Моля помогнете ни, ако разбирате от лекарства!

  • 841
  • 9
Ники пие антибиотик "Зинат". На опаковката пише, че трябва да се съхранява на температура от 2 до 8 градуса /в хладилник/. Вчера вечерта, обаче, сме го забравили в стаята. Сега се чудя, дали трябва да купувам нов Rolling Eyes. А той всъщност е доста скъпичък - 13 лв...
Виж целия пост
# 1
и на мен ми се е случвало,ако в стаята не е било над 25 градуса,няма проблем,нали не е било отворено самото шише?




Виж целия пост
# 2
 Няма проблем и аз съм го забравяла , нищо му няма
Виж целия пост
# 3
Не, не не се притеснявай.

Но ти като го вадиш ина4е от хладилника директно студено ли го давам на детето.
Виж целия пост
# 4
Ами всъщност, да, студено го давам...
Виж целия пост
# 5
И аз скоро давах Зинат. Държах го кога в хладилник, кога отвън. Когато го вадех от хладилника го оставях малко да се постопли, защото е леденостуден. Явно не съм го прецакала, защото детето оздравя, а никакви странични реакции не е имало.
Виж целия пост
# 6
И аз съм забравяла лекарства навън,но е нямало проблеми.А иначе го оставям малко да се стопли,че е доста студено.
Виж целия пост
# 7
Държах Аугментина в хладилника, но не съм чакала да се стопля...И аз съм забравяла лекарства, неприбрани в хладилника, нищо им няма за една нощ.
Виж целия пост
# 8
Случвало ми се е и аз да ги забравям. За една нощ нищо им няма. Все пак и температурат в стаята през зимата едва ли е много висока.
Иначе аз не ги давеам тези лекарства веднага извадени от хладилника. Или ги стоплям леко между ръцете, или ги оставям на стайна температура за 5-10 минути. Иначе ми се струват ледени, а като знам какво е усещането да преглътнеш нещо толкова ледено.
Виж целия пост
# 9
естесвено, че няма да купуваш нов! Давай го на детето и то не съвсем леден Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия