Къде в Русе

  • 92 084
  • 717
# 330


 smile3532 smile3532 smile3532

Мене взеха да ме плашат вече тези магазини. Вчера минахме през Метро да търсим нещо и ей така за спорта оставихме 60лв. А нещото не намерихме. После се чудя що не ми стигат парите. Обявявам стачка на големите вериги. От как пазарувам в Била, че ми е по на близо харча по малко, макар да са им по - скъпи нещата.
Виж целия пост
# 331
Аз съм доволна от ЛИДЛ Simple Smile Предпочитам ги пред Билата, и на мен ми идва скъпичка..
Виж целия пост
# 332
Лидл ми е срещу Кауфланд. Ако отида до там ще се наложи да преслушам и двата магазина. Тука имам Пени и Била до нас на 5мин има няма. И двата са слабо заредени и без особен асортимент. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 333
...Тука имам Пени и Била до нас на 5мин има няма. И двата са слабо заредени и без особен асортимент. Много съм доволна.

Хахахахахахаха!  Joy Абе Агнес, ще ме умориш от смях!  smile3532
Виж целия пост
# 334
Може ли някой да ми каже от кой магазин мога да купя сандали за момче, №37....????
Оказа се, че по детските магазини са до максимум 35-36 номер. Но не искам да давам безумни суми от порядъка на 60-70 лв за нещо, което ще се носи 3 месеца....
Детските номера са до 36 номер, а мъжките започват от 39-40 номер. А ние с междинните номера какво да правим????
Виж целия пост
# 335
От къде по това време на годината мога да купя такива рога??
Питай в левчетата
Виж целия пост
# 336
Може ли някой да ми каже от кой магазин мога да купя сандали за момче, №37....????
Оказа се, че по детските магазини са до максимум 35-36 номер. Но не искам да давам безумни суми от порядъка на 60-70 лв за нещо, което ще се носи 3 месеца....
Детските номера са до 36 номер, а мъжките започват от 39-40 номер. А ние с междинните номера какво да правим????

Аз купувам такъв номер от Ялта. Има един детски магазин за играчки на първия етаж и по пода има обувки. В събота мерих 36-ти номер за големия. Станаха и затова не питах за по-голям.
Другият вариант е СпортДирект но трябва да чакаш да пристигнат.
Виж целия пост
# 337
  къде шият костюми за спортни танци - с трика и клинове.
Виж целия пост
# 338
Пробвай при шивачката, за която писах преди. На Муткурова срещу блок Мелник. В гаражчето под новия блок. не й знам името.
Виж целия пост
# 339
Може ли някой да ми каже от кой магазин мога да купя сандали за момче, №37....????
Оказа се, че по детските магазини са до максимум 35-36 номер. Но не искам да давам безумни суми от порядъка на 60-70 лв за нещо, което ще се носи 3 месеца....
Детските номера са до 36 номер, а мъжките започват от 39-40 номер. А ние с междинните номера какво да правим????


моят син има ето такива от миналата година. 37 номер. само и единствено от Дайхман му купуваме обувките откакто са го отворили.

http://www.deichmann.com/BG/bg/shop/home-marki/Memphis%20One/00012900887065/Юношески%20сандали%20с%20велкро.prod?r=5&c=3&filter_brand=memphis_one&orderby=sale&st=PRODUCT&filter_category=6&filter_cat=home-marki/memphis_one
Виж целия пост
# 340
Да съобщя, че в Карфур - Русе са започнали да продават част от козметиката на на Института по обща и неорганична химия към БАН. Ползвала съм някои от продуктите, много са качествени, повечето са с поморийска луга и нямат парабени. Това е сайта им: http://www.seastars-solilug.com/
Виж целия пост
# 341
А аз да споделя,че в Карфур има 30% намаление на текстил до 20.05. Има много детски дрехи,чорапи  и други нещица
Виж целия пост
# 342
Аз така и не разбрах, Джъмбо отворен ли е вече или не? Има ли някой, вече посетил го?
Виж целия пост
# 343
Може ли някой да ми каже от кой магазин мога да купя сандали за момче, №37....????
Оказа се, че по детските магазини са до максимум 35-36 номер. Но не искам да давам безумни суми от порядъка на 60-70 лв за нещо, което ще се носи 3 месеца....
Детските номера са до 36 номер, а мъжките започват от 39-40 номер. А ние с междинните номера какво да правим????

Аз купувам такъв номер от Ялта. Има един детски магазин за играчки на първия етаж и по пода има обувки. В събота мерих 36-ти номер за големия. Станаха и затова не питах за по-голям.
Другият вариант е СпортДирект но трябва да чакаш да пристигнат.
А колко време горе-долу чакаш? Онлайн съм пазарувала от български сайтове само, но за чуждите не съм много наясно... Мерси!
Виж целия пост
# 344
Джъмбо ще отвори на 24,05, ама къде се намира знаете ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия