КАШЛИЦА И ХРЕМА????

  • 686
  • 9
Привет на вси4ки!!!
Много съм притеснена,дъщеря ми от в4ера е с кашлица и хрема.Аз запо4нах да давам проспан за кашлицата,едни хомеопати4ни хап4ета за хремата(коризалия)и разтривам гарди4ките с (пумекс бебе).Тя  е на 1г.и5м.
Та искам да попитам,тази комбинация ефикасна ли е за бързото отшумяване на кашлицата и хремата!!!
ПРЕДВАРИТЕЛНО,БЛАГОДАРЯ!!!!
Виж целия пост
# 1
Най-добре я заведи на лекар. Аз не бих си лекувала детето по мое осмотрение Peace
Виж целия пост
# 2
подкрепям 4baby,заведи я на лекар Peace
Виж целия пост
# 3
Най-добре я заведи на лекар. Аз не бих си лекувала детето по мое осмотрение Peace
  202uu
Виж целия пост
# 4
Винаги водя малката при педиатърката още при първия сопол и/или кашлица. Колкото по-рано започнем лечението, толкова по-бързо оздравява. При по-сериозните болежки паралелно с лекарствата съм давала бабините илачи, за които да ми е жива и здрава свекито ми ги е казвала и за по-малко от седмица се оправя, но да лекувам на своя глава с лекарства - НИКОГА.
Виж целия пост
# 5
По-рано съм правила грешката един два дена да я лекувам сама Cry...само става много по-лошо...заведи детето на лекар Peace
Виж целия пост
# 6
ВСИ4КО ТОВА МИ ГО НАЗНА4И ПЕДИАТЪРКАТА!!!!
Виж целия пост
# 7
Опа, извинявай Embarassed, останах с погрешно впечатление.
Щом педиатър ти го е назначил, сега остава само да провеждаш лечението и ти пожелавам по-скоро всичко да се оправи Hug
Виж целия пост
# 8
БЛАГОДАРЯ!!!!
Виж целия пост
# 9
ВСИ4КО ТОВА МИ ГО НАЗНА4И ПЕДИАТЪРКАТА!!!!

Амии беше хубаво да го споменеш в първоначалния си постинг. А ако нямаш доверие на педиатъра си - това е отделен въпрос!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия