каква вода пият децата ви

  • 2 110
  • 21
дъщеря ми е на 1г и7м вече ,но не и давам вода от чешмата-мисля,че емръсна.всички пием минерална ,а на нея редувам с трапезна вода.но не знам може ли така за винаги?
Виж целия пост
# 1
Давам му най обикновенна чешмяна вода.При положение,
че може да лапне какво ли не не виждам смисъл да давам
минерална или преварена вода.А и аз не обичам минерална
вода-не ми е вкусна.
Виж целия пост
# 2
Вкъщи вече никой не пие вода от чешмата - пием само трапезни води, а малкия предимно Девин изворна.

Да добавя, че в повечето европейски страни от години никой не пие вода направо от крана.
Виж целия пост
# 3
У нас чешмяната вода я ползваме само за миене, пране, готвене и т.н. Ние пием минерална, изворна и трапезна - редуваме ги. А малката трапезна и изворна, минерална пие също, но по-рядко.
Виж целия пост
# 4
Нашта не пие много вода,но като пие е розов Девин
Виж целия пост
# 5
Най-често Горна баня-такава пием и ние.Чешмяна-в никакъв случай-това важи за трима ни.
Виж целия пост
# 6
Давам само Девин - изворна. Освен за пиене, приготвям и повечето храни с нея.
Виж целия пост
# 7
Пие трапезна, минерална не давам.
Виж целия пост
# 8
За нея Девин - изворна. Ако случайно няма - минерална, каквато има в момента, а чешмяната е просто отвратителна Sick
Виж целия пост
# 9
и аз й давам чешмяна  Confusedполуспокойно.винаги ми минава през главата че рискувам, но въпреки това й давам.
засега още наблягам на чайчетата (липа) най-вече, което значи че водата е преварена.

Виж целия пост
# 10
Чешмяна филтрирана.
Виж целия пост
# 11
От чешмата, филтрирана с Брита. Понякога и минерална Девин, Горна Баня. И трапезна.
Виж целия пост
# 12
Преварявам чешмяна или изворна на Девин,която понякога не я преварявам.
Виж целия пост
# 13
Давам само Девин - изворна. Освен за пиене, приготвям и повечето храни с нея.

И аз също така...От чешмяната дори аз вече се отказвам като знам какво има по тръбите......
Виж целия пост
# 14
Чешмяна вода пречистена с Кана Брита.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия