Пак за коликите :(

  • 319
  • 4
Здравейте,

от 10-тина дена Рали започна да се държи все едно я мъчат колики. Като започва да яде изведнъж се дръпва и рев... Cry успокоявам я и така поне още веднъж докато се отпусне и започне да суче. Освен че плаче, си свива крачетата и се гърчи. Затова си мисля че коликите пак са тук и то със нова страшна сила ConfusedЯвно вече капките не ни помагат. . Не ям боб, зеле и други храни за които пише че водят до проблеми с коремчето на бебетата. Не пия газирано, само кафе от време на време, ама нали и аз съм човек. Wink Не зная как да помогна на бебка, а като плаче се уморява и заспива, то не е ясно дали и стига храната. Защото сме само на кърма за сега.
Виж целия пост
# 1
Здравей
Иво ми прави същия номер от няколко седмици,обаче мисля,че не са колики.Питах педито,ама и тя не знае Shocked newsm78.Иначе като го гушна и веднага се успокоява.Може просто да е някакъв странен период,знам ли ThinkingИ ние сме само на кърма и педито предположи че вече не му стига та за това пищи,обаче аз не съм съгласна.Следи акитата,ако са си нормални значи не е нищо притеснително.Дано скоро да мине Praynig
Виж целия пост
# 2
e i moita prinzeska pravi to4no su6ite nomera dokato se hrani- znam li i az na kakvo se dulgat.... javno beb4ovzite si prili4at-mislja 4e ne e ne6o za pritesnenie oba4e Hug
Виж целия пост
# 3
Ами мисля , че е напълно възможно да са колики.В такива случаи съм разтривала коремчето в областта на пъпа с длан по часовниковата стрелка.Също със спирт около пъпчето , загрява се и успокоява бебето.Друг начин да го сложиш легнало върху теб по коремче.За сега само това се сещам.Пробвай.
Виж целия пост
# 4
Все си мисля, че сте вече големи за колики newsm78 Дали пък не му харесва вкуса на млякото, заради нещо което си яла ти. Не става въпрос за такива храни, които предизвикват колики, а примерно за чесън newsm78 Или пък нещо да не го кефи позата?
Мартина ми се пънеше и скърцаше така по едно време и почнах да я кърмя легнала. От тогава престана с номерата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия