ima li smisyl

  • 664
  • 9
abe mamichki nz ima li smisyl da hodq na manikurist za nova godina,shtoto cqlata mi nokytna plochka e dylga 1,1cm a e shiroka 1,3cm.kajete mi molq vi Cry
blagodarq predvaritelno Hug

Виж целия пост
# 1
Ако ти искаш да го направиш,разбира се че има смисъл.Нищо че ноктите са ти къси,могат да ти ги удължат.
Виж целия пост
# 2
Въпрос на желание и финанси. Могат да ти сложат удължители/ изкуствени нокти / или да си направиш ноктопластика и в двада варианта ще имаш хубав маникюр за празниците. newsm10
Виж целия пост
# 3
abe ne iskam da mi slagat iskustveni shtoto posle noktite stavat otvrad
Виж целия пост
# 4
Лятото си правих ноктопластика,която ми стоя около месец и половина.След като я свалих ноктите не ми бяха зле.
Щом не искаш да ти ги удължат,може и само да те лакират.Маникюристката ще реши как,има много красиви рисунки и за къси нокти.
Виж целия пост
# 5
винаги има смисъл. късите нокти също могат да изглеждат добре след маникюр. аз, например, обожавам къ`си нокти с много тъмен лак.
Виж целия пост
# 6
mersi milichki mn ste dobri.sys sigurnost shte otida na manikur  bouquet
Виж целия пост
# 7
Аз не обичам дълги нокти ,но това не ми пречи да си ходя на маникюр. Въпрос на желание е.
Виж целия пост
# 8
Лятото си правих ноктопластика,която ми стоя около месец и половина.След като я свалих ноктите не ми бяха зле.
Щом не искаш да ти ги удължат,може и само да те лакират.Маникюристката ще реши как,има много красиви рисунки и за къси нокти.
споделям мнението
Виж целия пост
# 9
разбира се че има смисъл
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия