Подарявам безмлечна царевична каша на Friso

  • 1 450
  • 3
взех че купих готова царевична каша на Фризо.....отврат Imp , не се разтваря,,а и супер сладка....
ако има очаровани мами (обаче от Варна) от тези каши с удоволствие ще я подаря, иначе, пак с удоволствие, ще я изхвърля....

за мераклии, моля ЛС за контакти
Виж целия пост
# 1
Защо така бе, мила? На Фризо кашите са хубави, моят юнак само тях яде, никакви други. Е царевична не съм взимала, но ориз и царевица - да и нямах проблеми. Разтваря се перфектно, даже може да се дава с шише, не е нужен специален биберон. Ти спазва ли пропорцията, която е написана? Защото на Фризо всичките каши стават по-течни (не са гъсти като другите), да не би да си го направила на око и затова да е станала толкова сладка? А погледна ли срока на годност?
Синчето е фен, но вече сме минали на тези за над 6мес.  Grinning , пък и не сме от Варна  Grinning  Grinning  Grinning
А твоето бебче пробва ли я, може пък на него да му хареса... Хайде, чао, усмивки от мен и бебе Яни
Виж целия пост
# 2
PetiaK, и аз това чувам във всеки магазин, че били най-купувани и много харесвани, само не и от мен?! а тези, които аз харесвам ги няма никъде - изкупих последните пакети и оттогава няма доставки.......
както и да е......
спазих точно упътването и когато кашата стана на вода с бучици дабавих още малко, пак нищо не стана, бих я с вилица както се разбиват яйца за омлет, пак нищо.....а идеята е да ядем с лъжичка, каква каша с шише?! не съм съгласна......
иначе на бебка и хареса, омете я така, както си беше с бучките Grinning
нищо, ще пробвам разни технологии за разбиване Wink
Виж целия пост
# 3
Знаеш ли какво се сетих, може да си я направила с по-топла вода. Мисля, че на опаковката препоръчваха да се смеси с вода (или мляко) около 50-60 градуса и аз в началото следвах стриктно упътването и май верно ставаше на бучки  Rolling Eyes. Сега я правя с преварена вода стайна температура (аз взимам млечна) и бъркам с лъжица в една посока - става бързо и лесно. А шише ползвахме, защото синчето дълго време не щеше да яде с лъжичка, едвам свикнахме  Simple Smile. И още нещо се сещам, щом е безмлечна, ако я смесваш с друго мляко (не на фризо) или с кърма, да не би от това да прави някаква реакция...
Какно и да е, ако се дразниш много - не се мъчи с тая каша, не хаби нерви, взимай друга  Grinning .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия