Силикон

  • 54 759
  • 117
Зная, че темата е дискутирана многократно и че дори наскоро имаше доста голяма такава.
Но абстрахирайки се от За и Против, моля за конкретно инфо. Клиники, цени, препоръки, кой да-кой не.
А защо не и малко статистика Mr. Green
Колко от вас са го направили ?
Оплаквания засега имате ли ?
Майчинството ми свършва на пролет и ме е завлядяла идеята да се впусна в новото си ежедневие по подобаващ начин. Засега съм на фаза проучване. Решение твърдо не съм взела. Трудно ми е да превъзмогна спомена за онези гнусни снимки в Ева. Но ако имам достатъчно убедително и пълно инфо, мисля, че ще го преодолея.
Виж целия пост
# 1
Остави ги тези снимки. Преди време четох пак в Ева, че представителката на Оксет бижутата си сложила силикон в МА при д-р д-р Христов от Клиниката по пластична и реконструктивна хирургия. Пиша спец. за нея ащото1-во е човек, за кито парите не са проблем и може навсякъде да отиде, второ се е информирала доста добре за специалистите. Операцията и е струвала 400 лв, лежала е в болница 3 дена по 25лв на ден, а си е закупила само силикона. Аз миналата седмица го търсих въпорсния доктор, но не можах да се свържа с него.
Виж целия пост
# 2
400 лева ?!? Shocked
Да не пропускаш някоя нула ? Това ми звучи невероятно просто.
Ако се свържеш с този доктор - пиши моля те !
Виж целия пост
# 3
ми толкова излиза навсякъде. Силикона е скъп иначе самата операция не е
Виж целия пост
# 4
ми толкова излиза навсякъде. Силикона е скъп иначе самата операция не е

Как толкова ?!? Shocked
Цифрите са от порядъка на хиляди и то не в лева  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Цитат

Как толкова ?!? Shocked
Цифрите са от порядъка на хиляди и то не в лева  Rolling Eyes
Цитат

В тези хиляди влиза и цената на силикона, има значение също самия имплантант, големината и т.н.
Виж целия пост
# 6
аз знам, че цялата операция излиза към 2500 евро, близо 2000евро ти е силикона горед-долу. Така, че излиза кажи-речи същото дали ще си го слагаш в държавна или частна клиника. Иначе доста съм чела и за д-р Георгиев. Той е правил гърдите на Елвира Георгиева, Цеци Красимирова , теди Велинова и много други
Виж целия пост
# 7
Приготви се за около 2500 евро, в МА поне беше толкова.

Аз съм доволна, мога да ти пратя снимка, ако искаш.
Виж целия пост
# 8
Приготви се за около 2500 евро, в МА поне беше толкова.

Аз съм доволна, мога да ти пратя снимка, ако искаш.
ако може и на мен д ами пратиш. Ще ти дам мейла си на лични
Виж целия пост
# 9
Давай
Виж целия пост
# 10
аз знам, че цялата операция излиза към 2500 евро, близо 2000евро ти е силикона горед-долу. Така, че излиза кажи-речи същото дали ще си го слагаш в държавна или частна клиника. Иначе доста съм чела и за д-р Георгиев. Той е правил гърдите на Елвира Георгиева, Цеци Красимирова , теди Велинова и много други

Е Теди Велинова не и ли ги прави бащата на гаджето и от Тривиа ? Или е същия ?
Виж целия пост
# 11
Приготви се за около 2500 евро, в МА поне беше толкова.

Аз съм доволна, мога да ти пратя снимка, ако искаш.

Искам  Simple Smile
detstvo_bs@mail.bg
Пради колко време си сложи ? Доволна ли си ? някакви усложнения ?
И още - това чудо след колко години трябва да се подмени ?
Виж целия пост
# 12
същия е
а аз искам да попитам дали се предлагат и пластични операции на изплащане. Искам да си корегирам някои неща, а в момента нямаме възможност да дадем над 5 000 евро на куп .
Виж целия пост
# 13
МАрче, гърдите са ти много хубави и като цяло пасват на фигурата ти
Виж целия пост
# 14
Да, такива са цените - от 4300 до към 7000, като най- скъпото е импланта.
Аз се правих в Малинов.
Много подробно сме разисквали темата в един друг форум -
http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=24
Там много подробно сме разказвали за болка, цена, за и против, няколко момичета сме и отговаряме с готовност на нововъзникнали въпроси. Първоначално пишех като Мераклийка / за силикон, да не помислите друго Wink/,
после като Асет.
Можеш и тук да ме питаш, разбира се, ако има нещо,но едва ли ще ти се наложи след като прочетеш темите там.
Ето и моите снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=11397,
няколко албума са, ще ги видиш в дъното на страницата.
Виж целия пост
# 15
за д-р Георгиев. Той е правил гърдите на Елвира Георгиева, Цеци Красимирова , теди Велинова и много други
теди велинова е оперирана от доц.Бояджиев в Тривия. Един от най-добрите в бранша, опеделено.
Виж целия пост
# 16
Изида, ще прочета внимателно темата, която си пуснала. Но би ли разказала набързо тук каква е разликата между имплантите, че да е чак такава драстична разликата в цените ?
По-евтиния равностоен ли е на по-голям риск ?
Виж целия пост
# 17
Да, такива са цените - от 4300 до към 7000, като най- скъпото е импланта.
Аз се правих в Малинов.
Много подробно сме разисквали темата в един друг форум -
http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=24
Там много подробно сме разказвали за болка, цена, за и против, няколко момичета сме и отговаряме с готовност на нововъзникнали въпроси. Първоначално пишех като Мераклийка / за силикон, да не помислите друго Wink/,
после като Асет.
Можеш и тук да ме питаш, разбира се, ако има нещо,но едва ли ще ти се наложи след като прочетеш темите там.
Ето и моите снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=11397,
няколко албума са, ще ги видиш в дъното на страницата.
Леле супер! Изобщо не си личи,че са силиконови.Искам да те питам къде е това Малинов ?  bouquet
Виж целия пост
# 18
Няма смисъл аз да пращам снимки при тези на Изида, пък и без това нета ми е ужасен:).
Мерси, Деянче.

Клиника Малинов се намира в Красно Село, от страната на пазара, върви се надолу към кръствощето. Няма как да се пропусне клиниката.
Виж целия пост
# 19
Никъде не видях да се говори за белезите?Остават ли такива?За колко време изчезват...абе изобщо питам след колко време гърдите може да са на показ? А на Бояджиев откъде могат да му се намерят координатите.Проблемът ми е ,че винаги съм имала доста голям бюст ,но след отслабване се стопи и висна,страх ме е,че ако се попълни с импланти ще стане като на Деси СЛава.  Mr. Green
Виж целия пост
# 20
Изида, ще прочета внимателно темата, която си пуснала. Но би ли разказала набързо тук каква е разликата между имплантите, че да е чак такава драстична разликата в цените ?
По-евтиния равностоен ли е на по-голям риск ?
Накратко - да, по- евтините импланти означават малко по- голям риск, но разликата в цената на видовете импланти на Евросиликон е 200-500 лв, имплантите на МакГан /моите са такива/ са малко по- скъпи.
Но разлика в цените идва и от там къде се прави операцията, колко е сложено за самата операция, за леглоден, за медикаменти...
Така например се бях спряла на лекар в Пловдив, операцията излизаше 4300, а тук, в Сф със същите импланти - 5000-5000 и нещо лева. Различната клиника си слага различна цена. Повечето клиники работят с Евросиликон, но въпреки това цените са различни. Е, не много. В София са си от 5000 нагоре, около 5000 е в Медицинска академия, ходила съм при д-р Христов на консултация, но не ми се стори моят хирург  newsm78
Виж целия пост
# 21
Никъде не видях да се говори за белезите?Остават ли такива?За колко време изчезват...абе изобщо питам след колко време гърдите може да са на показ? А на Бояджиев откъде могат да му се намерят координатите.Проблемът ми е ,че винаги съм имала доста голям бюст ,но след отслабване се стопи и висна,страх ме е,че ако се попълни с импланти ще стане като на Деси СЛава.  Mr. Green
Tristania,
сама казваш, че бюстът се е стопил, силиконът би го напълнил отново. Как ще стане може да ти каже само пластичен хирург, пък и не всеки... Аз обиколих петима докато реша, трябва да ти кажа, че всеки беше на различно мнение и се държеше по различен начин, а аз търсех такъв, който да ми доподне и вдъхне доверие. Добрият хирург ще ти посочи подходящ обем, така че да стои естествено, както и начин на поставяне.
Белезите са около 4 см, под всяка гърда, под мишницата и по- рядко около зърното. Около зърното после не се личи изобщо, но е по- трудоемко и малко хирурзи го правят. Другите белези са си като от операция, мажат се с кремчета и бавно избледняват, при мен минаха 7 месеца и вече са много бледи, но кожата ми си е малко люта на белези, при другите жени са даже по- добре от моите.
Виж целия пост
# 22
Изида, а ти си направо фото модел Heart Eyes
кажете има ли на изплащане или няма
Виж целия пост
# 23
Изида, а ти си направо фото модел Heart Eyes
кажете има ли на изплащане или няма
Благодаря ти Simple Smile Мъча се в един конкурс да се боря с младите девойчета, ако решиш можеш  да ме подкрепиш и там.  Hug
На изплащане - има! В клиниките Торакс, пластичният хирург е един за тази в Сф и Пд, но тази в Пд е на европейско ниво, той ми го каза, докато отзивите за Сф са противоречиви. За самата клиника, говоря.
Д-р Тонев е много ерудиран лекар, бях се спряла на него, аз също мислех да изплащам силикона, има над 10 годишна практика, което е препоръчително / това пък ми каза д-р Христов от Медицинска/.
Ето сайта на д-р Тонев с цени и обяснение за изплащането:
http://www.rakursy.com/tonev/atprices-b.html
Виж целия пост
# 24
всички пластични хирурзи изглеждат охранени  Laughing , но на този лекар цените са му одста тънки. Липосукцията е мин. 1000евро, а при него 1000лева. Дали работи качествено?
Виж целия пост
# 25
Кажете ми моля ви каква е трайността на тези чудеса ? Далеч съм от мисълта, че се слагат завинаги. Колко им е живота и след колко време трябва да се подменят ?
Виж целия пост
# 26
Майчинството ми свършва на пролет и ме е завлядяла идеята да се впусна в новото си ежедневие по подобаващ начин.

Додо, новото ти ежедневие в шоубизнеса ли ще бъде?
Иначе не те разбирам с този силикон, перманентен грим...
Достатъчно хубава си!
Виж целия пост
# 27
май 10 години
Виж целия пост
# 28
аз пък знам че е 20г. понеже и аз съм фенка за силикон в циците ама още не съм се решила на 100% и само чета.Дано наистина е повечко време че не ми се ще да се подлагам на чести операции.Аз също четох статията в сп.Ева за мацките които са си сложили силикон всички са сложили имплантанти на Евросиликон може би има защо.
Виж целия пост
# 29
Майчинството ми свършва на пролет и ме е завлядяла идеята да се впусна в новото си ежедневие по подобаващ начин.

Додо, новото ти ежедневие в шоубизнеса ли ще бъде?
Иначе не те разбирам с този силикон, перманентен грим...
Достатъчно хубава си!

Трябва ли да бъде там задължително, за да имам желание да се чувствам по-добре и по-конфортно? Shocked
Не е нужно ти или който и да е да ме разбира, достатъчно ми е аз да съм в хармония със себе си Wink
 В този смисъл не търся разбиране, а инфо.
Виж целия пост
# 30
Не, разбира се! Само предположение.
Няма да се обаждам повече, щом нямам инфо!
Прощавай, че ти разводних темата! Laughing
Виж целия пост
# 31
всички пластични хирурзи изглеждат охранени  Laughing , но на този лекар цените са му одста тънки. Липосукцията е мин. 1000евро, а при него 1000лева. Дали работи качествено?
Ами не мога да ти ги степенувам като качество... Най- добре е да се срещнеш с него и да прецениш, може да те прегледа и в Сф. Идва до тукашния Торакс. Иначе е сред един от най- известните в БГ, на мен лично ми хареса много. Лошото беше, че май предпочита да ги слага само под жлезата имплантите, а при някои си е належащо да е под мускула. Е, не належащо, просто стои по- добре. А сайтът не си го е обновявал от години, така че цените са бая стари и само ориентировъчни. И са за най- опростения вид на процедурата. Има и друго - колкото по- в провинцията е - толкова по- евтино. Бях намерила в Пазарджик и за около 3000, ама не смея чак толкова да рискувам... Но на Пд, Сф, Варна бих се доверила - правят се много такива операции.
malka s4etka ,
Всички в БГ работят с Евросиликон, зная само едно изключение. Това е така, защото имплантите на МакГан са над 40 вида, иска се много повече мерене, учене и труд, за да определиш кой вид е необходим за пациентката. Евросиликон са 4 вида, което не ги прави по- лоши, просто по- униварсални и лесни за определяне. Иначе като качество стандартите вече са едни в Европа.
dodo_dodo ,
Аз много добре зная какво е да търсиш хармония със себе си... Сигурно всеки го знае по един или друг повод...Дерзай, ако наистина го искаш. А ще разбереш дали е така с течение на времето. При мен силиконът не беше прищявка, просто не можех да живея вече без гърди.

Виж целия пост
# 32
Не, разбира се! Само предположение.
Няма да се обаждам повече, щом нямам инфо!
Прощавай, че ти разводних темата! Laughing

Прощавам ти  tooth
Виж целия пост
# 33
Изида, комплименти за теб и гърдите ти- стоят толкова естествено! Имам един въпрос-импланта не пречи ли при мамологичен преглед? Мисля, че ако има нещо /да не дава Господ на никого/ не би могло да се напипа при самопрегледа в банята, както ме е учил моят мамолог. Просто мисля че въпросът е много важен- много повече от цени и клиники.
Виж целия пост
# 34
дао този въпорс е наистина важен
Виж целия пост
# 35
Изида, комплименти за теб и гърдите ти- стоят толкова естествено! Имам един въпрос-импланта не пречи ли при мамологичен преглед? Мисля, че ако има нещо /да не дава Господ на никого/ не би могло да се напипа при самопрегледа в банята, както ме е учил моят мамолог. Просто мисля че въпросът е много важен- много повече от цени и клиники.
Имплантът се поставя под жлезата, понякога и частично под гръдния мускул. Т.е. жлезата отново си остава най- отгоре, директно под кожата и имплантът не пречи да я опипваш. Аз го правя с моята, но моята принципно си е миниатюрна и не е лесно, но с по- големите предполагам е по- добре.
Малко по- сложно е с рентгена , там трябва да е опитен лекаря, за да знае в каква проекция да те снима и какъв лъч да пусне. Но тези кабинети се знаят. Или поне хирургът знае къде да те насочи.
С ехографа казват, че няма проблем. Аз така или иначе ходя поне веднъж годишно на мамолог. Скоро ще ходя на ехографски преглед в "Малинов", където ми сложиха имплантите. Там ще ми дадат запис на диск на ехографията и от тук нататък където и да отида на преглед състоянието ще може да се сравнява със сегашното ми, изходното.
Виж целия пост
# 36
Следя темата с интерес, но се включвам чак сега. От много време си мечтая да си направя корекция на бюста, но все изниква нещо. Сега съм решила, че след второто бебче ще се подложа на тази процедура.
Изида, понеже попитаха, но досега не прочетох отговор на въпроса, ще повторя, каква е трайността на имплантантите, т.е. през колко време се налагат корекции и подмяна.
Виж целия пост
# 37
Изида, а как стои въпроса с кърменето ? Казват, че нямало проблеми, но дали наистина е така ?
При бременност също ?
Виж целия пост
# 38
Благодаря за бързия отговор Изида! Засега не се сещам какво друга да попитам, но следя темата с интерес.
Виж целия пост
# 39
Следя темата с интерес, но се включвам чак сега. От много време си мечтая да си направя корекция на бюста, но все изниква нещо. Сега съм решила, че след второто бебче ще се подложа на тази процедура.
Изида, понеже попитаха, но досега не прочетох отговор на въпроса, ще повторя, каква е трайността на имплантантите, т.е. през колко време се налагат корекции и подмяна.
Някои казват 10 години за Евросиликон, чувала съм го или чела.
Но това, което казват хирурзите е, че имплантът не се пука току-така, не се разтича / кохезивните импланти/ и за това се наблюдава и се сменя само ако има нужда от това, както видяхте Ромеле в ББ2 беше с 10 годишен бюст, а съм срещала и данни за жени със силикон от 32 години.
Най - честата причина за подмяна е създаването на капсула, която стяга импланта, образно казано, деформира го и той стои твърд и неподвижен, а понякога и боли. Това може да се случи по всяко време, най- често през първата година.
Друга причина - разместване. Трета - не е рядкост- смяна с по- големи  Grinning
Но някакъв фиксиран срок нямат.
Имплантите на МакГан са с доживотна гаранция - ако нещо се случи на импланта ти го сменят безплатно.
Виж целия пост
# 40
Изида, а как стои въпроса с кърменето ? Казват, че нямало проблеми, но дали наистина е така ?
При бременност също ?
Не съм Изида, но да кажа, че при мен нямаше проблем с кърменето (друг е въпроса, че го рпактикувах 20 дни). При бременността гърдите ми почти не мръднаха.
Виж целия пост
# 41
Изида, а как стои въпроса с кърменето ? Казват, че нямало проблеми, но дали наистина е така ?
При бременност също ?
За бременността - опасността е от това, че бюстът нараства много, нали знаете всички. В следствие на това може да увисне както и бюстът без силикон. Няма данни да вреди на плода, аз специално все разпитвах дали не е възможно химични елементи от импланта да преминават към плода, но като се замислиш - има хора със силиконови гласни струни и какви ли не неща. Това май му е най- сериозният страничен ефект на силикона - все да си имаш едно наум  Laughing Прекарах една настинка няколко месеца след операцията, с болки в гърдите и температура, нищо друго. Познайте! Изкарах си акъла, че е от силикона и ще трябва паг да лягам под ножа.. Rolling Eyes Както и когато чета разни неща - че давал тумори дори в мозъка или др . странични ефекти. Казвам си - глупости, виждам, че не е доказано, но вече съм го прочела и ми е в подсъзнанието.

За кърменето също - физиологична причина да не кърмиш няма. Жлезата не се реже, не се засяга по никакъв начин, освен ако имплантът не се слага през ареолата. Млекоотделя си нормално, но поради увеличението на бюста предполагам, че напрежението е голямо, един от хирурзите ми подхвърли, че жените със силикон не кърмели повече от месец... Не зная колко е вярно. Аз съм си страхливка и отново ме е страх от друго - да не преминават елементи или молекули от полимера с кърмата. Няма данни за това, твърди се, че молекулата е твърде голяма, за да преминава където и да било, но аз едва ли ще кърмя, ако има второ дете. От страх. Такава съм си. Embarassed
Виж целия пост
# 42
Изида, много ти благодаря за бързия отговор. Звучи доста обнадеждаващо! Не ми се иска да лягам под ножа на всеки десет години, ако наистина е доживот, вече нищо не ме притеснява. Живот и здраве, ако всичко е наред, може би следващата година по това време ще си направя. Ти къде каза , че си правила операцията, можеш ли да ми дадеш координати, може и на лични. Благодаря!
Виж целия пост
# 43
Изида, много ти благодаря за бързия отговор. Звучи доста обнадеждаващо! Не ми се иска да лягам под ножа на всеки десет години, ако наистина е доживот, вече нищо не ме притеснява. Живот и здраве, ако всичко е наред, може би следващата година по това време ще си направя. Ти къде каза , че си правила операцията, можеш ли да ми дадеш координати, може и на лични. Благодаря!
Ето, michel,
тук се оперирах, тук май единствено слагат и МакГан:
http://free.hit.bg/malinov/index.html
Но все пак те съветвам като тръгнеш да го правиш да отидеш на няколко места и да прецениш кое ти харесва най- много. Доверието в хирурга е много важно, според мен. Аз съм вет. лекар и ми беше много важно всичко - от отношението на лекаря, през оперативната техника, до това, че в клиниката имат изкуствен бял дроб, който да поеме дишането ми, ако нещо се случи с моето.
Имам операцията си на диск, 4 ГБ е, бях я качила в торентите на Линкос.бг, но вече не е видима. Ако искате да я пусна за сийд отново. Операцията е на живо, снимана е от камера на главата на хирурга, а в ефир д-р Ефремов от Малинов обяснява всяка стъпка. Но е много дълга - над 3ч. и голяма като обем, та бавно се тегли ако сийдърът е един.
Виж целия пост
# 44
аз знам, че цялата операция излиза към 2500 евро, близо 2000евро ти е силикона горед-долу. Така, че излиза кажи-речи същото дали ще си го слагаш в държавна или частна клиника. Иначе доста съм чела и за д-р Георгиев. Той е правил гърдите на Елвира Георгиева, Цеци Красимирова , теди Велинова и много други

Е Теди Велинова не и ли ги прави бащата на гаджето и от Тривиа ? Или е същия ?

Ами не е Георгиев, а д-р Бояджиев(говоря за Теди Велинова и Цеци Красимирова), клиниката му се намира в близост до Кримиковци. Аз съм ходила там по друг повод, но ако искаш мога да му изровя телефона.
Виж целия пост
# 45
Изида смятам,че би било доста интригуващо за всички,които бихме искали да си сложим силикон в бюста,ако ни позволиш да видим процесът на твоята операция,качи го ако имаш възможност,много бих искала да го гледам.
Виж целия пост
# 46
Може вече и да сте я гледали - даваха я на 27.05. по Канал 3, ако сте я гледали да не ми се разсърдите после.
Ако не - кажете ми кога да пусна торента. Няма да ми отнеме много време.   
Виж целия пост
# 47
Казвам ти,де пускай,аз не съм го гледала. smile3521
Виж целия пост
# 48
Ето линк
http://torrents.linkos.bg/details.php?returnto=%2Fmytorrents.php&id=16514
Понякога сийдът ми не тръгва, ако не се появи лийчър с реално АйПи, та може да се наложи изчакване.
И се тегли бавно, предупреждавам, може и седмица да го чакате, да не хвърляте камъни по мен после newsm78

Понеже гледам, че няма активност във форума и предполагам, че спите ще пусна компа си утре като се събудя.
Виж целия пост
# 49
аз знам, че цялата операция излиза към 2500 евро, близо 2000евро ти е силикона горед-долу. Така, че излиза кажи-речи същото дали ще си го слагаш в държавна или частна клиника. Иначе доста съм чела и за д-р Георгиев. Той е правил гърдите на Елвира Георгиева, Цеци Красимирова , теди Велинова и много други


Плс изрови му телефона Praynig
Виж целия пост
# 50
Ух нали и тук щяха да почнат да практикуват "през пъпа",което съм го гледала по МТВ на I want famous face.Така четох в ЕВА,белези не остават грам,обаче е скъпо и малко нова материя за бг херурзите
Виж целия пост
# 51
Ух нали и тук щяха да почнат да практикуват "през пъпа",което съм го гледала по МТВ на I want famous face.Така четох в ЕВА,белези не остават грам,обаче е скъпо и малко нова материя за бг херурзите
През пъпа - TUBA, обаче, се практикува само при поставяне на импланти, пълнещи се с физиологичен разтвор. Слагат се много малко такива в БГ, защото  се пълнят през един клапан, който след това малко по малко изпуска, обемът ти спада и след около две години се налага подмяна. Освен това при навеждане, тъй като е течност, прави често едни гънки от основата на гърдата към зърното, което стои много грозно.
Т.е. отпорват ти тунелче от пъпа до гърдите, отпрепарират и жлезата и по този път мушват торбичката. После свързват с маркучета и пълнят. Трудоемко за хирурга, а за пациента смятам, че не си струва за този вид импланти.
В Щатите го ползваха много защото им беше забранен силиконовия пълнеж и ползваха предимно такива импланти.

Пуснах филмчето, може да пробвате ще тръгне ли сийда.
Виж целия пост
# 52
Изида, възхищавам ти се!!!
С голям интерес следя темата въпреки, че чак сега се включвам....в момента даже свалям филмчето с операцията.....до утре ще съм го свалила....
Аз се двуомя между клиниките Торакс в пловдив и Малинов.....второто си дете го родих в Торакс и съм много доволна....
Искам да те попитам при теб имплантантите къде са поставени(под мускула или под жлезата)?
А с импланти на МакГан ли си или с Евро силикон?
А теб Георги Георгиев ли те оперира?
Виж целия пост
# 53
Изида, възхищавам ти се!!!
С голям интерес следя темата въпреки, че чак сега се включвам....в момента даже свалям филмчето с операцията.....до утре ще съм го свалила....
Аз се двуомя между клиниките Торакс в пловдив и Малинов.....второто си дете го родих в Торакс и съм много доволна....
Искам да те попитам при теб имплантантите къде са поставени(под мускула или под жлезата)?
А с импланти на МакГан ли си или с Евро силикон?
А теб Георги Георгиев ли те оперира?

Оо, не съм за възхищение, голяма съм страхливка, на операционната маса преди да ме упоят тъкмо да  припадна от страх, ще видиш на филмчето колко зле изглеждам  Laughing
Искам да те успокоя, че въобще няма нужда да те е страх от самата операция , не зная ще ми повярваш ли...

Моите импланти са МакГан, сложени са под мускула. Това се налагаше, за да изглеждат по- естествено, иначе горният им контур щеше да прозира под тънката ми кожа, защото съм много слаба. Първоначално не исках да ми пипат мускула, да го преместват от естественото му положение, но лекарите бяха категорични, че иначе много ще се вижда силиконът. Съгласих се и сега изглеждат много добре, но при спорт все ме е страх да не стане така, че мускулът да изтласка импланта  ooooh! Ама такава съм - шубе.

Постави ми ги лекар от чужбина, като операцията беше в "Малинов".  Ако сега трябваше да избирам щях да избера Ефремов от "Малинов" и на второ място Тонев от "Торакс".

А кой е Г.Георгиев, не съм го чувала?

Видях, че сваляш филма, Тути ми помага със сийда, надявам се да не стане много бавно. Интересно е и най- вече всичко е обяснено, включително доста неща за МакГан. А обяснява д-р Ефремов от "Малинов". 
Виж целия пост
# 54
Изида, мерси за бързия отговор.....
Колкото и странно да ти звучи мен не ме е страх от операции....родих със секцио по желание...(може и мазохистично да ти звучи)...
А чух за този Георгиев, че поставял имплантанти в Малинов, но категорично отпода като вариант...ще се доверя на твоите предпочитания....
А филмчето го свалям с 60К-надявам се утре да го гледам вече....
Виж целия пост
# 55
Изида, мерси за бързия отговор.....
Колкото и странно да ти звучи мен не ме е страх от операции....родих със секцио по желание...(може и мазохистично да ти звучи)...
А чух за този Георгиев, че поставял имплантанти в Малинов, но категорично отпода като вариант...ще се доверя на твоите предпочитания....
А филмчето го свалям с 60К-надявам се утре да го гледам вече....
valia,
До средата на юли, когато ходех на редовните прегледи, единственият пластичен хирург в "Малинов" беше д-р Ефремов. Тъкмо му писах по повод ехография, скоро ще го посетя, за да я направим и ще ти пиша на лични имат ли и нов лекар и що за птица е. 
 
Виж целия пост
# 56
Изида, знаеш ли дали е възможно да се сваля операцията от чужбина?
Виж целия пост
# 57
Izida ,
ако имаш  инфо за тези имплантанти Мак Ган  дай да прочета малко !
Благодаря ти предварително !
Виж целия пост
# 58
За теглене от чужбина, не зная дали ще стане, ако имаш малко време - регистрирай се и пробвай. И ако работиш с торенти, разбира се.

Информация за МакГан - сайта на производителя:
http://www.inamedaesthetics.com/
Виж целия пост
# 59
аз не мога да го изтегля ф-ма, защото ми казва, че не съм одорбена  за член на сайта Close
искам и аз да го гледам
Виж целия пост
# 60
Аз може ли да задам някои въпроси Simple Smile
Значи, интересува ме как и дали силиконът влияе на кърменето? Все още нямам детенце, но имам намерение в скоро време...предполагам кърменето и самата бременност се отразяват доста на бюста, но как едното влияе на другото? Предполагам много мами се замислят за силикон именно поради тази причина- искат да си върнат и дори да подобрят добрия вид на бюста си, а и  самочувствието си...
И другият ми въпрос е: при разлика в размера на двете гърдите- как се процедира?...
Не съм много наясно, така че бих се радвала на всякакви разяснения. Благодаря Blush
Виж целия пост
# 61
Някой има ли инфо за новия вид имплантанти, кадето не се сменят докато не дадът дефект.
Аз догодина ще  си слажа 100%, само да се възстанова от раждането.
Виж целия пост
# 62
Аз може ли да задам някои въпроси Simple Smile
Значи, интересува ме как и дали силиконът влияе на кърменето? Все още нямам детенце, но имам намерение в скоро време...предполагам кърменето и самата бременност се отразяват доста на бюста, но как едното влияе на другото? Предполагам много мами се замислят за силикон именно поради тази причина- искат да си върнат и дори да подобрят добрия вид на бюста си, а и  самочувствието си...
И другият ми въпрос е: при разлика в размера на двете гърдите- как се процедира?...
Не съм много наясно, така че бих се радвала на всякакви разяснения. Благодаря Blush

Явно не си чела цялата тема, по- напред съм говорили за това как се отразява на кърменето.  Simple Smile Ако още нещо по въпроса си се сетила - питай конкретно. С една дума - силиконовият бюст може да увисне про брем. като всеки друг.

При разлика в обема на гърдите се избират импланти с различен обем  и така се изравняват. Паралелно с операцията може да се направи и корекция на зърна, и повдигане, а вероятно и други чудеса  Wink

ДЕянаЗ ,
При теб пък какво се е случило  Shocked Каак така не те пускат в сайта? Това при регистрацията ли ти го казва?
Виж целия пост
# 63
Някой има ли инфо за новия вид имплантанти, кадето не се сменят докато не дадът дефект.
Аз догодина ще  си слажа 100%, само да се възстанова от раждането.
В момента така се процедира с всички импланти с кохезивен гел. По - нова няма. Точно за тях е всичката информация.
Виж целия пост
# 64
Изида, права си...май съм претупала точно страницата с отговора, който ме интересуваше Laughing
Значи, с две думи, за всеки случай- слагайте силикон поне след втория бебок Laughing
А ти кога сложи силикона- след раждането на бебка или...?
Благодаря ти за отзивчивостта.  bouquet
Виж целия пост
# 65
Забелязала съм,от това което съм гледала по ТВ,че тук лекарите препоръчват да се слага силикон през пъпа,така няма никакви белези и пациента се въстановява много по-бързо.
Виж целия пост
# 66
Изида, права си...май съм претупала точно страницата с отговора, който ме интересуваше Laughing
Значи, с две думи, за всеки случай- слагайте силикон поне след втория бебок Laughing
А ти кога сложи силикона- след раждането на бебка или...?
Благодаря ти за отзивчивостта.  bouquet
Няма нищо, пак ще обяснявам, ако се налага. Просто защото когато аз се реших ми отне много време да се свържа с жени, които са претърпяли такава операция, а ми беше много важно мнението им.
Да, сложих си импланти 2,4 години след раждането на дъщеря ми. Кърмих я шест месеца, имах прекрасни, големи както никога преди гърди и след тези шест месеца започнаха да спадат като обем. До там, че ми останаха само зърна. Депресирах се страшно, спрях да ходя на плаж, спрях да правя секс, слагах по два сутиена под дрехите и постепенно изплува идеята за силикон. Много проучвах, борих се със страха и с финансовата страна на въпроса и на 27.05.2005 се събудих с новия бюст. Не е имало миг да съжалявам от тогава.
Нямам намерение да имам второ дете, не зная дали изобщо, но поне в близките 5 години...
То това не пита, ама...  Laughing така го планирам.

 ina,
два поста по- нагоре писах защо в БГ не се практикува вкарването през пъпа. Заради минусите на този вид импланти - солевите. Силиконов имплант с основа, да речем,8 см и обем минимум 200 кубика никой не може да ти вкара през пъпа.
Виж целия пост
# 67
Изида, страхотна си, че споделяш всичко това    bouquet
Аз не съм за силикон, че си имам в излишък, но пък съм за повдигане и стягане, обаче много ме е страх и засега само проучвам въпроса.
Може и да си го писала по горе, но все пак да питам - за колко време се възстанови и най-вече кога спря да боли?
Виж целия пост
# 68
Изида, страхотна си, че споделяш всичко това    bouquet
Аз не съм за силикон, че си имам в излишък, но пък съм за повдигане и стягане, обаче много ме е страх и засега само проучвам въпроса.
Може и да си го писала по горе, но все пак да питам - за колко време се възстанови и най-вече кога спря да боли?
Мен изобщо не ме боля, Amidala, не повече от силно слънчево изгаряне, по- скоро чувствах опъване. Но все пак ме прави чужд специалист с малко по- различен подход - слага анестетик вътре, в самия джоб, който се прави, в самата рана. Тази локална упойка действа 24 часа - периода на най- голямата болка, може би за това не усетих нищо. Дано БГ хирурзите вече са възприели този подход.
Иначе - по думите на другите оперирани - болката е 2-3 дни и се контролира идеално с обезболяващи, т.е. това и аз го пробвах, пиех обезболяващи от време на време, които още повече облекчаваха положението. Пък и раждах със секцио, щом онази болка повлияваха... Не е страшно!
На 27-ми ме оперираха, на 30-ти или 31-ви вече започнах да ходя на училище и си взех детето да си го гледам. Не можех да я вдигам, но пък доволно ми лягаше на гърдите  Wink
Виж целия пост
# 69
да бе, при регистрацията ми казвам че не ме искат в сайта ми
Виж целия пост
# 70
Успях...
Вече гледах операцията....и доста неща научих....сега остана само мъжлето да ме финансира...
Изида, а защо не трябва след операцията да носиш дъщеря си?
И колко време така? Питам, нали имам бебе и е немислимо да не го нося.....
Виж целия пост
# 71
Успях...
Вече гледах операцията....и доста неща научих....сега остана само мъжлето да ме финансира...
Изида, а защо не трябва след операцията да носиш дъщеря си?
И колко време така? Питам, нали имам бебе и е немислимо да не го нося.....
valia,
Интересно ли ти беше? Честно да кажа - аз още не съм я изгледала цялата, първо ми беше гадно да гледам издевателството над себе си, сега пък не остава време.

За носенето на детето - това беше едно от първите неща, за които говорех с лекарите при търсенето на хирург. Всички казаха едно - мининум месец, защото моята вече беше към 13 кг. Има опасност от разместване на имплантите. Такава винаги има, но в самото начало рискът е особено голям, защото още няма образувана капсула от съединителна тъкан около импланта. Аз издържах около два месеца да не я вдигам. Но се гушкахме, играехме и това не пречеше на близостта ни. През този период Карина тотално беше отвикнала да я нося, когато се усетих силна взех да я гушкам от време на време за собствен кеф. Няма да ви казвам колко бързо се усети детето и отново се върнахме на етапа да се разхождаме навън, а тя да се обърне с вдигнати ръце :"Гушни ме!". И така - сега е на близо 3, към 15 кг. и пак си я нося  Grinning
Виж целия пост
# 72
Изида аз разбрах  че са те оперирали в клиника Малинов но всъщност самата операция е правена от друг лекар,който нее българин така ли е? или не си оперирана в България.Питам защото искам да знам ако някой слънчев ден и аз се реша на това дали има възможност да се свържа и аз със този специалист. А ако не стане работата от постинги и от това което съм чела май се спирам на Клиника Малинов а за д-рите на Ефремов и Малинов.
Виж целия пост
# 73
Изида, да интересна ми беше операцията ти....гледала съм доста секции и не ме отврати.....пратих ти на лични малко въпросчета....
Само дето се гласях на пролет да си слагам....сега ще трябва да отложа поне с 1 год....заради бебето....то сега тежи 10 кг...както и да го мисля-не става да не я нося...много е малка още....
Виж целия пост
# 74
Изида аз разбрах  че са те оперирали в клиника Малинов но всъщност самата операция е правена от друг лекар,който нее българин така ли е? или не си оперирана в България.Питам защото искам да знам ако някой слънчев ден и аз се реша на това дали има възможност да се свържа и аз със този специалист. А ако не стане работата от постинги и от това което съм чела май се спирам на Клиника Малинов а за д-рите на Ефремов и Малинов.
malka s4etka ,
бях ти писала дълго съобщение, ама нет-а ми сдуха...
С две думи: Оперира ме чужд хирург, обучен от самата фирма- производител на имплантите. Казва се д-р Стан. Това беше демонстрационна операция, целяща да покаже на БГ хирурзите как се избира размерът на МакГан и каква е специфичната техника на Стан за поставянето.
Не зная да е планирано друго посещение в БГ, но д-р Ефремов, ако желае, с положителност би могъл да ти даде негови координати и да се оперираш при него в чужбина.
За д-р Ефремов бях изредила много добри думи в постинга, който се затри, на крайната ми мисъл беше, че има още добри специалисти, особено ако си съгласна и на Евросиликон, моят съвет е да се консултираш с повече от един и да видиш кой ще ти допадне. Пък ако Ефремов ти допадне от раз -  чудесно  Grinning

valia,
Да, по- добре поизчакай, защо да се тормози човечето, че мама не може да го гушка.
А сега тичам да ти отговоря на личния въпрос  Grinning
Виж целия пост
# 75
МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ИЗИДА. Съжелявам мила, сигурно те отрупваме с безброй много въпроси ама нали знаеш как е...по добре питай патило. Искам поне да съм подготвена психически и да имам инфо за какво иде реч щото новия ли се няма връщане назад.   newsm78
Виж целия пост
# 76
Изида, чувала ли си за доц. Евстатиев от Александровска ? И ако да - какво е мнението ти за него ?
Виж целия пост
# 77
malka s4etka ,
Няма нищо, много ми е прясно как аз самата търсех информация от претърпели операцията жени.

dodo_dodo ,
Да, Евстатиев е Председател на Асоциацията на пластичните хирурзи в БГ. Веднага под него в йерархията е Ефремов. Та Евстатиев е много изтъкнато име в областта на лицево- челюстната хирургия. Прави и бюстове, мисля, но силата му е в носовете, определено.

Виж целия пост
# 78
Изида, извинявай, мила, че и аз с въпрос се включвам, но се лутам още с решението си, та исках да попитам в морето от информация, попадала ли си на добри хирурзи от Варна?Не че има значение голямо, но ми е интересно.Едно момиче от тук беше ми пратило на лични преди, координати на лекар тук, ама ми се затри ЛС-то. Blush.Аз се сещам за една клиника, ама там са некъдърници.Така че, ако имаш инфо за Варна, ще съм ти благодарна.Но май съм по навита да е извън БГ, мисля... Thinking
Виж целия пост
# 79
Да, Евстатиев е Председател на Асоциацията на пластичните хирурзи в БГ. Веднага под него в йерархията е Ефремов. Та Евстатиев е много изтъкнато име в областта на лицево- челюстната хирургия. Прави и бюстове, мисля, но силата му е в носовете, определено.



Изида, а имаш ли някакво инфо за пластичните операции на носа? И евентуално някакви координати на Евстатиев.
Виж целия пост
# 80
Да, Евстатиев е Председател на Асоциацията на пластичните хирурзи в БГ. Веднага под него в йерархията е Ефремов. Та Евстатиев е много изтъкнато име в областта на лицево- челюстната хирургия. Прави и бюстове, мисля, но силата му е в носовете, определено.



Изида, а имаш ли някакво инфо за пластичните операции на носа? И евентуално някакви координати на Евстатиев.
За носа имам много обща информация, операцията зависи много от това какво целиш. Изисква много време, за да се прояви истинския ефект от операцията.
Доц. Евстатиев работи в МА, кабинетът му е в клиниката, в сградата на Стоматологичния факултет, веднага щом слезеш от асансьора ще го видиш. На 13 етаж, но ако се бъркам може да е на 12 или 14, но мисля, че е 13.

Джиджи ,
пишех си с две оперирани момичета от Варна. Едното се оперира във Франция, но другото мисля, че във Варна. Ще прегледам писмата от нея и ще ти пиша, ако не е написала име или съм изтрила писмото - ще я питам. Зная, че не беше проучвала, направо решили и отишла в първата клиника, но е много доволна и на снимките е с чудесен бюст.
Виж целия пост
# 81
izida ,
теб не са ли те давали по телевизора и по точно в " Горещо ",  мисля че обясняваше за операцията и после как с мъжо сте се прибрали и си си купила спец. сутиен от ЦУМ . Незнам дали не се бъркам но толкова много ми приличаш на това момиче , че не се сдържам да не те попитам  Mr. Green !

Виж целия пост
# 82
izida ,
теб не са ли те давали по телевизора и по точно в " Горещо ",  мисля че обясняваше за операцията и после как с мъжо сте се прибрали и си си купила спец. сутиен от ЦУМ . Незнам дали не се бъркам но толкова много ми приличаш на това момиче , че не се сдържам да не те попитам  Mr. Green !


Айдее... Разконспирира мА  Wink
Да бе, аз бях, ама ти как го помниш това предаване отпреди половин година, че и лицата на гостите...  Rolling Eyes Страшна памет!
Беше много смешно, тогава бях последен курс вет. медицина и имах среща с екипа да снимаме, но ни забавиха на упражнения... И не можах да мина на фризьор, гримирах се набързо пред обора с кравите и от обора - газ на снимки. В резултат на това едва се изтраях да се изгледам на телевизора и даже не си го записах паметното предаване  Naughty

Джиджи ,
 Waleem  е името на клиниката, в която се е оперирала жената от Варна. Операцията е била преди повече от 4 години, няма никакви ядове до сега. Така ми е написала името, така го пействам, защото не зная как е на БГ или има ли БГ име. Виждала съм снимки на тази жена, много естествено стоят гърдите й. Каза ми, че е проверявала във Франция и Германия, но се спряла на БГ.

Поздрави!
Виж целия пост
# 83
Хайде и аз да нахалствам с питане Blush Изида,имаш ли идея в Пловдив кой е най-добрият хирург ,към който да се обърна Flutter?
Виж целия пост
# 84
по скоро те познах по начина по който се изказваш . Казваш всичко много внимателно и с премерени думи за да стане точно и ясно на всички , тогава в предаването пак така много внимателно обясняваше и може би затова съм те запомнила ! Mr. Green
А и желанието ми за нови цици ме кара да запомням почти всичко на тази тема : лица , преживявания абе всичко !
Аз имам 1 такъв въпрос :усещането когато всичко приключи как е , имаш ли чуството ,че носиш нешо допълнително като залепено  , и когато се докоснеш с ръка крак абе незнам как точно да се изразя дано ме разбираш !
Виж целия пост
# 85
Tristania, хайде аз да ти отговоря вместо Изида, че тя чете за изпити...за Пловдив е д-р Тонев в клиника Тораск...ето виж тук.....http://www.rakursy.com/tonev/athow-b.html
Виж целия пост
# 86
Tristania, хайде аз да ти отговоря вместо Изида, че тя чете за изпити...за Пловдив е д-р Тонев в клиника Тораск...ето виж тук.....http://www.rakursy.com/tonev/athow-b.html
valia77,
Пич си Wink Това е д-ра,  Tristania.

Petranka,
Усещаш го различно, да. Първоначално е бая твърда гръдта, няма грам движение и пружиниране, а и на пипане е твърда. Чувстваш импланта не като чуждо, а по-скоро сякаш си се подула, нещо близо до периода на кърменето. През първите шест месеца бюстът се оформя, омеква, отпуска се и разликите са големи - съдя и по снимките, които съм си правила в различните периоди. Но много бързо свикваш и спираш да го чувстваш като нещо допълнително, но в началото мислите ти непрекъснато летят в тази посока и по- скоро го мислиш, отколкото усещаш. Към трети- четвърти месиц вече се сещаш много по- рядко, а сега - минаха седем - се сещам само когато се заговори за силикон или си ги опипвам.

 offtopicНе мога да уча, бре, хора... Rolling Eyes Толкова ми е зле на гърлото и на носа, такъв вирус ме е тръшнал, че едва си събирам мислите. И вече четвърти ден ме мори. Дано му идва края.
Виж целия пост
# 87
Я и аз да ти забия едно въпросче  Wink Laughing Едната ми приятелка си сложи силикон тук във Варна и при последното си ходене на контрола , коментирали с док. че след 2007 година цените на тези операции щели да скочат драстично защото засега в България са най-евтини   Rolling Eyes
Ти имаш ли идея дали има нещо верно чи са запритисних сириозну .......


ПП Сори за вируса  Tired И аз бях тъй 2 седмици , направо бях пощуряла  Crazy Да се оправяш бързо  Peace
Виж целия пост
# 88
Ех, темичка точно за мен. И аз съм решила да си коригирам гърдите, но след като спра да кърмя.
Изида, благодаря ти за изчерпателната информация, страхотна си   bouquet
Аз чувам суперлативи за Тапавичарова. Имаш ли някаква информация за нея?
Аз имам едно позната, на която д-р Емил Георгиев й е направил невероятен бюст, направо се влюбих, та засега съм се спряла на този доктор . Продължавам да събирам инфо, пък ще видим накрая.
поздрави
Дани

п.с. за гърлото на мен ми помогна спрей Орофар (безвреден е) и бабини компреси от ракия и черен пипер (напоява се памус с ракия и черен пипер, слага се в/у вестник и се лепва на гърлото и отгоре се завива вълнен шал), а хремата я оправям със сок от лук, разреден с вода и 2 капки лимонов сок.
Виж целия пост
# 89

Аз чувам суперлативи за Тапавичарова. Имаш ли някаква информация за нея?
Аз имам едно позната, на която д-р Емил Георгиев й е направил невероятен бюст, направо се влюбих, та засега съм се спряла на този доктор . Продължавам да събирам инфо, пък ще видим накрая.
поздрави
Дани

п.с. за гърлото на мен ми помогна спрей Орофар (безвреден е) и бабини компреси от ракия и черен пипер (напоява се памус с ракия и черен пипер, слага се в/у вестник и се лепва на гърлото и отгоре се завива вълнен шал), а хремата я оправям със сок от лук, разреден с вода и 2 капки лимонов сок.

И д-р Тепавичарова е голям специалист на бюстове. Когато ходих на консултация с Христов в същата клиника я видях и искрено съжалих, че не съм записала час при нея. Една висока, семпла, но добре изглеждаща жена. Дадох й към 45г, макар че не съм познавач. Вчера разбрах, че е на 60 с пластики по нея. Правете сметка. Изтъкнат специалист е, наистина. Приема в МА, в Стоматологичния факултет на 13 ет., в понеделниците. Операцията там излиза около 6000 лв.

Емил Георгиев - добре ги прави, наистина, но после предписва жестоки масажи  #Crazy Е, няма как, особено ако импланта е над жлезата. Друго не ми хареса при него- аз писах и по- горе. Обясни ми неща, които си знаех и от преди за операцията. Детайлите, които исках му бяха много секретни, явно  го беше страх да не отида да науча някой друг хирург на неговите чалъми, сякаш това може да стане. А мен ме интересуваха за собствена информация и успокоение. Та рече : "Подробностите ще ги научиш когато предплатиш половината от сумата". И така, това ме отврати. Иначе от 10 години си мечтаех за неговата клиника, която беше първата частна изобщо или поне първата, добила популярност. Много гърди са му минали през ръцете, според мен спокойно можеш да му имаш доверие, но което си прецени си го върши, не го споделя с теб. А на мен ми беше необходима всяка стъпчица, защото съм вет.лекар ,исках да съм наясно с всичко, което ми се прави. Може би пък като му платиш обяснява. И все пак малко са като мен, най- важното е работа да се върши. А той определено си я върши добре.

Desika dear,
вярно е, че в БГ са бая по- евтини операциите в сравнение с Европа. Но не зная за увеличение. Много е вероятно, защото всички ще трябва да претърпи изравняване... Егати - дори една приятелка ме помоли да попитам баща ми вярно ли е, че шофьорските курсове щяле да станат двойно като пари и време /баща ми е в тази сфера/. Очаквах той да отрече, но... каза - вероятно, но от 2007. Та и с бюстовете сигурно. Гадно... А какво ще се случи със заплатите, питам аз??! Twisted Evil  

Офф- за вируса ми. Много упорит, много. Гърлото ми е сухо, ама сухо и болии... Sick
 danisport ,
благодаря за инфото за компреса, точно такова нещо се чудех как се правеше, друго не ми помага за сега. Ами ти... да не си Даниспорт на "Раковски", където ходя на степ? newsm78 Видях в профила ти - ти си. Е, сега имам възможност да те засрамя пред всички. Това са думи за теб, които съм чувала в центъра... Мами, Дани е мама на трима, която сама създава "Дани спорт" и го разработва до степен, че в момента може и да не влезеш в залата, ако закъснееш за тренировките в 20ч.  Инструктори и момичета, всички се изказват много положително за теб. Възхищават ти се, както и аз. Поклон  newsm20, за силата и амбицията. Както и моите уважения към Ева - много е добра.
Виж целия пост
# 90
Изида, ама наистина ме засрами  Blush !
Благодаря ти за информацията, а също и за милите думи, много ме трогна. Радвам се, че Ева ти е допаднала като инструктор, това също го приемам като комплимент, защото аз съм я обучавала.
Що се отнася за залата - много си я обичам и затова дадох и сърце и душа , за да я разработя и клиентите да са доволни. Обичам си работата и сигурно затова я върша добре.
Що се отнася за Емил Георгиев - инфото беше достатъчно и аз да се откажа. Не понасям такъв тип метод на работа. Ще отида на консултация при Тепичарова и след това ще преценявам. Сестра ми си е правила липосукция при въпросната лекарка и е очарована, а скоро и бюста ще си коригира, пак при нея. Наистина цените са по-надути, но явно има защо.
поздрави   bouquet
Дани
Виж целия пост
# 91
thanks to Изида and valia77   smile3525 Почвам да събирам пари smile3508,ама усещам,че ефектът при мен ще е стил Деси Слава-бюст newsm12 Абе няма лошо тоест,какво сега yesyes
Виж целия пост
# 92
thanks to Изида and valia77   smile3525 Почвам да събирам пари smile3508,ама усещам,че ефектът при мен ще е стил Деси Слава-бюст newsm12 Абе няма лошо тоест,какво сега yesyes

Еее, колко жени могат само да мечтаят за Деси-Слава бюст! Аз и да исках нямах кожица за повече  Rolling Eyes

Статията в сп.ТЕМА е излязла, има интервюта с няколко обикновени жени, а мене... са ме цапардосали на корицата  Embarassed Кефя се, защото не очаквах.

danisport ,
как ме беше страх да не те засегна с постинга за спортния център... Радвам се, че не се разсърди. Пък Ева освен заради всичко друго я харесвам заради прекрасните разтягания, благодарение на тях после нямам мускулен тресък. Ама сега съм с изкълчен глезен и почивам...
Пък за Георгиев - няма нищо лошо да отидеш, по- добре е при Тепавичарова първо, така ще имаш база за сравнение. Аз пръснах 100 -тина лв по консултации, пък накрая нещата излязоха малко на късмет. Кураж! Заспиваш и се събуждаш един бюст по- хубава  Grinning

Виж целия пост
# 93
Ето и линк http://www.temanews.com/index.php?page=release&promo=1&relID=226
Утре ще си го купя ! Браво Изида !!!  bouquet
Виж целия пост
# 94
Изида, поздравления   bouquet Изглеждаш невероятно!
Виж целия пост
# 95

Джиджи ,
 Waleem  е името на клиниката, в която се е оперирала жената от Варна. Операцията е била преди повече от 4 години, няма никакви ядове до сега. Така ми е написала името, така го пействам, защото не зная как е на БГ или има ли БГ име. Виждала съм снимки на тази жена, много естествено стоят гърдите й. Каза ми, че е проверявала във Франция и Германия, но се спряла на БГ.

Поздрави!
Мерсаж!  bouquet
Знам го я тоя, бре.От Валем, де Close.Голям е некадърник според мен.Преди години се наложи да заведа една приятелка при него, беше простреляна с най-обикновена сачма при един нелеп инцидент, в глезена.Няма да ти кажа каква "пластика" й направи, още и стои гаден и голям белег.
Но, ето ти казваш за това момиче.Абе, явно наистина трябва да се срещнеш с доста лекари, за да усетиш кой е твоя. Thinking
Още веднъж ти благодаря и да не пропусна да отбележа- изглеждаш страхотно, поздравления!  bouquet
Виж целия пост
# 96
Снощи някой гледали на Диема 2 предаването Секс игри? Темата беше за силиконовите бюстове Mr. Greenобсъждана от нас тема. Бяха поканили Силвия Стойчева \гримьорка\ за гост,защото тя е със импланти. Беше много интересно макар че аз го хванах някъде по средата. Даваха интервю с д-р Ефремов от кл-ка Малинов да обясни за разликата м\у имплантите,че той показва тези с физ.разтвор и тези с гела които са. Даже разряза този с гела да покаже че не се разтича. Но ми направи впечатление че каза че имало и доживотни импланти\нещо което не знаех\ но вече операцията много пари става\не съм сигурна но май нещо от рода на 7000евро newsm78\.Общо взето нямаше нещо по различно от това което ни е знаем като инфо.  А бе с две думи все повече и повече се навивам за това. Имаше и анкета и инересното беше ,че всичко до 25г биха си сложили а тези над 25-30год неискаха и да чуят за силикона,което че озадачи доста  Shocked...така че мами спестявайте и си купете ново самочувствие защото май си струва Laughing Laughing
Виж целия пост
# 97

 Сиска,мисля,че Изида е с тези доживотни импланти душа ! Но на нея и е излязло много по-евтино,заради показната операция. преди време тук във форума една мама,беше споменала за тази възможност, че се търси човек за такава операция в Малинов, но аз естествено нямах парите и нямаше как да се възползвам.
Иначе и на мен не ми пречи,че ще се снима и няма да я има конфиденциалността,както при една стандартна операция за поставяне на импланти, но така, или иначе нямах тези пари в онзи момент(нито пък в този) Confused
Виж целия пост
# 98

 Сиска,мисля,че Изида е с тези доживотни импланти душа ! Но на нея и е излязло много по-евтино,заради показната операция. преди време тук във форума една мама,беше споменала за тази възможност, че се търси човек за такава операция в Малинов, но аз естествено нямах парите и нямаше как да се възползвам.
Иначе и на мен не ми пречи,че ще се снима и няма да я има конфиденциалността,както при една стандартна операция за поставяне на импланти, но така, или иначе нямах тези пари в онзи момент(нито пък в този) Confused
Ъъъъ, само се чудя какво още искаш, алчна женО? Mr. Green
Виж целия пост
# 99

 Миии ....що питаш? Crazy Crossing Arms Twisted Evil
Виж целия пост
# 100
Бубке виж ко ти пишат хората бе душата. Немаш  нужда и аз ти казвам ама ти не та не. Laughing Laughing...То верно че всеки си знае най добре. То някой хора и на мене ми се чудят що искам след като си имам,ама аз си знам че и мойте не са както преди Crossing Arms #Cussing out
Виж целия пост
# 101
Аз пък искам малки гъди  Sad
Виж целия пост
# 102
Ами доколкото разбарх от постингите на Изида нейните са Макгхан\офф май него написах правилно  newsm78\ ама незнам дали те са от доживотните. А бе я да вземе да се включи, че да каже мацето кои са доживотни и ко и не са. Щото аз навия ли се едни път на операция да е завинаги, неискам след 10-15 г пак да лягам под ножа Rolling Eyes и без това мразя операции #2gunfire
Виж целия пост
# 103
Аз пък искам малки гъди  Sad
Що? smile3506
Виж целия пост
# 104

По-нежно ми е, пък и с големия бюст винаги трябва да съобразяваш дрехите си.
Виж целия пост
# 105

Цитат

По-нежно ми е, пък и с големия бюст винаги трябва да съобразяваш дрехите си.
Цитат

Много си права, трябва да се съобразяваш с дрехите си..трябва все ГОЛЕМИ деколтета да слагаш  Twisted Evil

Виж целия пост
# 106
E момичета,и аз да се включа в групата на желаещите хубав бюст и с въпрос към Изида  friendshipТрябва ли след операцията да се носи някакъв корсет или специален сутиен,защото четох нещо такова newsm78 Офф,честно да ви кажа много,ама много искам,мъжо каза,че ще ми даде пари,но твърди,че и така си ме харесва и обича,но щом това щяло да ме направи щастлива Laughing е за.Нооооооо много ме е шубе,направо страха ми е преди всичко,то и за раждането се бях побъркала,а сега ми се вижда ,че е било един миг.Май всичко му е в главата на човек smile3538
За сега чао и дано утре бъдем по-смели thumbsup
Виж целия пост
# 107
да трябва да се носи такъв медицински сутиен ,мисля че около месец два. Ама ако искаш върни се в началото на темата мисля, че пише  за това, за да не се повтарям . А и Изида като се включи ще ти каже подробности Laughing

То верно, че стои по нежно един малък бюст,ама за мене пък по-големия е по женствено и сексапилно а и аз неискам да се уливам със силикона най много 300 кубика щото като сложа и мойте и да не вземат да ми дотежат Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 108
Здравейте Мами!
Айде и аз да се включа, аз имам Имлантанти от физиологичен разтвор, но са  слагани в Турция.Цената беше около 4000 евро.
Виж целия пост
# 109
Здравейте Мами!
Айде и аз да се включа, аз имам Имлантанти от физиологичен разтвор, но са  слагани в Турция.Цената беше около 4000 евро.
през пъпа ли? newsm78
Виж целия пост
# 110
И аз искам малки, щото:
1. По-естетично е,
2. Не създават никакъв дискомфорт (не тежат, не пречат...),
3. Са ми естествени и не искам чужди тела в моето тяло.
Това не значи, че имам нещо против естетичната хирургия... щом помага на хората да се освободят от комплексите си.
Виж целия пост
# 111
... щом помага на хората да се освободят от комплексите си.
Е, ти пък сега, кой говори за комплекси тук? Wink
Виж целия пост
# 112
E момичета,и аз да се включа в групата на желаещите хубав бюст и с въпрос към Изида  friendshipТрябва ли след операцията да се носи някакъв корсет или специален сутиен,защото четох нещо такова newsm78 Офф,честно да ви кажа много,ама много искам,мъжо каза,че ще ми даде пари,но твърди,че и така си ме харесва и обича,но щом това щяло да ме направи щастлива Laughing е за.Нооооооо много ме е шубе,направо страха ми е преди всичко,то и за раждането се бях побъркала,а сега ми се вижда ,че е било един миг.Май всичко му е в главата на човек smile3538
За сега чао и дано утре бъдем по-смели thumbsup
Да, така е, между месец и два носиш стегнат спортен или бабешки сутиен. Носи се денонощно, аз го носих месец и половина, от кленеката ми купиха един Триумф, но не беше каквото трябваше, не ми беше и удобен. Изкарах с Триумф Triaction Energy, такъв:
Виж целия пост
# 113
Снощи нямах време да ви пиша и за доживотните импланти. Това, което зная аз е, че има импланти с доживотна гаранция - МакГан, те са без срок на годност. Т.е. ако се спукат или ... то и аз не зная как могат да се повредят, ти ги подменят без да плащаш за имплантите.   Wink
Виж целия пост
# 114
момичета, Изида беше много отзивчива и откровена, но ако имате нужда от още истински истории, моля: http://www.eva.bg/licnosti_i_sabitia/proekti/e1594.html
Виж целия пост
# 115
Ето още 10 "ЗА" и "ПРОТИВ"
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=829623
Виж целия пост
# 116
Ето линк
http://torrents.linkos.bg/details.php?returnto=%2Fmytorrents.php&id=16514
Понякога сийдът ми не тръгва, ако не се появи лийчър с реално АйПи, та може да се наложи изчакване.
И се тегли бавно, предупреждавам, може и седмица да го чакате, да не хвърляте камъни по мен после newsm78

Понеже гледам, че няма активност във форума и предполагам, че спите ще пусна компа си утре като се събудя.

Може ли да качиш филма на ДС++ много искам да видя този вид операции!!!
Виж целия пост
# 117
А някой знае ли къде в Пловдив има такива сутиени на Триумф триеншън енерджи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия