Възможно ли е да от зъбче?

  • 360
  • 3
Здравейте,

имам едно питане относно никненето на първите зъбки. Ралица е на почти 5 месеца. Не се лигави много,по скоро се плюнчи и прави жубуринки. Изчетох доста неща из форума за зъбките обаче не мога да разбера дали започва никненето при нас. Забелязвам на долния венец една идея по-бяла част. Лапа си пръстите и играчките. Не е подуто мястото. Това което ме притеснява че от 10-тина дена е много раздразнителна. Лесно се изнервя, трудно заспива и не иска да суче. Уж започваме да ядем и изведнъж се дръпва и ако настоявам реве. Дори си мислех дали не са колики пак. Иначе си седи в леглото и си рипа наволя,но се тревожа да не е гладна или пък нещо да е болничка. Вече нищо не ми идва на ума та затова викам да се допитам до вас.
Виж целия пост
# 1
Зъбчета са спокойно,може да пробие сега,а може и след 3 месеца,ние от 4-ти месец бяхме така,но пробиха в 8 мес.-6 зъба.
Виж целия пост
# 2
Да,и аз мисля че са зъбки.Давай и да гризка гумени играчки и дано избият по-бързо.
Виж целия пост
# 3
Да,и аз мисля че са зъбки.Давай и да гризка гумени играчки и дано избият по-бързо.
newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия