Фейсбук 2

  • 1 270 709
  • 14 991
# 1 890
Странни неща се случват в моя фейс,неща които не съм харесала се явяват в профила ми като харесани от мен newsm78
От вчера го забелязах това, при друг случвало ли се е?
Виж целия пост
# 1 891
Kalinka,
точно затова задържаш (без да пускаш до избирането и на последната желана от теб снимка) Ctrl от клавиатурата и кликаш в/у снимките, които искаш да качиш

Ще пробвам. Дано стане, че миналият път се изнервих....
Виж целия пост
# 1 892
Здравейте, от скоро имам фейсбук. Мога ли да забраня да ми се изпращат покани за игри и да получавам известия за игри?
Виж целия пост
# 1 893
Като получиш известие, до него има кръстче, като натиснеш кръстчето имаш опция да откажеш покани от този човек или от тази игра и си избираш играта. Не знам дали може за всички игри изобщо, май не.
Виж целия пост
# 1 894
Изпратила съм на човек покана за приятелство, но на поканата пише - Поканата е изпратена, а човекът не ми е в списъка с приятели. Та питането ми е може ли този човек да вижда снимките, които качвам в албуни, които са ограничени за виждане само от Приятели. Защото той твърди, че може, но дали не ме лъже.
Второто ми питане е, ако изтрия приятели от фейсбука си през компютъра дали ще се махнат тези хора автомитчно от смартфона ми.
Виж целия пост
# 1 895
А аз искам да питам как да оправя часа който се изписва на чата ми на телефона?
Виж целия пост
# 1 896
Изпратила съм на човек покана за приятелство, но на поканата пише - Поканата е изпратена, а човекът не ми е в списъка с приятели. Та питането ми е може ли този човек да вижда снимките, които качвам в албуни, които са ограничени за виждане само от Приятели. Защото той твърди, че може, но дали не ме лъже.
Второто ми питане е, ако изтрия приятели от фейсбука си през компютъра дали ще се махнат тези хора автомитчно от смартфона ми.

Здравей, на първото ти питане : според мен , няма как да ти вижда снимките 1-во защото снимките са ограничени само за Приятели и 2-ро той не ти е приел поканата за приятелство. Може би вижда само снимки и публикации на стената ти.

За второто ти питане-нямам представа.
Виж целия пост
# 1 897
Благодаря, Jane º°, аз ги премахвам с кръстчето, но ми се иска да ги премахна безвъзвратно  Laughing
Виж целия пост
# 1 898
Благодаря, Jane º°, аз ги премахвам с кръстчето, но ми се иска да ги премахна безвъзвратно  Laughing
Би трябвало, като кликнеш на кръстчето, да ти се отваря прозорец, в който да пише нещо от сорта:
"Скрихте покана за еди-коя-си-игра, изпратена от еди-кой-си.
Блокиране на еди-коя-си-игра?
Игнориране на всички заявки от еди-кой-си?
Ако избереш " блокиране на еди-коя-си-игра" повече няма да получаваш покани  и няма да виждаш публикациите на стената, свързани с въпросната игра.
Виж целия пост
# 1 899
Благодаря, Jane º°, аз ги премахвам с кръстчето, но ми се иска да ги премахна безвъзвратно  Laughing
Би трябвало, като кликнеш на кръстчето, да ти се отваря прозорец, в който да пише нещо от сорта:
"Скрихте покана за еди-коя-си-игра, изпратена от еди-кой-си.
Блокиране на еди-коя-си-игра?
Игнориране на всички заявки от еди-кой-си?
Ако избереш " блокиране на еди-коя-си-игра" повече няма да получаваш покани  и няма да виждаш публикациите на стената, свързани с въпросната игра.
Благодаря, успях да блокирам няколко   bouquet
Виж целия пост
# 1 900
Лека-полека ще ги премахнеш всичките. В началото е най-трудно, защото са най-много.  Grinning
Виж целия пост
# 1 901
Лонита, да, приятелите автоматично се изтриват и от смартфона ти. Информацията за фейсбук изобщо не се съхрснява на самия смартфон, а в интернет.

аник, пиши какъв телефон използваш.
Виж целия пост
# 1 902
От сутринта като си вляза в фейса и нищо не ми зарежда.
Отваря се само синята лента отгоре дето пише името ми и това е надолу няма нищо???   newsm78
Виж целия пост
# 1 903
Телефона ми е  Samsung S6102 Galaxy Y Duos
Виж целия пост
# 1 904
От сутринта като си вляза в фейса и нищо не ми зарежда.
Отваря се само синята лента отгоре дето пише името ми и това е надолу няма нищо???   newsm78

Пробвай с друг браузър. Изтрий кеш-а  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия