Д-р Гунев

  • 626
  • 6
Д-р Гунев е велик ЧОВЕК И СПЕЦИАЛИСТ.Родих при него и двете си деца след като 5 години бях мъчена от кюстендилските "лекари".Поздрави от Светла,Велизар и малкия Богомил. Hug
Идвах от провинцията ,никого не познавах,но бях преживяла толкова мъки ,че бях готова на всичко само да имам дете.Имах невероятния късмет да срещна д-р Гунев.Бях преживяла два спонтанни аборта и две тежки преждевременни раждания.Психическото ми състояние бе ужасно.Безкрайно бях учудена от милия и внимателен доктор ,на когото попаднах.Този лекар НЕ МИ ВЗЕ НИТО ЕДНА СТОТИНКА,а се отнасяше с мен като че съм негова роднина.Ако всички лекари са като него министър Гайдарски няма да има какво да реформира,освен състоянието на болниците.
Виж целия пост
# 1
Вярно е, добър е. С първата си бременност лежах при него на 10 ет, а с втората- на 7 ет. в МД  newsm78 Внимателен и отзивчив е (макар че веднаж имахме спречкване с него заради едни мои системи с магнезий).
Но в МД има и много други страхотни специалисти!  Peace
Виж целия пост
# 2
На мен той ми отказа лечение на адския главобол след 1-вото ми секцио, защото не съм била казала на визитация, а съм си позволила да го безпокоя след нея  Confused

Нямам повече какво да добавя  Sick
Виж целия пост
# 3
За нищо на света няма да те среже ако се налага, ще те пъчи до дупка! А за пари...ми аз друго чувам, и то е доста солено!
Виж целия пост
# 4
Моя приятелка роди скоро при него. Тя е възхитена, каза, че е е много добър не само като лекар, но и като човек. Много отдаден на работата си.
Виж целия пост
# 5
И аз мисля (за сега) че е много добър,след някой и друг месец,след раждането,ще мога да кажа с точност.Но до момента няма ваобще от какво да се оплача,а и АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ от които поисках мнение ми казаха,че е най-добрия избор за МД.В никакъв случай обаче не мога да споделя мнението ,че е меркантилен Naughty
Виж целия пост
# 6
Е каква е анкетата? Нещо е объркано май newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия