вазпалено ухо при новороденото

  • 1 518
  • 5
здравейте,мили мами!

На 6-ти септември се роди синът ни Никола:) раждането мина перфектно,но ето 4е две седмици по-касно запо4наха спазмите
на беб4о..знам,4е е нормално това да са колики,но педиатърката твърди,4е е рано за тях и  спазмите  били от болки в ушите - това 4есто се слу4вало при новородените.
Някоя от вас имала ли е подобен проблем?Предписаха ни капки
ОТIPАX и дражета BOIRON..ползвали ли сте ги..Ние ги вземаме от два дни ,но ефект много още няма:(.през деня,беб4о скимти като мишле и неможе да спи..болката идва за секунди и отминава...притеснено ми е..моля споделете,ако вашите бебета са били с болни ушенца.

благодаря ви, предварително!
Виж целия пост
# 1
Веднъж досега ни е боляло уше и вечерта милата направо пищеше. Още на сутринта бяхме на преглед и ни предписаха otipax. Едното й уше беше бледо розово. Веднага я облекчи и повече не е плакала така. Така че при нас помогнаха веднага.
Пробвай с капки против колики. При нас те се появиха още на 2-рата седмица Imp  Imp  Imp
Виж целия пост
# 2
Здравей. голямата ми дъщеря имаше такъв проблем като бебе, до такава степен че не можеше да се храни. Ако искаш да провериш дали наистина го болят ушичките, леко го натисни под ушенцата. Ако изпищи значи са ушичките. А иначе най-доброто лекарство е топло олио. На дъщеря ми само това и помогна. А за коликите на бебка в момента и давам чай от анасон, тя е малко по-голяма от твоето детенце.-родена е на 24.08.  
Дано му мине бързо каквото и да е.
Виж целия пост
# 3
Толкова малка не ми е боледувала дъщерята, но уши са я болели. Отипакс-а съдържа обезболяващо но не лекува кой знае колко, при сериозни инфекции обикновено го комбинират с Берлицитин. Много е странно за мен толкова малко бебе да е с възпалени уши, дори за пръв път чувам, но щом педиатърката ти казва, че е често срещано... Имай предвид, че болката е наистина силна, затова капвай капките както ти ги е предписала...за болката помага също и загряване, топло компресче на ухото. Дано е нещо леко и бързо му мине на мъничето!
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви, мили мами,за съветите.
Днес Никола,се 4увства много по-добре,явно лекарството е подеиствало:)Педиатърката ще ни посети след 2 дена и отново ще го прегледа,дано до тогава вси4ко да е наред.
...
целувки от мен и беб4о!
Виж целия пост
# 5
Здравей Вили! Коко също боледува от ушенце , но по късно на 1 месец, не бях и го захранила още като му дадох антибиотик Imp . Нашето възпаление беше от вода, която е влязла в ушенце при банята. Изписаха ни Garasone - това са очни - ушни капки и антибиотик Аугментин( мисля че така се пишеше). Бебо не го болеше ухото, но течеше всяка вечер. Сега се къпем пак с тампони в ушите, но напоени с олио Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия