Изприщването от памперса ли зависи или от бебешката кожа?

  • 1 508
  • 38
Може да ми е малко тъп въпроса, ама ще рискувам.... Simple Smile
Купих различни памперси от тия които ползвам по принцип и сина ми се изприщи от тях... Дали памперсите не са наред или неговата кожа не ги понася...
Искам да дам останалите на една бременна приятелка, ама не искам да рискувам нейното бъдещо бебенце да се изприщи.
Памперсите са известна марка...
Та според вас дали да й ги дам newsm78
Виж целия пост
# 1
Докато не пробва,не може да разбере,кое е най-добро за нейното дете.Давай смело,пък тя ще си прецени!Не казваш,коя е марката.Ако е Памперс,те съдържат алое и много бебета реагират по този начин.Но не е задължително.
Виж целия пост
# 2
И е до кожа, и е до марка и е до партида на памперсите - докато не пробва няма как да разбере.


Виж целия пост
# 3
По-скоро си е до кожа.
По-матовите деца почти нямат проблеми с кожата си, докато беличките се изприщват, подсичат и тям подобни  "екстри" на този тип кожа!

Понякога има и кофти партиди Памперси Tired
Виж целия пост
# 4
Според мен е до кожа.  Голямата ми дъщеря не се изриваше само то Хъджис, а сега малкото най- добре понася тях и Памперс. От либеро много хубаво гъбясахме, а на доста деца им понасят.
Виж целия пост
# 5
И аз така пробвах с 4 различни вида/за избера  newsm78/ и като се подсякохме иди разбери от коя марка стана.Едните бяха Памперс ,но на опаковката пише Турция  #Crazy а другите Хъджис-италиански и полски и Либеро.Бяхме си на Хъджис/от 2-5 кг/ и си останахме на тях-италианския само че вече от 3-6 кг,а скоро и следващия номер.
Виж целия пост
# 6
мисля че и до двете .пробвай различни докато си попаднеш ма марката памперси
Виж целия пост
# 7
По-скоро зависи от кожата.Дай й ги, но все пак я предупреди да
внимава.Моят е с чуствителна кожа и той се изприщва от някои
марки.
Виж целия пост
# 8
И аз така пробвах с 4 различни вида/за избера  newsm78/ и като се подсякохме иди разбери от коя марка стана.
И ние така, само че личната лекарка силно ни препоръча Pampers и сега сме си на тях и нямаме проблеми, но искам да ги сменя и да взема някакви с ластиче на гърба, защото ми се струва че са по-удобни, но не смея да ги сменям много, за да не се изприщим пак.... Сега съм купила едни на Premium защото ми казаха че са с ластичета и отпред и отзад, не се лъжете не струват. Изобщо не ми харесаха добре че са малък пакет - 20 бр. А на тях пише че са произведени в USA - пълен боклук са поне според мен.... сега се чудя как да му ги слагам.....
Виж целия пост
# 9
Според мен е до памперс и до тип кожа. Например моят се обрина ужасно (и 2 месеца близо лекувахме обрива) от Либеро, а по принцип на другите им понася добре. По-плътните и твърди памперси също го спарват.
Виж целия пост
# 10
зависи
1. от кожата
2. от грижите за кожата полагани от майката
3. от памперсите (вкл от партидата памперси)
Виж целия пост
# 11
Здравейте,

аз малко офф : как се проявява изприщването? Ние ползваме вече 6 месеца Либеро. От 2 дена забелязвам пъпчици отстрани на дупето ( точно където минава външния ластик). Продължавам да ползвам Либеро, но го мажа с Бочко и крем Здраве и като че ли се поскриват.
Дали това е обривче от памперса? newsm78
Само да добавя, че ни е хванал вируса с високата темп и червено гърло и кашлица и дрисък. Също така сме 8200гр, а пампа е размер maxi 7-14кг- не би трябвало да му стяга newsm78

Виж целия пост
# 12
Зависи от кожата-дали понася материите на памперсите,лосиона,с който е напоен повърхностния слой.А относно грижите-по-чувствителната кожа се нуждае от повече грижи.
Виж целия пост
# 13
При нас е повече до кожа, защото още от началото сме на едни и същи памперси, но пак от време на време се подсича, особено през нощта, когато не й се сменя памперса дълго време. Това е рядко обаче и затова несъм сменяла памперсите. При нас не беше от памперсите причината. Давай ги смело.
Виж целия пост
# 14
И според мен е до кожа, а може би и до изнежване от прекалени грижи.
Пробвала съм доста видове памперси и никога не се е подсичала. Само първите 1-2 седмици съм мазала с крем против подсичане, докато докторът не каза да спра, за да не изнежа кожата. В момента мажа дупето с олио само след баня.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия