Как решихте, че искате бебе?

  • 4 312
  • 59
Усетихте ли го това чувство или как? Thinking Възможно ли е чувството да е лъжливо? newsm78
Питам, защото и на мен от известно време много ми се иска бебе Rolling Eyes...но не знам дали пък това не е влиянието на форума, или пък факта, че работя като детегледачка и много свикнах с децата, които гледам...а и по принцип си обичам бебетата?! Blush

Та, как беше при вас! Hug


П.С. Извинявам се, ако питането ми не е подходящо за тук, но все си мисля, че щом тук пишат искащите бебе, значи... Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 1
Винаги съм искала да имам деца...просто 28г. чаках подходящия според мен мъж за да бъде баща на нашите деца. Мисля, че идеята за бебета не се появява изведнъж а с времето.
Виж целия пост
# 2
Съгласна съм с Хера. Същото беше и при мен.
Виж целия пост
# 3
Ми аз май ще повторя горните постинги, ама също винаги съм имала желание за бебе. Обаче докато намеря правилния татко станах на 31  Sad  Струва ми се, че такова чувство не може да е лъжливо.
Виж целия пост
# 4
някъде около 28мата ми годишнина  не удържах на неистовото желание да си завъдя цветя и котка. После разбрах, че това е неосъзнатият ми майчински инстинкт  Mr. Green

а сериозно -
идеята за бебета не се появява изведнъж а с времето.
Виж целия пост
# 5
Аз се извинявам, че разширявам темата - ама какво правите като неистово искате и второ бебе, и вече много добре знаете, че желанието не е неосъзнато или повлияно и какво точно следва, а момента ама хич не е подходящ  newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 6
Аз се извинявам, че разширявам темата - ама какво правите като неистово искате и второ бебе, и вече много добре знаете, че желанието не е неосъзнато или повлияно и какво точно следва, а момента ама хич не е подходящ  newsm78 #Crazy
Ами като додрапам за първото ще ти отговоря и за второто. Сега си искам първото...
Виж целия пост
# 7
И аз мислех да пусна подобна тема,но по-скоро с насоченост за страха от бебе....Изпитвам страхотен ужас при мисълта за бебе,в смисъл че няма да мога да се справя сама далече от родителите ми,без стабилни доходи и на квартира,но пък като видя малко бебче се разплаквам.Приятелят ми и той вече ме притиска за дете,но аз съм луд песимист и ме е шубе.Може би се дължи на здравословните ми проблеми и лошите ми мисли,че няма да имам дете....Иначе искам,но не знам докога ще чакам подходящия момент Tired
Това което написах не отговаря на питането ти,но исках да ти кажа,че има и други с подобни чувства като теб спрямо желанието за дете.
Виж целия пост
# 8
При мен идеята или по-точно осъзнаването, че искам дете се роди късно, преди година и нещо, а вече съм почти на 36/януари ще ги навърша/.
Преди 7 години срещнах подходящия мъж ,но някак по-късно осъзнах какво ще бъде по-ценно за мен - кариерата или личното щастие.
Резултатът е, че става много трудно с годините, като влязох във форума бях на 34, а сега скоро ще съм на 36.
Мисля си въпреки всичко, че чувството трябва да е осъзнато и да знаеш защо го искаш,  детето не е играчка, а нещо много, много сериозно.
Виж целия пост
# 9
....Изпитвам страхотен ужас при мисълта за бебе,в смисъл че няма да мога да се справя сама далече от родителите ми,без стабилни доходи и на квартира,но пък като видя малко бебче се разплаквам..

не знам на колко години си, но не можеш винаги да разчиташ на родителите си. А за доходите и квартирата попитай тях - родителите и хората от тяхното поколение изобщо - при какви по-тежки условия са отглеждали първите си деца. Със сигурност ще ти вдъхнат смелост.
Аз поне такива истории съм слушала за бебета, къпани на свещ, с вода, топлена на печка с дърва, за 40 пелени, прани на ръка със студена вода и сушени с ютия - и това непрекъснато, за бебета, гледани не само на квартира, но и в една стая с родителите и бабата и дядото.....и са пораснали здрави и калени дечица.
Дето вика свеки, докато гледаше как сменям памперси - майка да си на това време Simple Smile
Виж целия пост
# 10
...че желанието не е неосъзнато или повлияно и какво точно следва, а момента ама хич не е подходящ  newsm78 #Crazy
ако 4акаш подходящият момент, той никога няма да дойде.
Всяко нещо си намира място във времето. Нари4а се Съдба.
Виж целия пост
# 11
Всяко нещо си намира място във времето. Нари4а се Съдба.
Айде да ни сполетява бебешката съдба викам аз  Crazy
Виж целия пост
# 12
Винаги съм си мечтала за бебе.
Само дето когато реших, че е време да си го направим нищо не се получи.
И така си чакам до днес.
Виж целия пост
# 13
Първия път беше много неочаквано, но това е най-хубавото нещо в живота ми- дъщеря ми! Heart Eyes
Втория път реших, че и съпругът ми заслужава да има такова щастие и ето резултата preggo
Мили момичета, на всички, които нямат още бебенца пожелавам 2006г да им донесе.  newsm30  ylinfant EFP stork-boy stork-girl newsm51
На всички които имат- най-здравите и послушни съкровища! newsm07 newsm51
Весела и щастлива нова година!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 14
Момичета, благодаря ви за прекрасните отговори! Hug Искам само да уточня нещо - аз също винаги съм си носила желанието за бебе. Peace Смятам, че всяка жена го носи вътре в себе си. Друг е въпросът коя кога го осъзнава и съзрява за тази отговорност. newsm78 Именно в това ми е проблемът - чувствам се много подготвена, но се страхувам това ми усещане да не ме подведе, да не е нещо временно. Sad

  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия