До скоро, момичета!

  • 692
  • 13
Утре рано сутрин летим за Солун (през Милано за по-напряко  Confused). Ще хванем нощния влак за БГ и живот и здраве във вторник по обед ще сме в Павликени.
Желая ви приятно доизкарване на празниците, мнгоо подаръци и весело настроение.  Peace
Ще се видим догодина.  Hug
Виж целия пост
# 1
ауууууууууууу как ти завидях
  аиде леко и меко пътуване и този път си носи фотоапарата  ..защото като се върнеш няма тън мън.. вси4ко документирано и със снимки .. помня го предния път .. голям разказ,а пък  без нищо, 4е да си опакна о4ите  Grinning Laughing Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Приятно изкарване и да се завърнеш с повече положителни емоции.
Виж целия пост
# 3
ауууууууууууу как ти завидях
  аиде леко и меко пътуване и този път си носи фотоапарата  ..защото като се върнеш няма тън мън.. вси4ко документирано и със снимки .. помня го предния път .. голям разказ,а пък  без нищо, 4е да си опакна о4ите  Grinning Laughing Wink Mr. Green


хахаха, дам, дам, взела съм си урок.  LaughingКупих си фотоапарат за еднократна употреба  Crazy (да се надявам скоро и кабел за телефона да си взема, тогава няма да има липса на документиран материал  Flutter)... аааа и още нещо... тоя път ще сме си цялото семейство в Бг и едва ли ще има пикантерии...  Thinking
Виж целия пост
# 4
и едва ли ще има пикантерии...  Thinking

Ааа, да, сега се сещам за тоя паметен разказ твой - и аз го четох и се смеех, че нямаше снимки за подплата и те подбъзикваха тука свежо както винаги Laughing Нищо, хайде, с мъжлето под ръчичка на мероприятие в БГ- какво по-хубаво от това. Желая ви весело посрещане на новата година, много шампанско, светнали погледи и радост в душите.
Ех, как ми се иска и аз да яхна метлата към БГ... Laughing
Виж целия пост
# 5
Приятно изкарване и да се завърнеш с повече положителни емоции.

Миси.  Grinning
А дано!  Praynig Peace
Виж целия пост
# 6
Лек път  bouquet!
Весели празници и приятни мигове в Бг!
Виж целия пост
# 7
и едва ли ще има пикантерии...  Thinking

Ааа, да, сега се сещам за тоя паметен разказ твой - и аз го четох и се смеех, че нямаше снимки за подплата и те подбъзикваха тука свежо както винаги Laughing Нищо, хайде, с мъжлето под ръчичка на меропрятие в БГ- какво по-хубаво от това. Желая ви весело посрещане на новата година, много шампанско, светнали погледи и радост в душите.
Ех, как ми се иска и аз да яхна метлата към БГ... Laughing

хаха, паметен разказ... хех... незaбравимо диво лято беше...  Heart Eyes

 A ти сипвай гориво и   afwitch
весело изкарване на новата година  Peace
Виж целия пост
# 8
arrows желая ти лек път и хубаво изкарване в нашата държава.
Както и весели празници, с много здраве, частие и късмет Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 9
arrows желая ти лек път и хубаво изкарване в нашата държава.
Както и весели празници, с много здраве, частие и късмет Hug Heart Eyes



Благодаря   bouquet
И на вас весело посрещане на новата година и много прекрасни мигове през нея.  Peace
Виж целия пост
# 10
Лек път, Весела Коледа и Щастливо посрещане на Новата 2006 г. в  България !
Много здраве, любов и всичко най най - добро !

 Heart Eyes     bouquet
Виж целия пост
# 11
Лек път от мен и да си изкараш незабравимо в Родината Hug и после ще те чакаме с документалния филм Mr. Green

  bouquet
Виж целия пост
# 12
Лек път,приятно изкарване и да ни донесеш само положителни емоции от  bg bg bg
Виж целия пост
# 13
Приятно пътуване и изкарване в родината. И като се завърнете да пишеш как си прекарала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия