момичета разбих някои програми

  • 3 716
  • 19
Момичета , докато се чудя какви щуротии да свъша разбих някои от програмите тип календар на цикъла.
Изчисляват овулацията и уж кога е добре да бебеправите за момиченце и кога за момченце. Не знам колко са достоверни , тъй като сега ги инсталирах ....
Не знам дали етиката на форума позволява да ги пусна тук серийните номера.
Ако може нека някой от модераторите позволи.
Иначе ще ги пращам на този който поиска.
Става въпрос за програмите femta - www.femta.com и ovulation calendat - http://www.cogenttechnology.com/epl/csovucalcin.html
Виж целия пост
# 1
Zdravei toku shto razgledah tezi programi ne mojah da razbera tazi na fema kak deistva,mojesh li da mi gi pratish.Predvaritelno ti blagodarja.
Виж целия пост
# 2
За Фемта - от собствен опит знам 4е е добра  при из4ислениета  дори при дълъг цикъл какъвто е моя 32-34 дни. Записвах оба4е даните 5 месеца преди да запо4нем с бебеправенето - и се полу4и от първия път в първия месец в който решихме да запо4нем. на мен ли4но ми даде то4ните резултати. за пола на бебето според мен си е 4иста слу4айност макар 4е и там имам попадение спрямо из4ислението на фемта. Абе я да спирам че ще ме вземете за рекламен агент Grinning
И моля те пусни ги тези номера 4е си спомням 4е се побърквах да ги преинсталирам
Виж целия пост
# 3
Мими, давай серийните номера за фемта...
Виж целия пост
# 4
И аз, и аз искам серийните номера на Фемта. Много съм доволна от тази програма. Благодаря предварително!!!
Виж целия пост
# 5
Момичета пуснах ви ги на ЛС
Виж целия пост
# 6
az ti pusnah vtoro LS no ne znam dali si go poluchila ako ne si pishi mi molja te.
Виж целия пост
# 7
и така получих позволение да ви пусна номерата. Първо ви давам указания за Femta , защото към нея е по - голям интереса.
Значи номера е 000000000000000000000000000360 , а име каквото си искате.
Но тая програма иска online регистрация. Избирате си че ще се регистрирате чрез писмо по пощата , ама се отказвате да влизате в сайта им преди да го е заредил (дано сте ме разбрали какво искам да кажа )
След това си затваряте програмата и я стартирате наново и тя си иска рег. номер.
Това е успех на всички .

А за ову календарчето кракчето после че сега имам работа
Виж целия пост
# 8
хиляди благодарности, ве4е съм готова с програмката  Grinning
Виж целия пост
# 9
Ето и за ову календара кода :

%%%%%0kX7ysHtydrNbxQS/guruhNh2G
51Y0K3O+LFrb4fdMxm7myTf/1WV/gWZ
q4+JHAIuVHEkJs80tvslp1QJsw199MJ
hgnVLhwf/0Ee1yvFOq/U1uL5TioF1Jb
RuDkdfayvh+eIpgAEE1t1ZKsnP6lm4M
TZjTjpcE1AVRfLio6A7C48=%%%%%

Там обаче има малък проблем.Решава че годината е '99 и за да ви е вярна датата с реалната дата в която ви е дошла лелката трябва да добавите 7 дни. Т.е ако ви е дошло на 21.09 трябва да напишете 28.09 .
Дано съм била полезна.

Успех на всички бебеправещи и чакащи двете чертички!
Виж целия пост
# 10
kade tochno pasnahte tozi kot:%%%%%0kX7ysHtydrNbxQS/guruhNh2G
51Y0K3O+LFrb4fdMxm7myTf/1WV/gWZ
q4+JHAIuVHEkJs80tvslp1QJsw199MJ
hgnVLhwf/0Ee1yvFOq/U1uL5TioF1Jb
RuDkdfayvh+eIpgAEE1t1ZKsnP6lm4M
TZjTjpcE1AVRfLio6A7C48=%%%%%
trjabva li da se plati za da se vleze v tazi sistema za da pasnete tozi kod
Виж целия пост
# 11
някъде трябва да има бутон registration при мен го няма вече за да ти кажа къде е точно.Натискаш го този бутон и там някъде трябва да ти излезе поле key и именно там слагаш тоя код.
Никъде нищо не плащаш , нали това е идеята на хакера .
Пиши ако имаш още въпроси. Успех !
Виж целия пост
# 12
Аз невиждам къде трябва да се регистрирам! Само за данлоуд бутони виждам! Какво да правя?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
ами свалш си програмката на твоя компютър , инсталираш я и чак тогава регистрираш.
Виж целия пост
# 14
Ама тва Миме е опасно бе Laughing Мерси за календарите,страхотни са,ако намериш още нещо за хакване,не забравяй да ни го изклюкариш и на нас   Wink
  bigdance2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия