Моля за съвет !!!

  • 1 447
  • 31
Здравейте !!! newsm03 Отдавна чета в форума, но чак сега се пресрамих да ви пиша и да пискам съвет или май по-скоро успокоение Flushed
Та значи откаде да започна, ние с моя съпруг правим бебе отдавна може би от 1г. , но понеже до сега не сме правили сериозно,а просто не сме се пазили по една или друга причина не е ставало.  И така до ноември когато ве4е реших да подходя по сериозно и запо4нах да си меря температурата, да си следя цервикалната слуз и т.н.
Последната менструация ми беше на 16.11.05г., правихме бебе усилено около предполагаемата уволация, цикъла ми е през 30 дни и седователно трябваше да ми дойде на 16.12.05г. Но не ми дойде за моя радост Grinning!!!! Изчаках няколко дни и си направих тест на 18.12.05 , даже направих 2 които бяха положителни EFP #Shockedтях ги правих през деня. На сутринта направих още един който беше с много бледа втора 4ерта за разлика от предните два ! Отидох на доктор на 4-тия ден от закъснението ми и той малко ме раколеба и разтрои , защото ми каза 4е се вижда нещо което прилича на плоден сак , но е още рано и не е сигурен. Това не ме разтрои толкоз (е малко да Sad ), но той ми каза още, 4е не бива да се доверявам на тестовете и 4е може и да не са показали вярно smile3518 От тогава не мога да си намеря место постоянно се ровя в сайтове и фороми и 4ета, направих си още един тест на 21.12.05г. , който също бе6е положителен но съмненията продължават до като не го потвърди и лекар !!! Та въпроса ми е възможно ли е толкова теста (4) и всичките да са грешни въпреки, 4е 4ертите не са с един и същ итензитет !!! Сега чакам да станат 2 седмици от закъснението ми и тогава да отида отново на гинеколог, но малко ме е страх да не ме разо4арова Cry Моля ви кажете ми вие как мислите от това което ви описах, 4е тези дни ми се сртуват месеци и самнението и незнанието ме убива !!! А забравих да спомена, 4е нямам кой знае какви симптоми освен , 4е ме болят гърдите, което знам 4е е един от основните, но те ме болят и преди да ми дойде !!! Възможно ли е да съм си въобразила ????  Благодаря ви предварително и се извинявам, 4е ви занимавам с коите терзания Embarassed
Виж целия пост
# 1
  Наистина си нетърпелива, едва си изчакала и два дни от закъснението  Laughing Пожелавам ти го, щом толкова много го искаш.

  Все пак се зареди с търпение и изчакай поне седмица или 10 дни и тогава отиди пак на гинеколог. Бременността е едно голямо ЧАКАНЕ.
Виж целия пост
# 2
Изчакай още малко!Успех  Hug!
Виж целия пост
# 3
Здравей мила,
при 4 положителни теста за бременност,то е сигурно-бременна си. newsm44
Най-добре отиди на преглед на вагинален ехограф,те показват още в ранна  бременност,но аз мисля,4е 4 положителни теста не може да грешат.
Само едно мога да ти кажа-честито и не се притеснявай,изчакай малко време и симптомите ще дойдат,при мен се появиха във втория месец,а в началото имах само напрегнати гърди.
Лека бременност. preggo
поздрави Hug
Виж целия пост
# 4
Ами според мен 4 грешни теста- newsm78-едва ли.
Дано да си бременна ,щом толкова силно го желаеш. Желая ти от сърце. Heart Eyes
След прегледа драсни два-три реда.
И лека бременност ти желая  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
И аз се съмнявам и 4-те теста да са грешни #Crazy
Аз когато си правих теста едната чертичка беше много бледа, но теста се водеше положителен и така си беше Laughing
Пожелавам ти от все сърце да е станало бебчето, и имай още малко търпение Grinning
Виж целия пост
# 6
И според мен 4 -те теста показват, че си бременна!! EFPДано да е така след посещението ти при гинеколога!Желая ти го от сърце! newsm51
Виж целия пост
# 7
Бременна си! Втората чертичка е по-бледа, защото тя отчита хормона, който се образува в организма при бременост, а тъй като ти си направила теста веднага след закъснението, то нивата са още ниски. При мен беше същото, само дето аз отидох на лекар след месец и пак видяха само плоден сак, но бебе имаше.
Виж целия пост
# 8
При четири теста положителни само мога да кажа едно голямо ЧЕСТИТО.
 
При мен беше обратното три отрицателни, същия отговор от лекаря. Но аз бях сигурна, че има бебе. За по-сигурно си направих кръвен тест и той показа бременност. Така, че непречи да направиш и ти.
Виж целия пост
# 9
Само още нещо - доколкото помня тестовете са с до 96-97% сигурност. Не мисля, че докторът с лека ръка може да ги отрече. Поне мен досега тест не ме е лъгал - бил той + или -.
Виж целия пост
# 10
И за един положителен тест бих ти казала Честито!, а за  4 - е просто повече от сигурно. Никакви съмнения не трябва да имаш. Hug
Виж целия пост
# 11
....... каза 4е се вижда нещо което прилича на плоден сак , но е още рано и не е сигурен........

И на мен така ми казаха, когато отидох първия път, явно се презастраховат. Имаше си бебе и при теб има  Simple Smile
Пиеш ли фолиева киселина?
Лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 12
Писана ме е изпреварила. Докторите не бързат да вдъхват надежди в самото начало на бременността. А ти почвай да пиеш фолиева киселина ако не си я почнала вече! И ако не чувстваш някакви болки не е нужно толкова бързо да тичаш на гинеколог. Разгледай тук белите списъци, разпитай и си избери подходящ доктор.
ЧЕСТИТО!
Виж целия пост
# 13
Разбира се, че си бременна, мила!
Просто си ужасно нетърпелива, което също е обяснимо  Stop Просто си хванала бременността в много начален стадий, вероятно 3-4 седмица, когато и с вагинален ехограф трудно ще се види нещо много, затова лекарят е бил прав- просто имай търпение, вземи си фолиева киселина да пиеш- както са те посъветвали другите мамчета и се заеми да си потърсиш подходящ лекар и прочие дейности- моята бременност по подобен начин я установих, т.е. не я установих, защото тестовете - няколко на брой не успяха да я хванат- не ми идва- а тестовете отрицателни  newsm78, накрая отидох на лекар и ми каза същото като на теб, така, че имай търпение няколко дни и ще видиш малката точица и жълтъчното мехурче и отивайте да празнувате с таткото и лека бременност Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Те тестовете повече бъркат когато са отрицателни Simple Smile
Само се въоръжи с търпение, защото ще ти трябва Simple Smile А е нормално в толкова ранна бременност да не се вижда добре на ехограф. Изчакай малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия