два въпроса

  • 984
  • 12
Здравейте!

Имам два въпроса към вас.
Първият е свързан с тестовете за овулация. Имам намерение да ползвам такива този месец, като най-вероятно ще се наложи да ги правя повечко дни. За това се чудя, ще има ли поблем ако използвам различни марки тестове за овулация или е по-добре през целия период на тестване този месец да използвам само една марка.



И сега, сигурно ще изръся най-голямата глупост на света, но все пак ще рискувам...  Embarassed Възможно ли е многото секс (говоря за 1 път на ден) да е причина за голямо закъснение, а може би и липса на овулация? Правя аналогия с изискаванията за изследване на пролактин или пък да е свързано с мъжките хормони в спермата  newsm78. (въпросът ми не е принципен, наясно съм, че за безпроблемна жена не би имал смисъм, а конкретно при наличие на нередовен цикъл и може би ПКЯ). Всъщност ситуацията е следната: След като ми се възстанови цикъла след раждането, започна да ми идва що годе "редовно" на 30-36 дни до миналия месец, когато ми дойде на 49-я ден. Сега се притеснявам и се питам каква може да е причината да се случи това точно този месец, когато за пръв път действахме сериозно за бебче. Знам че никой не може да ми каже със сигурност,  но все пак ако имате някакви идеи защо се случи така, чисто теоритично...?
Виж целия пост
# 1
Аз пък имам един въпрос...защо не се ползва библиотеката? Mr. Green
Там има теми и за видовете и за марките и за предпочитанията на момичета.
Успех ти желая
Виж целия пост
# 2
Ная,
По-добре е да ползваш само една марка ову тестове. Коя точно е по-добра независимо от цената - виж в библиотеката.
Един път на ден не е много секс Wink От много секс цикълът н езакъснява, но е парадокс, че когато повечето жени започнат сериозните опити за забременяване, често пъти е факт закъснение /което най-добре се обяснява с психологическия фактор/
Пожелавам ти успех и също като Херка ти препоръчвам д апрегеледаш библиотеката - там има повече инфо от това, което ние можем д ати дадем по отделно  bouquet
Виж целия пост
# 3
Съгласна с irinii . И според мен си ползвай само един вид тест, независимо кой - щото имат малко разлики.
Виж целия пост
# 4
Сексът не е причина за закъснение.
Виж целия пост
# 5
Сексът не е причина за закъснение.
Ааа , не си права сексът е причина за почти всички закъснения  EFP stork-girl 1stroller smile3504/дай боже всекиму/ Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 6
Сексът не е причина за закъснение.
Ааа , не си права сексът е причина за почти всички закъснения  EFP stork-girl 1stroller smile3504/дай боже всекиму/ Laughing Laughing Laughing

Аааааа, хич не си права. Дай боже всеки му да е шаваща причината, ама процента е 50%  Twisted Evil
или си бременна или не си
лошото обаче е, че процентът е доста по нисък. Като махнем 270 000 двойки, които имат проблеми със забременяването, като махнем двойктите при които се получава на втория-третия месец и се получава има - нема някакви си нищожни 15% (може би)!!!

Иначе от все сърце пожелавам всяко закъснение на е жива болест  Laughing - такава дето рита  Wink
Виж целия пост
# 7
Мислиш че не го знам ли Naughty както виждаш нямам лентичка отдолу така че и ние сме от този малкия процент!
Виж целия пост
# 8
Ама нали бебетата ги носят щъркелите Wink
Виж целия пост
# 9
Така кажете бе момичета, аз все гонех щъркелите който се мъчат да влязат в къщи- вече са добре дошли Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Според мен Клиар тест са доста добри.
А иначе защо не отидеш на лекар и да разбереш нещо по-логично за закъснението ти, защото сексът не е причина.
Нищо по-умно не мога да измисля, защото аз съм часовник със или без секс.
Голяма радост ще падне ако скоро се `счупи` часовника.
Виж целия пост
# 11
.....Голяма радост ще падне ако скоро се `счупи` часовника.
    smile3532 newsm65 newsm65 smile3532
Виж целия пост
# 12

Само да ти кажа, че не си единствената. При мен се получи същото - на втория месец бебеправене ми закъснява вече 6-ти ден, а иначе ми е редовен. Мисля, че е на психическа основа - поне при мен. Толкова дълго го чаках тоя момент и толкова го искам това бебе, че вече се вманиачавам до крайност.  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия