Магазин за чешки порцелан?

  • 5 178
  • 13
Имаше такъв в началото на "Стамболийски", но са го затворили. Някой да е виждал подобен? Имаше страхотни неща, освен порцелан, предлагаха всякакви други джунджурии за кухнята.
Виж целия пост
# 1
Виждала съм да продават чехски стоки в Чехския културен център на ул. Раковски, до Театъра на Народната армия. Точно порцелан не помня дали имаше, но можеш поне да попиташ къде да намериш. Те сигурно знаят. После би ли споделила във форума?
Виж целия пост
# 2
Преди години точно в ЧеШкия културен център на Раковска имаше порцелан, но сега не знам дали изобщо съществува.
Виж целия пост
# 3
Вярно, там не съм се сетила да погледна. Благодаря!  Hug
И все пак, пише се "чехски".  Grinning
Виж целия пост
# 4
Днес видях чехски стъклени сервизи на витрината на магазина на ъгъла на бул. Левски и ул- Юрий Венелин. Може да е имало и порцеланови, но бях с количката и не влязох да питам.
Виж целия пост
# 5
ima6e i v TZUM na predposlednija etaj v edno malko magazin4e i tzenite bjaha po-niski ot tezi v magazina do Teatara na BG Armija
Виж целия пост
# 6
Вярно, там не съм се сетила да погледна. Благодаря!  Hug
И все пак, пише се "чехски".  Grinning


Пише се чешки, но няма значение. Дано да намериш това, което търсиш.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
 offtopic Само да вметна- ЧЕШКИ, ама май наистина е без значение..........
Виж целия пост
# 8
Прави сте, признавам си! Чешки е. Blush
Вярно е, че се поколебах, но видях сайта на новините на БТВ, където пишеше "чехски".  Mr. Green
Простено ми е, аз съм писател. Преди доста години имаше лозунг: "Нито един писател неграмотен!" hahaha И аз за това се боря!  bowuu
Виж целия пост
# 9
Следваща идея - погледни в магазините "Бохемия" - там освен чешки кристал май съм мяркала и някакви порцелани. Има такъв на "Кристал" примерно.
Виж целия пост
# 10
Сигурно имаш предвид точно кристалните сервизи на "Бохемия". Има магазин в Лозенец, ще ти напиша адреса по-късно и в Бонжур ги има.
Виж целия пост
# 11
Сигурно имаш предвид точно кристалните сервизи на "Бохемия". Има магазин в Лозенец, ще ти напиша адреса по-късно и в Бонжур ги има.
Не, хвърлила бях око на един голям порцеланов сервиз с гъски  (hahahaда ми отива), но докато се наканя, затвориха магазина. И сега си го търся...
Виж целия пост
# 12
Уффф извинявай  smile3555, вместо порцелан съм се сетила за кристал  Laughing Но все пак може да хвърлиш един поглед в Бонжур. Аз като взема и рекламната брошура на този магазин в Лозенец от колата ще ти напиша адреса за всеки случай, защото и порцеланови неща има, ама дано не я забравя пак тази брошура  Crazy
Виж целия пост
# 13
пак офф  Wink Grinning
чеХСки се пише на чешки, но на бг се пише чеШки  Grinning Grinning Grinning
искам да кажа чеХСки е абсолютно буквален превод от чеШки   Crazy Crazy
абе много объркано го написах, но то е и без това все тая  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия