Специалист за пластика на шийката

  • 827
  • 5
Мами имам нужда от специалист,който добре се справя с пластика на шийката на матката и на влагалището.
Ако някоя мама е имала подобен проблем моля да сподели и да даде някакви координати.
Поради не достатъчната компетенция на някои лекари,след няколко раждания се налага да ми бъде направена такава пластика. #2gunfire
Ако имате опит в това отношение ме интересува може ли това да стане с талон през касата.В частните клиники тази манипулация ще струва около 1500лв.,което ми се вижда твърде скъпо.
Предварително благодаря на всички,които ще ми пишат Laughing
Виж целия пост
# 1
Аз имам нужда от такава пластика, но ще става след евентуално второ раждане, защото мислим да имаме две деца. Не мога да помогна с инфо, но темата ще ми бъде интересна.
Виж целия пост
# 2
Аз не съм имала такъв проблем и нужда от такава пластика,но приятелката ми си е правила след второто раждане,може би 2-3 год след него обаче,знам при коя лекарка и знам,че е страшно доволна,но първо пак трябва да попитам за това ли точно става въпрос,да не се окаже,че аз нещо съм объркала и тогава ще пиша пак.
Виж целия пост
# 3
Mama Emi много благодаря за съдействието.Ще бъде супер,ако тази докторка се занимава точно с такива проблеми.
Може би трябва малко да поясня защо се налага пластика.
Тази операция е необходима,когато шийката на матката е толкова разкъсана след раждане,че не може да бъде възстановена с няколко шева.Самата операция е доста деликатна и може би не всеки доктор се наема да я прави.
Искам да спомена и факта,че пластика е необходима  не само от естетическа гледна точка.Ако шийката остане с нарушена цялост,по този начин тя става вход за всякакви инфекции.
Дано някоя мама може да ми помогне с конкретни имена,които по възможност да работят в държавна клиника.
Виж целия пост
# 4
от вчера я търся,но явно е в провинцията,веднага щом разбера повече от нея,ще пиша,знам,че е пластиката е правена в държ. клиника
Виж целия пост
# 5
Galiakm   писах ти на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия