Момичета, ще полудея от безсъние!

  • 1 221
  • 15
С малкия имах такива проблеми чак последните месеци...Сега обаче направо е ужас! Не мога за секунда да се спра в леглото! Ту ми е адски горещо, ту студено, не мога и не мога да заспя! Друга вечер поне лежа в леглото и по някое време към 4-5 ч заспивам...днес- не! Направо не можах да мигна( а през деня почти няма как да спя, защото малкия рядко спи следобед) а аз направо не мога да си държа очит еотворени.
Опитах да си лягам по-късно- никакъв ефект, да чета( изкарах до сутринта), да пия мляко( никакъв ефект), мента и валерянови капки( пак никакъв ефект), по принцип се занимавам с хипноза и се опитах самохипноза( за други по-сериозни неща ми помага, но за това - не мога да се спра на едно място за да се концентирам), направо откачам вече от дни без сън. Само да спомена- не ям късно вечер, не пия кафе, кола, не ям шоколад...
Помагайте...
Виж целия пост
# 1
Вземи си някакви хапчета за сън.
Виж целия пост
# 2
Вземи си някакви хапчета за сън.

Честно казано се надявах да намеря някакво друго разрешение, защото все пак тези хапчета не са много полезни за бебчето...колкото и да пише, че са безвредни все има риск... Sad Ама ако не намеря друг начин..... newsm78
Виж целия пост
# 3
при мен нямаше решение на етапи съм се още ту ми се спи ту неми се спи, като се умора от бесъние и почвам да спинкам
Виж целия пост
# 4
при мен нямаше решение на етапи съм се още ту ми се спи ту неми се спи, като се умора от бесъние и почвам да спинкам

Ами с първото си детенце последните месеци и аз така бях, но тогава можех да легна да спя като ми се приспи...обаче сега вече ми е проблем, защото имам един малък мъж дето иска много внимание  Grinning
Виж целия пост
# 5
Мислех си днеска, дали не може да е от витамините, които пия? Те са някакви американски Prenate Elite...и като знам тука какви са много по-големички жените от мене дали пък на мен не ми идват много?Някой забелязал ли е такава закономерност?
Виж целия пост
# 6
И аз съм така...ама май вече критериума ме гони Mr. Green
Виж целия пост
# 7
ОТ ВИТАМИНИТЕ Е!!! сЕГА ПРОЧЕТОХ В НЕТА...И МИ СЕ ИЗПРАВИ КОСАТА! тОВА СА НЯКАКВИ НОВИ ВИТАМИНИ, ЗА КОИТО FDA ВЪОБЩЕ НЕ ПРЕДУПРЕЖДАВАТ ЗА СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ!! Дано нещо не е станало на бебето...така се притесних сега. Аз хубаво не си вземах витамини с малкия...за какво се навих  на витамини с второто ама.... #Cussing out
Виж целия пост
# 8
Да,възможно е да е от витамините.По-добре ги спри и виж дали има промяна.

опс Embarassed сега видях че вече си разбрала.
Виж целия пост
# 9
Здравей, Аз пиех чай от жълт кантарион като не можех да заспя. И хапвах нещо сладичко Wink
Лек сън!
Виж целия пост
# 10
Аз пък си умирах за сън, можех и права да спя!
Как разбра, че е от витамините, какво пише в Нета?
Виж целия пост
# 11
Дано нещо не е станало на бебето...така се притесних сега. Аз хубаво не си вземах витамини с малкия...за какво се навих  на витамини с второто ама.... #Cussing out
Не се притеснявай.Всичко ще е наред,просто спри витамините.Лекар ли ти каза да пиеш точно тях?
Виж целия пост
# 12
Аз пък си умирах за сън, можех и права да спя!
Как разбра, че е от витамините, какво пише в Нета?


По принцип не можеш никъде да намериш в нета официална информация за странични ефекти на витамините, но във форума на Baby Center много майки се оплакваха от странични ефекти, още повече че събираха майки с оплакване, за да накарат фирмата производител да обърне внимание и да пише, че има странични ефекти. Имаше майки, които са се свързвали с фирмата и от там са отказали да публикуват странични ефекти, но само лоши неща пишеше за тях. Дано не съм навредила в желанието си да помогна на бебчето  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Не се притеснявай.Всичко ще е наред,просто спри витамините.Лекар ли ти каза да пиеш точно тях?

Да, предписа ми ги личната лекарка, още като казах, че искам да забременявам! И ги пих един месец предварително! Те отгоре на това се изписват с рецепта и струват 35$...
Виж целия пост
# 14
 Tandoori, пробвай с топъл душ преди лягане, може и да помогне. По време на бременността аз пиех "Prenatal" и понеже ми останаха, сега от врене на време продължавам да ги пия (кърмя), но нямам странични ефекти. Не че спя особено много - събират ми се към 5 часа на пресекулки (беба се буди на всеки час).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия