Давате ли вода??

  • 1 195
  • 38
"Нова" стара тема,но около мен мненията се раздвояват и реших да питам всички вас за съвет.Бебка е на кърма,досега не съм давала вода.
а вие???
Виж целия пост
# 1
Предлагам от време на време, но и до ден днешен НЕ пие вода(никаква) Щом сте на кърма - детето няма нужда от вода Peace
Виж целия пост
# 2
Вече  десети месец  кърмя. Не иска и съответно не д авам вода.просто няма нужда. И ако някакви баби около теб се опитват да те убедят че не е нормално това , не се връзвай.Детето най-добре знае какво иска.
Виж целия пост
# 3
Предлагах му, но той не искаше. И до сега пие съвсем малко (ако въобще се сетя да му дам, че нямам навик). Не се притеснявам, защото суче често. Няма страшно, нищо не му липсва на бебето ти.  Peace
Виж целия пост
# 4
Да,аз и давах.Явно кърмата не и утоляваше жаждата,предлагах и още,но не искаше,а вода пиеше много.Сега е същото-пие много вода.
Виж целия пост
# 5
Да,аз и давах.Явно кърмата не и утоляваше жаждата,предлагах и още,но не искаше,а вода пиеше много.Сега е същото-пие много вода.

Едно към едно е и при нас.пие доста вода от деня в който се роди Peace
Виж целия пост
# 6
Не харесваме много водата.Пие към 20-30 грама на ден и то в повечето случаи за изплакване на устичката.
Виж целия пост
# 7
И аз давам вода от раждането.Моят син обича до пие.Кърмата и адаптираното мляко са едно, а водата- друго.
Виж целия пост
# 8
предлагам, но не желае, дори сега, когато започнах захранването
Виж целия пост
# 9
След като захраних предлагам редовно, но не я обича много, на адаптирано мляко е.
Виж целия пост
# 10
Да,аз и давах.Явно кърмата не и утоляваше жаждата,предлагах и още,но не искаше,а вода пиеше много.Сега е същото-пие много вода.

Едно към едно е и при нас.пие доста вода от деня в който се роди Peace
И ние сме така,не го ограничавам.
Виж целия пост
# 11
Давам отскоро, откакто въведох твърди храни. Пие с голям кеф, но май по-скоро заради чашата, ужасно му е интересна  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Естествено, че давам. Представям си, ако съм жадна и някой ми предложи чаша прясно мляко, колко гадно ще ми стане, ако отпия  Sick
Все пак водата си е вода, най-малкото изплаква устата и има "чист вкус".... Нищо не може да утоли жаждата за вода, освен самата вода!
Виж целия пост
# 13
Предлагам редовно,но не иска да пие от шише каквото и да е.
Виж целия пост
# 14
Митко докато сучеше не искаше да пие вода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия