идеи - подарък за второкласник

  • 3 625
  • 9
Кажете какво да се подари на 9-10 годишно момче че аз със малкия само за колички се сещам Crazy
Виж целия пост
# 1
Нашият батко е на 7 и половина. Луд е по компютрите и много харесва фантастични филми. Така че се сещам за нещо за компютъра(ако има детето) педали,кормило или ДВД със готин филм или игра.Също много обича да рисува и за НГ му купихме един комплект с много неща за рисуване - в Метро са около 30лв. Иска и ролери, но аз твърдо отказах. Naughty
Виж целия пост
# 2
Наистина, ако обича да рисува в Метро има невероятни комплекти. На мен много ми харесаха, но ще оставим за друг повод, че сега сме заринати с моливи и писалки  Laughing.
Има и едни картинки за оцветяване с боички, после се слагат в рамка. Нашата госпожица се справи с такъв, хем беше голям, като беше на тази възраст. Има ги в Метро, и в Бонжур.
Виж целия пост
# 3
Видео касети с Бионикъл или Спайдермен...
Конструктор с който се правят самолети, бойни машини или Бионикъл за сглобяване...
Робот - 120лв. в Ян Бибиян на Пиротска Wink
Виж целия пост
# 4
Глобус на стойка, може с лампа вътре - около 30 лв са.
Виж целия пост
# 5
Наскоро купувах подарък за 9 годишно момче и в книжарницата ми предложиха едни роботи, които са на части и се сглобяват.
Другото беше една поредица детски фентъзи книжки, които били нещо от типа на Хари Потър и Нарния, но ставали за по-малки деца. Казват се пак Хрониката на ... извинявай забравих думата, но сигурно и при вас ще ги има.
Още бинокъл, писта с колички, войници, комплект динозаври и книжки за динозаври.
Виж целия пост
# 6
Онзи ден кръстницата купила за малкият си син- 4год, мини касетофон с касетка за караоке песни...

Сещай се кой налетял и луднал по тази играчка...баткото второкласник Mr. Green

Иначе за конструкторите дето се сглобяват самолети и всякакви бойни машини и той харесва....
Ако се спреш на този вариант, само гледай да не му избереш за по- голями, че и те са за различни възрасти..има и за татковци Mr. Green
Виж целия пост
# 7
На племенника на мъжо му взехме детски електронен часовник Кю&Кю, ама с фаца като за голям човек, водоустойчив, с 2 времена, с осветление на дисплея, аларма и 2 години гаранция на часовника и на батерията. Струваше към 20 лева, виждала съм и по-евтини, ама не ми се обикаляше. Много му се зарадва детето, защото са в една такава възраст- нито за играчки, нито за подаръци за големи...
Виж целия пост
# 8
 На"Хермес" има  2 страхотни енциклопедии - "Живата природа" и "Планетите и Космоса". Те се отпечатани на луксозна гланцирана хартия, богато илюстровани и с много пълна информация, поднесена е интересно; мисля, че е подходяща за тази възраст, а и за по-нататък. Цената е 15 лв.
Виж целия пост
# 9
нещо което да му стане като хоби,

например: (ако се увлича по такива работи )има едни комплекти на REVELL (самолети, кораби), частите се лепяти после с боички и четки (съответните номера )се оцветяват.
само трябва да избереш съответното за възрастта му ниво на трудност
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия