тест за бременност

  • 1 387
  • 27
Здравейте мами,кажете ми моля ви ,ако сте си правили тест за бременност двете линийки с еднакъв наситен цвят ли са ако сте бременни,мерси за отговорите
Виж целия пост
# 1
gore-dolu sa s ednakvo nasiten zviat- ednata mai be6e leko po-bleda, kolkoto po-burzo se pojavi vtorata, tolkova po-sigurno e 4e si bremenna Wink
Виж целия пост
# 2
Не помня добре,май втората беше маааалко по-бледа.Ако не си сигурна в резултата,направи втори тест или отиди на лекар.Успех Hug
Виж целия пост
# 3
Зависи от теста. При единия, който правих и двете бяха еднакво наситени като цвят, но при другия едната беше по-бледа. Бях си купила някакъв тест Но щом има две черти дори и да не са еднакво наситени има бременност 2 в 1 т.е. с контролен тест. При първия ми даде положителен резултата, а втория отрицателен. Втория го правих сутринта, но не го изхвърлих и вечерта като се прибрах от работа вече и на него бяха две черти...та и такива неща се случват. Но щом има две черти дори и да не са еднакво наситени има бременност.
Виж целия пост
# 4
При мен втората чертичка беше по-бледа и по-различна на цвят от първат - но тестът си беше 100% положителен - лекарката го доказа няколко часа по-късно при прегледа с ехограф.
Виж целия пост
# 5
Отдавна беше, но си спомням. Втората ми чертичка беше доста бледа, За мен направо си беше отрицателен теста. Но след някой и друг месец се оказа, че си е бил от положителен, по-положителен. Grinning
Виж целия пост
# 6
На моя така и не се появи втора чартичка. Ако се съмняваш, че си бременна отиди най - сигурно на лекар   Naughty
Виж целия пост
# 7
Най-добре е да се консултираш с лекар.При мен втората едва се забелязваше и с двете бременности,но с различни тестове.
Виж целия пост
# 8
Отдавна беше, но си спомням. Втората ми чертичка беше доста бледа, За мен направо си беше отрицателен теста. Но след някой и друг месец се оказа, че си е бил от положителен, по-положителен. Grinning

Същата работа Laughing
Виж целия пост
# 9
И при мен втората чертичка беше по-бледа от първата.
Направи си втори тест,но факта,че има две чертички според мен означава,че е положителен.
Успех!
Виж целия пост
# 10
Моята втора чертичка беше по-бледа.На другия ден си направих втори тест и пак така-втората чертичка по-бледа.Но има ли я значи си бременна.
Виж целия пост
# 11
На мен ми бяха еднакво наситени,от ясни ,по-ясни.
Виж целия пост
# 12
При моя приятелка едната чертичка беше по-бледа.А при мен и двете бяха еднакво наситени.Общото помежду ни е, че и двете сме бременни!
Виж целия пост
# 13
на мен втората чертичка след 10 дневно закъснение ми беше толкова бледа ,че с таткото се чудехме има ли я  newsm78 направих тогава кръвен тест за успокоение
УСПЕХ НА ТЕБ  bouquet
Виж целия пост
# 14
Една седмица след закъснението, втората ми чертичка беше доста по-бледа. Но пак си е положителен теста. Успех! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия