Фейсбук 2

  • 1 270 585
  • 14 991
# 465
Да, поства на стените на групи в които участва, засега на приятели няма. Но странното е че като съм с Мозилата, изобщо немога да отварям други сайтове или да разглеждам снимки във фейса, веднага ми се включват игри някакви. С гуугъл хрома не е така всичко си е ок. Дали ако преинсталирам Мозилата и сменим паролите ще се оправи  Rolling Eyes Ако е вирус защо вече 4 антивирусни не го засичат
Виж целия пост
# 466
Ами може да е нов "щам" на вируса и антивирусните да не го разпознават  Simple Smile
Май ще трябва да си преинсталирате компютъра  Peace
Виж целия пост
# 467
Ами може да е нов "щам" на вируса и антивирусните да не го разпознават  Simple Smile
Май ще трябва да си преинсталирате компютъра  Peace


Може да е просто спам, не ги шашкай хората.  Laughing Peace
Виж целия пост
# 468
Ако е вирус защо вече 4 антивирусни не го засичат

Защото най-вероятно антивирусните ти са създадени преди да е създаден вируса и затова немогат да го "уловят".  Wink
Виж целия пост
# 469
Как да премахна етикета (отбелязването) от снимка на която съм отбелязана ? С Timeline съм.
Виж целия пост
# 470
 Забелязах, че на стената ми изписва , че от няколко дни използвам Iphone  за фейсбук. Аз ползвам отдавна мобилен за фейсбук, но не е Iphone. Много ми е странно.
Виж целия пост
# 471
Забелязах, че на стената ми изписва , че от няколко дни използвам Iphone  за фейсбук. Аз ползвам отдавна мобилен за фейсбук, но не е Iphone. Много ми е странно.


Явно фб е решил,че си с  Iphone  smile3534 Simple Smile
Виж целия пост
# 472
 Мислех дали някой не се е опитвал да влезе през Iphone с моя профил.
Виж целия пост
# 473
Мислех дали някой не се е опитвал да влезе през Iphone с моя профил.
 

 не сигурно,освен ако не е някой твой близък и не ти знае паролата нещо!Смени си паролата за всеки случай да си спокойна!Че и това го има!Знае ли човек!
Виж целия пост
# 474
Как да премахна етикета (отбелязването) от снимка на която съм отбелязана ? С Timeline съм.


Щом си тагната, отиваш на тага на снимката и след името ти трябва да пише (премахни отбелязване) и го натискаш, няма значение дали си с timeline.


Забелязах, че на стената ми изписва , че от няколко дни използвам Iphone  за фейсбук. Аз ползвам отдавна мобилен за фейсбук, но не е Iphone. Много ми е странно.


Не мисля, че "Facebook" се е усъвършенствал чак толкова, че да познава кой от какъв телефон влиза в акаунта си. Ако пък толкова много се притесняваш, че някой влиза, виж си настройките и се подсигури повече.
Виж целия пост
# 475
Как да премахна етикета (отбелязването) от снимка на която съм отбелязана ? С Timeline съм.


Щом си тагната, отиваш на тага на снимката и след името ти трябва да пише (премахни отбелязване) и го натискаш, няма значение дали си с timeline.
И аз това гледах снощи, но го нямам и имам само да я махна от профила ми. Махнах я, но не искам да махна и отбелязването а, не мога или незнам как. Close
Виж целия пост
# 476
Аз нямам този "клюкарник" над чата,който да ме информира кой какво харесва и коментира!Някой да знае как да го активирам?С новия таймлайн съм, при останалите с такива профили го имат,а аз не.
И при мен го няма. Къде ли не ръчках, никъде не видях опция да се покаже.
Виж целия пост
# 477
Как да премахна етикета (отбелязването) от снимка на която съм отбелязана ? С Timeline съм.


Щом си тагната, отиваш на тага на снимката и след името ти трябва да пише (премахни отбелязване) и го натискаш, няма значение дали си с timeline.
И аз това гледах снощи, но го нямам и имам само да я махна от профила ми. Махнах я, но не искам да махна и отбелязването а, не мога или незнам как. Close



Отиваш на снимката и отдясно, където има информация за нея, най-отдолу пише "Докладване/премахване на отбелязване".
Виж целия пост
# 478
Как да направя така,че само снимките от профила ми да се виждат от всички?
В момента съм заключена и не се виждат снимките,а и не виждам  да мога да
редактирам албума и да отбележа кой може да го вижда?
Виж целия пост
# 479
Как да направя така,че само снимките от профила ми да се виждат от всички?
В момента съм заключена и не се виждат снимките,а и не виждам  да мога да
редактирам албума и да отбележа кой може да го вижда?
Трябва да можеш да ги виждаш само ти. Отиваш на снимки --- > Вижте всички снимки --- >  Излизат ти албумите --- > Снимки на профила (има една стрелка надолу) кликваш на нея и избираш приятели Enjoy. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия