Как ли ще реагират децата от шума...

  • 1 003
  • 21
когато,особено в 24.00ч. ще започнат да гърмят с бомбички,пиратки и т.н.
На миналата Нова година аз и съпруга ми бяхме на заведение,а Марти се е събудила в 24.00ч. от шума и 1ч. не е могла да се успокои.Хвърляли са във входа пиратки и аз бих се уплашила,какво остава за децата.Тази Нова година също ще сме на заведение и от сега си мисля как ли ще реагира детето.
Какви бяха реакциите на Вашите деца?
Виж целия пост
# 1
              Още сега се гърми, не ми се мисли за полунощ... Дано малкия не се събуди, предната нощ спа много лошо и се надявам сега да си навакса със съня...
Виж целия пост
# 2
Точно си мислех да пусна такава тема, че да се оплача. Нашите се веселят оттатък, а аз седя при малката, че подскача като зайче от всеки гърмеж. ooooh! Спи леко и неспокойно, а тези идиоти не са се спряли цял ден. Много тъпо!!!!!!! Разбирам като стане 12 да погърмят десетина минутки, но пък цял ден вече е простотия!!!!!!! #Cussing out И тъй,де, за да не се разсънва дребното, ще съм до нея през повечето време. Добре, че РС- то ми е в спалнята Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ние вече 2 Нови години сме преживели, та мойта си ги проспа като пън и двете. И аз така се притеснявах, ама излишно. Дори и на пиратките във входа не се е будела. Сега тази незнам - дано пак си я проспи Praynig Може би, защото стаята и е доста закътана и не се чува чак толкова, че да я събуди. Дано не се плашат децата. Весело изкарване на всички. Laughing
Виж целия пост
# 4
И аз две години по ред вече се притеснявам по този въпрос, но напразно явно. Дъщеря ми заспа точно две минутки преди 12,00, не можа да издържи милата, и не се събуди от гърмежите, въпреки че продължиха почти до 1,00 часа #Crazy. В нашия блок има токива бесни диваци, че и един час гърмене не им е достатъчен, та се гърми всяка вечер от Коледа на сам. Незнам, може да е свикнала вече.
Виж целия пост
# 5
Гого проспа и предновогодишните гърмежи и самото посрещане на Новата година. Освен гърмежите, батко му и още едно дете такова викане му ударигха, че заглушиха всичко останало Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Дъщеря ми заспа рано снощи, но се събуди от гърмежите и доста се уплаши  Sad . До 2.30 играхме, пяхме Crazy голям зор пак докато заспи. И в 7 сутринта стана пак Shocked  ooooh!
Виж целия пост
# 7
Вчера заспахме трудно към 22.00, в кулминационния момент невероятно, но не се събуди...но 20мин. по-късно като ревна и така до дво часа се приспивахме ooooh!
Виж целия пост
# 8
Цялата нощ Марти си е спала спокойно,дори и в полунощ не се е събудила HugЗа разлика от миналата Нова година,тази я е проспала Laughing
Виж целия пост
# 9
Нашият син е на 6г.,но още от бебе шумовете  му действаг дълбоко приспивателно.Затова от една страна ремонтите у комшиите са ме изкарвали от равновесие,но от друга страна съм била благодарна,че приспиват малкия вместо мен. Wink
Виж целия пост
# 10
Мойта маймуна и тая Нова година си я проспа. Много дълбоко спи това дете Joy

Виж целия пост
# 11
Неможах да го прибера от терасата.Голям кеф-много им се радваше и на бомбичките и на зарята Laughing
Виж целия пост
# 12
Моя син като е заспал в 10  и се събуди на 01.01 в 12 на обяд.

Не мръдна на нито една пиратка.
Виж целия пост
# 13
Тази година не се сьбуди, приспах го по-рано, преди 23 4аса.Миналата година се разбуди, татко му го успокои и си заспа пак. Но нашата спалня е сравнително на тихо място, та така 4е и без друго не се 4уваше толкова много гьрменето.А гьрмяха като побеснели тия жабари... Laughing
Виж целия пост
# 14
Изобщо не се събуди,а бях почти сидурна,че ще стане така от фойерверките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия