Възможно ли е да се отбива?

  • 307
  • 4
От 2 дни всеки път щом я сложа на гърдата и тя започва да реве, да се гъне.Отказва да яде.Пробвах във всякакви пози.Не съм яла нещо пикантно или дразнещо.И съответно много реве.Пробвах я с АМ и си го изпи без никакви възражения.
Какво става?
Благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Стачка? Твърде силна струя, която я дави? Отбиване - едва ли, много е малка още.
Виж целия пост
# 2
Най-вероятно стачка, преледай в старите теми и в библиотеката, има доста материал. Не се притеснявай, ще отмине за 1-2 седмици. Просто предлагай по-често.
Виж целия пост
# 3
Възможно ли е да си в цикъл и да не харесва вкуса на млякото? Но повече ми прилича на стачка. В Библиотеката има доста статии. Гушкайте се голи в леглото, предлагай, но не настоявай. Друг вариант е да чакаш докато се поразбуди и тогава да предложиш. Докато са в полудрямка, обикновено забравят, че стачкуват и успяваш да накърмиш. Дано бързо отмине, че е много неприятно и шокиращо!
Виж целия пост
# 4
Кърмене с спокойна обстановка, затъмнена стая без присъстващи и други дразнители, кърми преди заспиване и веднага след събуждане. Докато са сънени бебетата не придирят много. И аз мисля че е стачка, важното е да не се стягаш, минава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия