Цени на Памперс Прима от Турция???

  • 6 201
  • 9
Интересува ме цената на памперсите Прима, който се внасят от Турция. Ако някой купува от познати или лично ходи до Турция, моля да сподели за какво става дума. Мисля да се комбинирам с няколко приятелки и веднъж месечно едната да ходи да пазарува до съседите за всичките деца, че чувам, че цените са доста надолу от нашите. Аз лично изразходвам по 6-7 пакета месечно Grinning Grinning Grinning...
а и дрешките там са по-евтини.
Виж целия пост
# 1
Миналата година по това време бяха по 18лв джъмбо пакет +  2 пакета мокри кърпички. От тогава обаче не съм купувала и не знам.
Виж целия пост
# 2
Аз ги поръчвам от Пловдив на 19-20 лв. за пакет. Доставката е с Еконт - 4 лв. за 2 пакета. Т.е. един пакет излиза 21-22 лв. крайна цена и това ме устройва напълно, за разлика от 27-28 лв. в нашите магазини. Ако не ви тежи да пътувате до Турция, сигурно там ще ги намерите още по евтини, но не вярвам разликата в цената да е драстична.
Виж целия пост
# 3
В момента едровата цена по складовете на един пакет Прима се движи между 19 и 20 лв. Като цяло има увеличение на всички марки памперси.
Виж целия пост
# 4
Аз купих днес на цена 19.50лв.За Пловдив става въпрос.От началото купуваме само тях и сме доволни,но по едно време бяха ги намалили на 18.20лв.
Виж целия пост
# 5
Бяхме в Свиленград Август месец,там по магазините Прима-та струваше 20лв. , а от Турция ми го донесаха за 16лв. Не знам обаче от кой точно град са го взели.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Аз намерих в Продавалника на 18,50 Прима. Чудя се обаче как да измисля доставката и дали с пощата няма да е по - евтино. В цяло Русе намерихме на едно място, а атм разлика между цената на Прима и на Памперс няма.
Виж целия пост
# 7
Аз намерих в Продавалника на 18,50 Прима. Чудя се обаче как да измисля доставката и дали с пощата няма да е по - евтино. В цяло Русе намерихме на едно място, а атм разлика между цената на Прима и на Памперс няма.
Предишната цена на Прима наистина беше 18 лв, така че не се учудвам за цената и в продавалника. Единственото място за което мога да те насоча в Русе е склада на фирма "Пегас", не магазините им а склада.
Виж целия пост
# 8
Може ли да ме насочиш с адрес или нещо такова за този склад, че името нищичко не ми говори. Благодаря много.
Виж целия пост
# 9
Сестра ми е на Памперс Прима.Препоръча ми ги и аз ги пробвах.Останах изключително доволна от тях.Вече цял пакет свърши и нито един път малкия не се е намокрил.Ние сме на 3-ти размер(72бр.)за 19.50лв.Иначе бяхме на Пуфис-и те са добри:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия