някоя мама от люлин има ли инфомация за 47 ОДЗ

  • 1 280
  • 2
налага ми се да си дам слънчицето на ясла вярно че чак от септември но сега трябва да подам молба и понеже 47 ОДЗ е най близо до нас ще я запиша там ама някой има ли инфо за яслата  Confused
ще ви бъда многооооооооо благодарна става въпрос за люлин 6  или ако знаете нещо по добро в района казвайте newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз вчера ходих там, но ми казаха, че от септември се записвали за септемрви, много странно ми се видя. Не можах обаче да хвана директорката, вече си беше тръгнала, но тези дни се надявам да разбера повече инфо.
И едни въпрос от мен - децата само септември ли се записват на ясла? Има ли начин примерно януари да запиша детето?
Виж целия пост
# 2
Моите момчета ходиха в тази детска градина 2004/2005г до края на юни. Тъй като са родени в първо полугодие ги взеха в група - вариант. Това е нещо средно между детска градина и ясла. Децата които са родени през второ полугодие ги вземат в яслена група.
Спомням си обаче, че молбата я подадох някъде рано през пролетта, защото през август списъците с приети деца бяха изнесени и в началото на септември правихме изследвания. Относно директорката това е най-труднооткриваемия човек който съм срещала. През тази една година когато и да я потърсех или имаше да ползва отпуск или беше болнични. Така и не можах да се срещна с нея освен при подаването на молбата. Относно самата градина имаше някои неща в организацията, които ме ядосваха, но децата бързо свикнаха с госпожите и нямах особени проблеми. Сега обаче ходят в 1-ва група в 57 ЦДГ и съм по-доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия