичко...Благодаря Ви предварително.Все пак 5 години не са малко време,може нещата да са още по-добри.Ох,мами нещо напоследък взе да ме хваща шубето...Стискайте палци на нас-които сме вече в 9 месец и скоро ще раждаме! Hug
Виж целия пост
# 1
Няма ли мами,раждали там? newsm78
Виж целия пост
# 2
Преди 5 години и сестра ми ражда там, но обстановката беше съвсем друга. Тогава правиха ново родилно отделение и когато аз отидох да раждам там преди 1 г. и 8 месеца, вече заварих друга обстановка... Много съм доволна, все хваля болницата и докторите. Ето ти разказ с моето раждане там - http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … amp;view=&sb=, ако ти се чете - молим Mr. Green.
Пожелавам ти леко раждане!!! И смело към Втора градска:)).
Виж целия пост
# 3
Виж в Бъдещи и настоящи майки в dir.bg. Там в началото има една тема Линкове към важни теми и там има много подробни разкази за раждането на доста майки. Има и за Втора градска - поне за моето ти гарантирам. Аз раждах през септември 2003 и не мога да ти дам еднозначен отговор. Някои неща ми харесаха, други ме подразниха, но важното е, че всичко мина нормално. Ако сега трябва да раждам пак не знам дали ще е пак там.
А на теб леко раждане
Виж целия пост
# 4
Моя приятелка роди там преди два месеца. Ако искаш и пиши на лични, ника и е ivon, иначе пише в отчетните, мами на октомврийчета.
Виж целия пост
# 5
az rajdah tam predi 1.8m po tazi tema dosta e pisano, pusni tarsa4kata, njmam lo6i vpe4atlenij, personala be6e lubezen, hranata snosno gadna,
Виж целия пост
# 6
Аз раждах там преди 11 месеца. Останах много доволна. Бяха ремонтирали. Беше топло. нямах уговорка  лекар или акушерка и въпреки това една от акушерките ме държеше за ръка докато бях в предродилна. ....
Виж целия пост
# 7
Аз родих там преди 13 месеца без уговорка. Не знам това скоро ли е... Останах много доволна, в пъти повече отколкото при първото ми раждане в една прехвалена и рекламирана софийска болница, където всичко беше като на конвейер.
Виж целия пост
# 8
Здравей, аз родих там преди 4 месеца. Доволна съм от условията и отношението на персонала. Но имах уговорка и заплатих определена неголяма сума.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия