СПА в България, впечатления, отзиви, препоръки, разочарования

  • 99 513
  • 760
# 375
Благодаря за мненията Ви! В Роза нямат никакви места за уикенда. Wink
В Костенец може да имат, защото хотела там е по-голям. Вътрешният басейн в Костенец е по-голям от тези в Роза. Ще ти дам телефон да питаш направо на рецепция, защото в сайта на ПРО цените са едни, а на рецепция други(по-ниски) - 20 лв. нощувка на човек и 23.50 цял храноден на човек+ползване на басейн и 3 медицински процедури. Като процедурите не е задължително да ги ползваш. телефони: 0879 604 685 ; рецепция 071445169.
Виж целия пост
# 376
Споделям моето мнение за няколко стpахотни спа хотела, които си стpува да посетите - "Парк хотел Пирин" - Сандански, Хотел "Персенк" - Девин, хотел "Сримон спа клуб" - Кюстендил. Прекрасни са и трите, бих се връщала там отново и отново.
Виж целия пост
# 377
Роза е хотел от програмите на НОИ, и не е кой знае колко голям, така че след пущането на програмата на НОИ е нормално да е пълен
Виж целия пост
# 378
Здравейте, поздрави от Кюстендил-Стримон Спа Клуб. Затрупахте ме с въпроси, в личната поща и форумите. Ще отговоря на всички с удоволствие, но нали трябва да се топнем малко и в топлата водичка. Първо да кажа за хотела в който сме в момента, спазвам обещанието. На първо четене на това хотелче трябва да му махнем поне една звездичка, има очебийна разлика от предишните ни посещения, нещата вървят надолу. Дано някой от шефовете прочете тези редове, ако трябва ще му го кажа лично. Засега толкова.
Виж целия пост
# 379
Здравейте, поздрави от Кюстендил-Стримон Спа Клуб. Затрупахте ме с въпроси, в личната поща и форумите. Ще отговоря на всички с удоволствие, но нали трябва да се топнем малко и в топлата водичка. Първо да кажа за хотела в който сме в момента, спазвам обещанието. На първо четене на това хотелче трябва да му махнем поне една звездичка, има очебийна разлика от предишните ни посещения, нещата вървят надолу. Дано някой от шефовете прочете тези редове, ако трябва ще му го кажа лично. Засега толкова.

Предишния път като бяхме в СПА-то около басейна миришеше доста неприятно, но тогава го отдадохме на спецификата на минералната вода. Сега така ли е??? newsm78
Виж целия пост
# 380
Здравейте, поздрави от Кюстендил-Стримон Спа Клуб. Затрупахте ме с въпроси, в личната поща и форумите. Ще отговоря на всички с удоволствие, но нали трябва да се топнем малко и в топлата водичка. Първо да кажа за хотела в който сме в момента, спазвам обещанието. На първо четене на това хотелче трябва да му махнем поне една звездичка, има очебийна разлика от предишните ни посещения, нещата вървят надолу. Дано някой от шефовете прочете тези редове, ако трябва ще му го кажа лично. Засега толкова.

Предишния път като бяхме в СПА-то около басейна миришеше доста неприятно, но тогава го отдадохме на спецификата на минералната вода. Сега така ли е??? newsm78

Много мразя да давам лоши мнения за хотелите, защото ние сами си ги избираме. Но трябва да го правим за да можем да почиваме пълноценно. Ако беше само въпросната миризма, да си мислиш, че е от мин. вода, щеше да е добре. Тук-таме може да се види мухъл и неподдържани участъци. Отношението на персонала се свежда до момента дали на самите тях им е кеф да са любезни, съвсем избирателно. Нивото на всичко с всяка година пада стремглаво. Явно само сватбите в комплекса се ползват с приоритет. Освен да вземем да се оженим отново, ще се почувстваме добре. Петте звезди на Стримон Спа Клуб вече са едно добро минало.
Виж целия пост
# 381
Имам спомен, че поне от 2 години за Стримон в този форум се пишат лоши отзиви. И то все в този дух. Кофти хигиена, нелюбезен персонал, кофти храна. Просто трябва да се чете!
Виж целия пост
# 382
Имам спомен, че поне от 2 години за Стримон в този форум се пишат лоши отзиви. И то все в този дух. Кофти хигиена, нелюбезен персонал, кофти храна. Просто трябва да се чете!

Да прочетох ги, но исках да се уверим сами, не ми се вярваше, имахме добри спомени като откриха хотела. Но уви. Нищо, поне сега всички разбраха, от тук се прехвърляме в Девин, надявам се на по-добро.
Виж целия пост
# 383
Хотел Роза Стрелча, за мен е санаториум. Пътувам често в района по работа и през зимата съм отсядала няколко пъти. Точно соц ми е - старо обзавеждане в стаите, в ресторанта - изхранват. Продават се купони от предния ден и ако не си купиш, няма какво да консумираш. Но винаги много топло. Сега в момента в пълно с пенсионери, които идват по програма на НОИ. Водата е силно минерална и не се препоръчва да се кисне повече от 30 мин.
Последните пъти отсядам в Митьовата Къща, която мога да препоръчам за почивка и релакс. Работи от зимата. Всичко е ново. Басейна е външен, но много топъл. Има малка сауна, но достатъчна. Както и добър ресторант. Не мога да намеря сайт, но видях снимки във Фейсбук.

Виж целия пост
# 384
Напускайки Стримон СПА в Кюстендил, мога спокойно да кажа, на хотела трябва да му се махне поне една звезда, ако не се поправи. Казах го и на управата. Но това не значи да не се посещава. Всеки ще намери добри и лоши страни. Ние сме доволни като цяло от почивката и процедурите, които успяхме да направим.
От утре до края на месеца ще бъдем в Персенк, Девин-очаквайте актуална информация от там. Ако има още някой, на който посещението съвпада с нашето да се обади, вече имаме една среща.
Срещите на "котките" са заразителни и ги подкрепям.
Виж целия пост
# 385
Аз не бях възхителна от Персенк - може би след огромната реклама за спа-хотел на годината, в която ходихме. Не ми допадна това, че СПА то е малко пръснато и се ходеше в един сутерен за сауни и парни бани. Очаквам актуална информация от там!
Виж целия пост
# 386
Здравейте, първи отзиви директно от хотел Персенк, Девин. Любезно посрещане, спокойно паркиране, широки и удобни стаи, добра закуска/ако хората са малко е по меню, пак е достатъчно/.
Вода басейн: 30-31 гр., идеална за плуване, джакузи 35-36 гр. За сега всичко отговаря на пет звезди.
Виж целия пост
# 387
Аз открих едно чисто ново хотелче в Хисар- Си Комфорт 3*.
Мноого е добро - басейн с топла минерална вода, с детска част, всичко е чисто и ново /все още/-направо Суупер! Цените са прилични, особено когато са на промоция в някой сайт- препоръчвам го горещо!!! newsm26
Виж целия пост
# 388
записвам се да не ви изпусна. Чудесна и полезна тема. С две деца ( едното вече в графа възрастен по разбиранията на бг-хотелите) на път търся изгодните оферти.
Виж целия пост
# 389
Griga, много симпатично изглежда на снимките това хотелче. Две неща само не ми харесват - няма външен басейн като че ли ( поправи ме, ако греша) и цена за семейство с 2 деца излиза над 160лв само със закуска. Има ли по-изгодни предложения?
Ако нямат външен басейн бих го пробвала в по-хладно време.
За храната - коментар?
Благодаря предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия