Spontanen abort

  • 4 676
  • 22
Zdraveite, imam vypros otnosno bremennostta si. V 12ta sedmica sym, no ot dve sedmici nasam izgubih apetit; ne kachvam kilogrami; periodi4no polu4avam silni boli v krysta i nisko dolu v korema; poqvi mi se bqlo te4enie. Vyprosyt mi e : vyzmojen li e spontanen abort bez kyrvene??? Ili nai-malkoto tova priznaci li sa, 4e ne6to ne e nared?
Виж целия пост
# 1
Здравей, не е възможен без кървене, но е хубаво да те види лакар заради болките и течението.Може да имаш инфекция, гъбички или нещо друго:)
Виж целия пост
# 2
Напротив възможно е ако е мисед ! Но едва ли е така в нейния случай Wink
Виж целия пост
# 3
Според мен веднага отиди на лекар - бременна с болки и течение е за преглед и микробиология. И по въпроса ти - аз имам мисед аборт без да съм имала и капка кръв по време на бременността. Просто плода спира да се развива и му спира сърдечната дейност, но тялото не го изхвърля. Затова ти си обръщай внимание на подобни симптоми и най-вече консултирай се с твоя лекар. Успех!
Виж целия пост
# 4
Разбира се, че е възможно,ако е мисед / не казам, че е това при теб/. Послушай Дони и бягай при лекаря. Най-малкото си за преглед и микробиология.
Виж целия пост
# 5
Навремето и моят мисед беше без кръв.
Виж целия пост
# 6
zdraveite. edva v4era razbrah 4e sam bremenna, napravih si test sled 5 - dnevno zakasnenie i e polojitelen. Pritesnqvam se mnogo, za6toto mi se nalaga da vdigam tejko na rabota i vav vseki edin moment imam mnogo silni i ostri bolki v korema, krasta i g1rba. Opitva se da mi te4e ne6to kafenikavo, no e svetlo zasega. Li4nata mi lekarka otkaza da mi dade napravlenie za  ginekolog za6toto nikoi nqmalo da se saglasi da me pregleda - mnogo e rano i ni6to nqma da se vidi. No mi predloji bolni4en za nqkolko dni ili ako iskam napravo da me prati v bolnicata za zadarjane, Mnogo sam obarkana i ne znam kakvo da pravq newsm78 Tova mi e vtora bremennost, pri parvata se naloji da napravq abort, za6toto ploda be6e yvreden i ne se razviva6e. Ako nqkoq ot vas e v moeto polojenie, molq neka mi pi6e, dori prosto za kuraj Simple Smile Leka bremennost na vsi4ki Hug  bouquet
Виж целия пост
# 7
Моля пиши на български .

На твое място бих си взела болничен ,а после ще кажа на шефовете 4е съм бременна .
Виж целия пост
# 8
moni_92, вземи си болничния и отиди на лекар. Да, срокът на бременността е много малък,  но това не значи, че няма да те консултират.
Виж целия пост
# 9
Как така нямало кой да те прегледа????  Shocked Shocked Shocked В болница никой няма да те вземе...в повечето случаи там приемат за задържане, когато има ембрион със сърдечна дейност. Сакче може да се види след 7 дни закъснение на вагинален ехограф, но все пак зависи от апарата, доктора и това къде се е имплантирал. Най-удачния вариант е да си постоиш у дома, докато видите сакче с ембрион и сърчице, а после моментално в болнични, щом работата ти е тежка.

По повод на кървенето и спонтанните аборти - при мен и трите пъти имаше кървене...При миседа кървенето дойде почти 3 седмици, след като ембриона е спрял да се развива.
Виж целия пост
# 10
Здравейте, отново съм аз:) Взех си болничен момичета, както ме посъветвахте, след което вчера започнах да кървя малко по-сериозно. Отидохме веднага в болницата, където, слава Богу, попаднах на един нормален и добър лекар, който веднага ме прегледа с вагинален ехограф и установи, че съм в 5-та г.с. Също така ме успокои за кървенето, каза че не е сериозно, но ми прибави Утрогестан 3 по 1 към Папаверина и Магнезий, които вече ми бяха изписали. Каза ми да продължа с това лечение до понеделник и ако кървенето не спре, да отида пак в болницата за задържане. Това е засега от мен бъдещи мами  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 11
Лека бременност!
Виж целия пост
# 12
Благодаря, Atarax ! За жалост кървенето продължава и най-вероятно ще се наложи да постъпя в болница утре. Ще видим какво ще кажат лекарите.
Виж целия пост
# 13
Li4nata mi lekarka otkaza da mi dade napravlenie za  ginekolog za6toto nikoi nqmalo da se saglasi da me pregleda - mnogo e rano i ni6to nqma da se vidi.

 Shocked  Shocked Как така ще ти откаже направление и още повече ще предрича кой какво нямало да направи.  #Crazy
Дано само всичко да е наред. Дръж ни в течение и стискаме палци.  Praynig
Виж целия пост
# 14
Li4nata mi lekarka otkaza da mi dade napravlenie za  ginekolog za6toto nikoi nqmalo da se saglasi da me pregleda - mnogo e rano i ni6to nqma da se vidi.

 Shocked  Shocked Как така ще ти откаже направление и още повече ще предрича кой какво нямало да направи.  #Crazy
Дано само всичко да е наред. Дръж ни в течение и стискаме палци.  Praynig

По принцип из цяла Европа процедират по този начин , няма ли установена сърде4на дейност никой няма да се занимава с тебе. Знам че в БГ не е така но има някаква логика преди 6 седмица да не се прави нищо , тъй като организма си знае работата и изхвърля негодния плод.
Здрава ябълка не можеш да я обрулиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия