Препоръчайте ми неразливаща чаша!

  • 4 653
  • 21
Синът ми почти не е пил от шише и мога да кажа, че направо не знае как се борави с него. А и аз не искам да го уча тепърва. За това реших да му купя неразливаща чаша. Коя е най-удачна за тази крехка възраст?  Laughing Искам да е удобна и най-важното, наистина да е неразливаща!
Виж целия пост
# 1
Аз съм доволна от тази на Нуби с дръжките
Виж целия пост
# 2
Аз съм доволна от тази на Нуби с дръжките
А тя с мек или твърд накрайник е ?
Виж целия пост
# 3
И да ти препоръчам, то си е до дете. Моят син също не беше пил от шише и минахме директно на 4аша, но категорично отказа да пие от прехвалените чаши на Авент.

По-добре вземи 2-3 разли4ни модела и пробвай, коя ще му допадне най-много  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Пише,че е с мен накрайник и клапа,която регулира струята  на течността
Виж целия пост
# 5
Аз купих Авент и не съжалявам. Нели много си я харесва.
Виж целия пост
# 6
Някакво на Нуби е , без дръжки обаче.
Виж целия пост
# 7
Пише,че е с мен накрайник и клапа,която регулира струята  на течността
Не разбирам  newsm78 как така 'пише ' ? Ти нали го ползваш ..
Виж целия пост
# 8
Нуби имат и с мек и с твард накрайник. Много са им хубави! Дени има чаша с твърд накрайник и съм много доволна поне засега. Лесно се поддържа и мие, което за мен стана особено важно след като се измъчих с чашата на Авент. Е този мек накрайник как ли не го въртях, сучех и неможех да го измия като хората! Close Все оставаше едно такова като мухлясало по накрайника отвътре, а и по дупчиците се събираше черно, което също много трудно измивах. Трябва едва ли не на две седмици да сменям накрайника, а той си е по 5лв.! Другото което нехаресах на Авентската чаша е, че от вдлъбнатото което имат под /или над зависи откъде го гледаш/ накрайника като се намокреше и на Дени й беше все мокра брадичката и от там й се беше разранила цялата брадичка.

Купихме чашката на нуби с твърд накрайник и засега съм много доволна. Ползва я вече 2 седмици. Брадичката й се оправи и не й е непрекъснато в устата да я ползва като биба, както правеше преди. Определено съм за Нуби! Нещо прехвалените Авент и мен ме дразнят!

Виж целия пост
# 9
Казвам пише,защото не е мек като биберон,но явно е гумиран,затова се води мек.Другият сигурно е от някаква пластмаса,та се води твърд.Зачетох се в книжката какво пише,защото аз не мога да го определя какъв е,но определено са добри чашките и лесно се мият.
Виж целия пост
# 10
Авент и Нук покриват моите изискания - неразливащи се, с дръжки и капачка, която да покрива мястото за пиене; на Нуби не намерих такава, която да отговаря на всичко това

Виж целия пост
# 11
ние имахме на Авент,подарък и отделно на едно шише пак със същия накрайник,е, не искаше и не искаше да пие от тях,а са толкова хубави и много ми харесваха,понякога се налагаше обаче да ги завинтвам наново,защото подливаха(рядко,но се е случвало)
Виж целия пост
# 12
От такава чаша със сламка на Нуби пие от 4.месец.
http://www.family-bg.com/catalog/images/830-180x180.jpg
Виж целия пост
# 13
От такава чаша със сламка на Нуби пие от 4.месец.
http://www.family-bg.com/catalog/images/830-180x180.jpg



reflex,тази със сламката не разливаща ли е?Смятам скоро да купя такава за да се учи да пие от сламка
Виж целия пост
# 14
reflex,тази със сламката не разливаща ли е?Смятам скоро да купя такава за да се учи да пие от сламка

Да,неразливаща е.За вече почти година ползване капка не е паднала.Единственото кофти е,че ако калпазанката ожаднее нощем,трябва да я карам да сяда,за да пие или да ползвам друга чаша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия