преварена вода-до кога?

  • 1 253
  • 28
Здравейте!Някъде из форума прочетох,че преварената вода се дава до 6-тия месец.Аз явно нещо не съм разбрала педито,защото след втория месец спрях да я преварявам.Сега след като прочетох това се притесних ShockedНякой може ли да ми каже какво може да се случи-до какво може да доведе непреварената вода?Аз не съм забелязала досега нищо обезпокоително,но може то да ми убягва!
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Купувай Девин-бебешката,за да не се притесняваш .Според мен ни6то няма да му стане,даже някои педиатри препоръ4ват да се редуват водите.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Здравей,
рано е да се спре преваряването, но ти явно от един месец даваш непреварена и на бебето нищо му няма. Не можеш да пропуснеш стомашно неразположение, повярвай ми. Така че, предполагам можеш да продължиш, а можеш и да вземеш Девин розов етикет, ако искаш да си съвсем спокойна.
Виж целия пост
# 3
Здравей не се притеснявай по принцип казват, че може след първия месец да се спре. А и щом детето е приема без проблем, смятам че няма място за притеснение. За твоя сигурност можеш да се възползваш от минералната вода за бебета, която се предлага на пазара в момента. В повечето случаи тя е с розов етикет.
Виж целия пост
# 4
нищо няма да се случи! споко!
Виж целия пост
# 5
Аз спрях да я преварявам на 5 м. и започнах да давам девинската , на нея пише 0 + , така че ако даваш от нея или друга подобна невиждам какъв ти е проблема, стига да не му даваш чешмяна.
Виж целия пост
# 6
Няма какво да се притесняваш щом няма проблеми с бебето. Аз също от 2-3 м. почнах да давам розов Девин.
Виж целия пост
# 7
Благодаря за бързите отговори!За мин.вода го разбрах в последсвие.Въпроса е,че аз давам от чешмата Cry
Виж целия пост
# 8
 Cryосвен девин може да даваш и трапезна  предела   ние ги редуваме Hug
Виж целия пост
# 9
Спокойно мила!Можеш да даваш от чешмата-нищо няма да му стане.
Аз на сина ми спрях да му я преварявам на 3 месеца(даже ненавършени).Тогава нямаше Девин-розов етикет и си му давах чешмяна!
Поздрави Hug
Виж целия пост
# 10
 Зависи и каква вода ти тече от чешмата, нашата понякога е със странен цвят.
Виж целия пост
# 11
Аз и давах до десет месеца , след това тръгна на ясла , а там ...
Виж целия пост
# 12
Щом няма стомашно неразположение някакво,мисля че няма проблем.
Всичко обаче пак е индивидуално,защото моята племенница повръща от минерална и чешмяна вода,съвсем сериозно.
Аз все още преварявам водата на Алекс.Отнема ми 10 мин.дневно и не ми пречи. Wink
Виж целия пост
# 13
девин - розовата става за деце и кърмачета
Виж целия пост
# 14
Чешмяната вода в София е доста мръсна, затова давам Девин с ниска минерализация.
Най-добре е да се налива някъде от извор, немминерална, но къде ти в тая София хубава вода   ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия