Пробих си веждата - и имам едно въпросче плийййс???

  • 928
  • 14
Е най-накрая се наканих(по-точно намерих студио) и си надупчих веждата Mr. Green Не се стърпях да се похваля ОБАЧЕ - мацката ми обяснява да си направя солен разтвор, а аз забравих количеството сол, което трябва да сложа. Ако не се лъжа ставаше въпрос за шишенце(500мл)от минерална вода - пълно до половината с вода.  С този соелн разтвор трябва да си правя промивки 3 пъти на ден и после да се мажа с едно кремче за пиърсинг.Моля ако някой знае да ми каже Praynig
Виж целия пост
# 1
Хайде честито!
За солен разтвор чувам за пръв път,аз се назах 10 дни с цинкова паста и се миех преди всяко мазане с вода и сапун.Само това.
И не стига,че се изказвам неподготвена,ами става въпрос и за пъпа
Виж целия пост
# 2
Е най-накрая се наканих(по-точно намерих студио) и си надупчих веждата Mr. Green Не се стърпях да се похваля ОБАЧЕ - мацката ми обяснява да си направя солен разтвор, а аз забравих количеството сол, което трябва да сложа. Ако не се лъжа ставаше въпрос за шишенце(500мл)от минерална вода - пълно до половината с вода.  С този соелн разтвор трябва да си правя промивки 3 пъти на ден и после да се мажа с едно кремче за пиърсинг.Моля ако някой знае да ми каже Praynig
Направо си вземи физ. р-р от аптеката. Или риванол или си прави лек р-р на Калиев перманганат, много бледо-бледо розов. Ако целта е почистване и лека дезинфекция, де.

А какво е кремчето?

И още съм любопитна - защото много ми се ще - колко струва и най - важното - коооооло боли? С Лидокаинец ли те пръскат преди това?

А, и има ли тип хора, на които отива и на които не?

Виж целия пост
# 3
Крема "Baneocin" ли се казва?
Виж целия пост
# 4
Изобщо не боли - още повече, че ме бодоха без упойка Mr. Green(аз съм малко бъзла)така че не преувеличавам. Усетих боцване само - после малко ме наболяваше(съвсем леко, но търпимо), а сега 2 часа след манипулацията изобщо не боли Laughing Кремчето си го купих от студиото - 4 лв струва и пише; Studex - ear care gel. Мацаката каза, че имало в него антибиотик(май newsm78) За обицата(мед. стомана) платих 6 лв. и за пробиването - 15 лв - общо=25 лв Laughing След един месец ще мога да си сменя обецата, защото вмомента нямаше титанова(каквато исках) Heart Eyes Ей много се кефя - Вергилия ако се включи по-късно, и тя ще разкаже подробности, щото беше с мен Sunglasses Laughing
Виж целия пост
# 5
4baby БРАВО и честито!   bouquet
Аз не мога да се подложа на такова нещо,струва ми се много болезнено. #Crazy
Виж целия пост
# 6
reflex,
А на пъпа много ли боли и много ли струва?

Между другото,  за веждата зная, че организмът я изтласква към периферията раната и накрая зараства. Мъжът ми каза, че става за няколко месеца, аз мислех, че е за години. Знаете ли колко време трае или пак е супер индивидуално?
Виж целия пост
# 7
Честито, Бейби! Wink

Не бъркай разтвори вкъщи а си вземи направо Физиологичен разтвор /Натриев хлорид 0.9%/ от аптеката. Хем е стерилен. Има го и на ампули и на банки. И е евтин. Peace
Виж целия пост
# 8
Честита придобивка  Grinning
Виж целия пост
# 9
Бейби,кога успя бе ей? Днес като те видях беше ненадупчена. Mr. Green
Ама Честита ти дупка! tooth
Съгласна съм с Лейди-вземи скочи до аптеката и си вземи физ. разтвор-някакви стотинки струва.  bouquet
Виж целия пост
# 10
Мерси на всички - Обичам ви:hug:  Laughing
Виж целия пост
# 11
Изобщо не боли - още повече, че ме бодоха без упойка Mr. Green(аз съм малко бъзла)така че не преувеличавам.

заболя ме стомаха  Mr. Green. Честито, и следващата да бъде на езика.
Имах една колежка, проби си езика, ама после три дена  и висеше отвън, подут. Викаше ми "не мога да си събера езика в устата "  Laughing  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 12
Изобщо не боли - още повече, че ме бодоха без упойка Mr. Green(аз съм малко бъзла)така че не преувеличавам.

заболя ме стомаха  Mr. Green. Честито, и следващата да бъде на езика.
Имах една колежка, проби си езика, ама после три дена  и висеше отвън, подут. Викаше ми "не мога да си събера езика в устата "  Laughing  Laughing Laughing
Оффф - за езика май ще си ми остане мечта, щото и от други френдки знам, че се подувал доста езика, и не за 2-3 дни, ами за 5-6 Sick, което ми се вижда доста страшничко. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
reflex,
А на пъпа много ли боли и много ли струва?

Между другото,  за веждата зная, че организмът я изтласква към периферията раната и накрая зараства. Мъжът ми каза, че става за няколко месеца, аз мислех, че е за години. Знаете ли колко време трае или пак е супер индивидуално?

Не,изобщо не ме боля,зарастна напълно за 10 дни.Пробива ме приятел в студио за татуси и си платих само обецата-15лв от титанова сплав.
А за веждата-дали кожата ще я изхвърли е много индивидуално,а също и времето,за което това става.Но да,на веждата се изхвърлят повече в сравнение с пъпа.
Виж целия пост
# 14
Хеи, чак сега виждам темата.  Laughing

Та както стана ясно - аз присъствувах на дупченето на Бейбито. И видях повече от нея, така че съм по в час.  Peace
Хванаха и кожичката на клепа4а с една щипка, и каза момичето, че това е най-болезненото в цялата манипулация. ПОсле проби с игла тип абокат, и сложи обицата.

Макар, че самото убождане не го видях, стана толкова бързо, хем киризих любопитно.

Но за разтвора и аз не запомних.  Blush Защото бях до тоалетната.

Мацето каза, че било много модерно сега именно на веждата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия