Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ Нов турски сериал с участието на Къванч Татлъту - 10

  • 46 690
  • 737
# 15
Гласувах и от служебния и от домашния компютър, но не е помръднала класацията съществено.
Този филм не е от тези, които ще съберат голяма аудитория.
Въпреки че за мен е № 1 от всички турски сериали, които съм гледала.
Но като си спомня, Забраненият плод, ми доставяше невероятна естетическа наслада да го гледам /жалко че го гледах само накрая/.
Тук всичко е по-тежко, обременяващо, изисква повече усилие във възприемането, затова може би няма да събере публиката на "Забраненият плод".
Като се прибави и изключителната Берен Саат, всичко е ясно.
Виж целия пост
# 16
Имам един въпрос някои ще ми каже ли какво казва Ферат на Кузей по телефона търсех го в предишната тема ама не го намирам много се извинявам че питам ама ми е много любопитно? Praynig
И друг въпрос имам изобщо ли няма English субтитри и при вас или е само при мен.
 newsm78
Нещо го заплаши, че случаят не е приключен, въпреки че влиза в затвора.



Според мен от сега нататък Джемре ще си опита да пази територията около Кузей колкото и е възможно вижда се как го ревнува от Зейнеп много готина ситуация в киното  Flutter Heart Eyes

Виж целия пост
# 17
Алисас73 наистина ли си гледала Забранения плод само накрая? Аз мисля, че много хора гледат нашия филм и много се харесва. Не знам как е в Турция, но от Б-я и др. страни се следи с огромен интерес, поне така ми казаха. А е на 4 място просто защото др. сериали са 2 сезон. Дафне, ама ти наистина си заклета фенка на Берен!И аз много я харесвам, ама чак да съм и фен, не съм.Честно казано ми е все тая коя турска актриса играе с Киво, важното е да гледам него, аз на него съм фен.
Роминка, отново чудесна тема, благодаря HugЛудостче, доколкото си спомням Ферат каза на Кузей, че с него е свършено, че ще го убие.
Виж целия пост
# 18
Алисас73 наистина ли си гледала Забранения плод само накрая? Аз мисля, че много хора гледат нашия филм и много се харесва. Не знам как е в Турция, но от Б-я и др. страни се следи с огромен интерес, поне така ми казаха. А е на 4 място просто защото др. сериали са 2 сезон. Дафне, ама ти наистина си заклета фенка на Берен!И аз много я харесвам, ама чак да съм и фен, не съм.Честно казано ми е все тая коя турска актриса играе с Киво, важното е да гледам него, аз на него съм фен.
Роминка, отново чудесна тема, благодаря HugЛудостче, доколкото си спомням Ферат каза на Кузей, че с него е свършено, че ще го убие.

Да, не знам защо толкова късно започнах да го гледам , губят ми се много моменти от началото. За мен откритието в този филм беше най-вече Берен Саат, страшно я харесвам.
В Кузей-Гюней, откривам Къванч. Изключителен, нямам думи !
Само Незабравима и сега Север-юг ги гледам от самото начало.
Много ще се радвам, ако филма събере голяма аудитория, абсолютно го заслужава.

Кефя се на максимум, преживявам всеки миг.
Виж целия пост
# 19
Интересно как само ни влизат под кожата определени екранни двойки и колко дълго след това продължаваме да ги възприемаме като едно цяло , чак в реалния им живот дебнем да научим и се надяваме да чуваме за тях заедно...

Бихтер и Бехлюл,  Езел и Ейшан,  Айшегюл и Четин...

Как сега да я възприема Мерве с Каванч, като все ми се иска да я виждам с Бурак Йозджевит.

Ама ха, да им се не види и работата на сценаристите - единия в Кузей-Гюней, другия във Великолепният век!! ...))))))))))))))

 Laughing Laughing
Виж целия пост
# 20
Лор, само веднъж съм го преживяла това със Серхан Яваш - Йозлем Йълмаз в Незабравима.
Беше ми първият турски сериал, не можех да си представя такава игра, без да са изживяли нещо и реално...
Сега ги възприемам само като екранни двойки, кой  знае, дали няма пак да дам късо, ама засега поне... Wink
Виж целия пост
# 21
Алисас, ако имаш възможност го изгледай целия, заслужава си. Аз първо го гледах на турски, без да знам езика, ама се оказа че доста добре съм го разбрала. Препоръчвам ти и Перла - първия сериал на Киво. той също ми е много любим. От там започна тази лудост по Къванч Joy Joy Joy
Освен с Берен , Киво със Сонгюл също бяха уникална двойка!
Виж целия пост
# 22
Аз докато зацепя сте изписали първата страница!Много ни е хубава темата, браво Роминче!

Аз чакам Джемре вече да даде газ на чувствата си към Кузей!
Иначе не виждам защо й е да присъства он лайн!
newsm78
Виж целия пост
# 23
Алисас, ако имаш възможност го изгледай целия, заслужава си. Аз първо го гледах на турски, без да знам езика, ама се оказа че доста добре съм го разбрала. Препоръчвам ти и Перла - първия сериал на Киво. той също ми е много любим. От там започна тази лудост по Къванч Joy Joy Joy
Освен с Берен , Киво със Сонгюл също бяха уникална двойка!

Да, ако имам време някоя отпуска. Simple Smile
Искам и още един филм да видя - Езел, но сега Север-юг е на най-първи план.
Приятна вечер от мен !
 Hug
Оставам с последната преведана серия. Heart Eyes
Виж целия пост
# 24
И малко романтика от мен!

">#![/video]
Виж целия пост
# 25
 Какво ли става с Госпожата? Много ми липсва... Госпожата, подреди ли вече душко новата къща? Hug Шаане, добре дошла! Аз също мисля, че Джемре най- после ще признае за чувствата си към Кузей. Определено и е неприятен интересът на Зейнеп към Кузи. Само дано не е закъсняла...
Виж целия пост
# 26
Какво ли става с Госпожата? Много ми липсва... Госпожата, подреди ли вече душко новата къща? Hug Шаане, добре дошла! Аз също мисля, че Джемре най- после ще признае за чувствата си към Кузей. Определено и е неприятен интересът на Зейнеп към Кузи. Само дано не е закъсняла...
И не само на Зейнеп, не й харесва и интереса на Кузи към Зейнеп- телефонни разговори, покани на кино, а те бяха много сладки в киното.
Виж целия пост
# 27
И аз гласувах четири пъти - а процента не мърда от 5,1 newsm78
Виж целия пост
# 28
Това е потвърждение на акцията за рейтингите!Нали помните, че и полицията се е намесила с обиски в продуцентските къщи по този повод!И като гледам най-много са заглавията на Ay Yapim и Керем Чатай е най-заподозрян за манипулации! Дали големият сюрприз няма да е Берен Саат! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 29
И аз идвам в новата тема .  Peace

Румина , благодаря местенцето   bouquet

Виждам , че избирате м/у З. и Дж. , аз пък съм на страната на Кузей  Peace

Да си правят акциите , сериалите на Керем са си с нормален рейтинг ,виж ВВ със над 60 %  там да търсят  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия